Meditace ke stažení


PRAMEN LÁSKY

Vydejte se na výlet na planetu lásky a načerpejte do své citové nádrže tolik, kolik jen potřebujete. Lásky je dost pro všechny!

DUCHOVNÍ SRDCE

Duchovní srdce je místo, kde jsme DOMA. Místo, kde jsme v přijetí a napojení na intuici. Získejte kontakt se svým niterným zdrojem.

PROBOUZENÍ ŽENSTVÍ

Tato meditace podporuje a uzdravuje ženství jak na úrovni fyzické, tak emocionální. Je laskavou živou vodou pro zvědomění a prozáření těla.

***
LÁKÁNÍ 
MIMINKA

Toužíte po miminku a ono stále nepřichází? Stáhněte si meditaci, ve které dáte ve svém vnitřním světě najevo, že jste připravení přivést na svět nového člověka.

***
KOMUNIKACE S DÍTĚTEM

Nalaďte se na své dítě a získejte mnoho cenných odpovědí, které v běžném životě nejsou snadno dostupné. Nahlédněte na příčinu problematického chování či nemocí dítěte.

***
UZDRAVUJÍCÍ POHÁDKA

Dává vám smysl podporovat při léčbě vašeho dítěte i jeho dobré duševní rozpoložení?
Pusťte mu touto pohádku, ve které svoji mysl přeladí na ZDRAVÍ.
 

***
LÁSKA PRO PLANETU ZEMI

 Pojďme spojit dobrou vůli, sílu záměru a vytvořme vlnu lásky pro naši matičku Zemi!

Chcete jít ještě hlouběji? Jak je libo!

OBJEVNÁ CESTA PARTNERSTVÍ

Tato meditace vám nabídne pochopení vnitřní dynamiky vašeho vztahu a pomůže k rozproudění lásky mezi vámi.

PÁRTY S VNITŘNÍM  MUŽEM A ŽENOU

Meditace vás nechá nahlédnout pod pokličku sebe sama, což je skvělý start k nastolení životních změn a nalezení vnitřní harmonie.

PAPRSKY PRO DĚTSKOU DUŠI

Balíček meditací, které provedou děti jejich vnitřním světem a naučí je tvořit ve své vlastní mysli, aby si věděly rady se svým životem.

JSEM DOST DOBRÁ

Díky této meditaci zažijete úlevu, že jste v pořádku přesně taková, jaká jste. Dovolte si odhodit pochyby o sobě samé a nechte svou vnitřní krásu zářit.