Potřebuješ opečovat svoje nervy?

Nervy jsou napnuté k prasknutí, noc byla probdělá a ty si říkáš, jak ještě dlouho to takhle můžeš vést dál, než se něco po*ere.

Tak Lázně pro nervy jsou přesně pro Tebe!

Proměna porodního traumatu

Porod je prožitkem, který nás svlékne do naha. Nejen fyzicky, ale i duševně. To, jak ho prožijeme, přímo ovlivní naše sebevědomí, naši ženskou hodnotu. Když se nám podaří porodit dle svých snů, získáváme tím i nezdolný důkaz o naší vnitřní síle. Prožijeme si, že zvládneme všechno na světě.

Bohužel, ne vždy je tento neopakovatelný proces prožit tak, abychom na porod vzpomínaly s úsměvem a hřejivým pocitem dobře vykonané práce. Ženám, které i s odstupem času na porod vzpomínají se staženým srdcem, lítostí, slzami či pocitem viny, nabízím pomoc v těchto oblastech:

  • přijetí porodního prožitku se vším všudy
  • pochopení souvislostí - proč se porod vyvíjel tak, jak se vyvíjel
  • uvědomění, jaké ponaučení tento prožitek přinesl
  • pochopení učebního plánu vlastní duše, který dané okolnosti porodu \"přitáhl\"
  • oprostění se od pocitu viny
  • nastolení důvěry v život a ve vlastní osud i osud dítěte
  • uvědomění, že to byl jednorázový zážitek, který není třeba v tomto scénáři opakovat
  • důvěra, že příště můžete porodit hladce a příjemně

V praxi se mi potvrdilo, že se dá porodní trauma opravdu proměnit za jedno setkání! Po naší společné práci budete odcházet v klidu, se smířením a dobrým pocitem.

Předpoklad pro zdárnou proměnu porodního traumatu je, že je žena ochotná vzdát se role oběti a je ochotná vnímat dokonalost života ve všech situacích.

Z každého setkání vyplyne domácí úkol, který je nutné nejlépe každodenně naplňovat. Je to praxe časově nenáročná, ale předpokládá velkou motivaci ke změně vnitřního postoje.

Milé ženy, věřte, že jste porodily nejlépe, jak jste v danou chvíli mohly a že můžete být na sebe hrdé. Budu se snažit Vás provést Vaším vnitřním světem tak, aby jste v sobě tuto hrdost - respektive pocit vlastní správnosti našly, ať už jste porodily předčasně, sekcí, pomocí vyvolávání či prostě \"jen\" jinak, než jste si vysnily. Je možné změnit vnímání toho, co jste v minulosti prožily.

Je možné pochopit proč se vše odehrálo takto a vzít si z toho ponaučení. Je možné se s minulostí smířit. Jen je třeba chtít...

Tereza je velmi empatický člověk, na její otázky jsem se nebála odpovídat. Nyní se již těším na další těhotenství, na další miminko i na další porod. Opravdu mám nyní na porod svého syna nyní úplně jiný náhled, pocity co byly již nejsou. A pocity do budoucna jsou plné očekávání a cítím, že budoucnost bude krásná :) Po porodu syna jsem si přestala pamatovat sny, krom asi jedné dovolené. Nyní, po sezení s Terezou si sny opět pamatuji, je to velmi zajímavé :) Moc děkuji a těším se na další setkání!
J.L.
Mnohokrát děkuji, že jsem mohla zažít pod Tvým vedením tuto léčivou moc a přeměnit bolest za vděk, úctu, lásku a pokoru. Děkuji svému druhému děťátku, které mě přivedlo k Tobě, Terezo, a já mohla "dodatečně" tato témata v sobě poléčit. Chtěla jsem těmito řádky podpořit maminky, které v sobě mohou mít podobné pocity selhání nebo viny po porodu císařským řezem. A ještě, že i po prvním porodu císařským řezem lze zažít naplnění plánu duše druhého děťátka, přijít na svět přirozenou cestou.
Lenka

Cena za sezení v délce
1,5 až 2 h je 5 000 Kč s DPH.

Moje služby NEJSOU vhodné pro labilní jedince, osoby užívající psychofarmaka, a ani pro pravidelné uživatele prášků na spaní.

Když jsem od Tebe odcházela, byla jsem zvláště lehká, ale šíleně unavená, ale tak nějak příjemně. Měla jsem lehký krok, čistou mysl, při myšlence na porod se mi nechtělo brečet, jen jsem se pousmála. Domu jsem přišla akorát v čase koupání našeho syna a když se naše pohledy setkaly, dělo se něco neuvěřitelného. Syn se na mne zadíval, já na něj a pak jsem klekla k vaně a začala ho hladit po zádech, beze slov. Vydržel takhle několik minut nehybně sedět ve vaně a užívat si mé doteky, byla to nádhera.
Míša