Zajímá tě energetická úroveň bytí, ale nevíš, jak různé, často i protichůdné informace převést do praxe?

Potřebovala bys z úrovně chápání přeladit do prožívání?

Tak čaKRAJINA je přesně pro tebe!

VIDEO: Technika nafukovacího balónku aneb nepořádek z hlavy PRYČ

Sarah2roky-2Také si uvědomujete, že v hlavě nosíte myšlenky, které tam nepatří?

Navíc pravděpodobně ani nejsou vaše. Znáte to. Přijde návštěva a v dobré víře začně rozdávat svoje moudra o tom, co byste měli, co neměli, co nedoporučuje, čemu se vyhnout, co děláte nedobře a co děláte úplně blbě.

A ony pak tyto informace v mysli  bují a otravují

Já si s těmito přejatými myšlenkami hraji. Ve čtyřech minutách vás to naučím také.

Až to zkusíte, sami uvidíte, že to je jednodužší, než propíchutí nafukovacího balónku špendlíkem.

Užijte si to, protože to je HRA. Pro shlédnutí videa klikněte na obrázek.

 

Tuto techniku velmi doporučuji těhotným ženám před porodem

Strachu-plných myšlenek a rádoby dobrých rad upozorňujících na nebezpečí a bolestivost porodu je všude jako máku, a tak stojí za to si v hlavě před tím velkým dnem uklidit a obavy nechat těm, kteří je ze svých úst vypouštějí.

Když budete odstřihávat pravidelně, naučíte se to tak skvěle, že vyklepání cizích „pravd“ z hlavy bude záležitostí na dvě vteřiny. Vlastně už v tu chvíli, co vám to dotyčný dobrák bude říkat, budete mít vyřešeno.

A řeknu vám, že bez cizích obav se žije mnohem lépe a radostněji!

Ať je vám odstřihávání balónků ku prospěchu a napiště mi do komentářů, jak se vám žije s uklizenou hlavou!

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře