Meditace ke stažení


PRAMEN LÁSKY

Vydejte se na výlet na planetu lásky a načerpejte do své citové nádrže tolik, kolik jen potřebujete. Lásky je dost pro všechny!

DUCHOVNÍ SRDCE

Duchovní srdce je místo, kde jsme DOMA. Místo, kde jsme v přijetí a napojení na intuici. Získejte kontakt se svým niterným zdrojem.

PROBOUZENÍ ŽENSTVÍ

Tato meditace podporuje a uzdravuje ženství jak na úrovni fyzické, tak emocionální. Je laskavou živou vodou pro zvědomění a prozáření těla.

***
LÁKÁNÍ 
MIMINKA

Toužíte po miminku a ono stále nepřichází? Stáhněte si meditaci, ve které dáte ve svém vnitřním světě najevo, že jste připravení přivést na svět nového člověka.

***
KOMUNIKACE S DÍTĚTEM

Nalaďte se na své dítě a získejte mnoho cenných odpovědí, které v běžném životě nejsou snadno dostupné. Nahlédněte na příčinu problematického chování či nemocí dítěte.

***
UZDRAVUJÍCÍ POHÁDKA

Dává vám smysl podporovat při léčbě vašeho dítěte i jeho dobré duševní rozpoložení?
Pusťte mu touto pohádku, ve které svoji mysl přeladí na ZDRAVÍ.
 

Chcete jít ještě hlouběji? Jak je libo!

OBJEVNÁ CESTA PARTNERSTVÍ

Tato meditace vám nabídne pochopení vnitřní dynamiky vašeho vztahu a pomůže k rozproudění lásky mezi vámi.

PÁRTY S VNITŘNÍM  MUŽEM A ŽENOU

Meditace vás nechá nahlédnout pod pokličku sebe sama, což je skvělý start k nastolení životních změn a nalezení vnitřní harmonie.

PAPRSKY PRO DĚTSKOU DUŠI

Balíček meditací, které provedou děti jejich vnitřním světem a naučí je tvořit ve své vlastní mysli, aby si věděly rady se svým životem.

JSEM DOST DOBRÁ

Díky této meditaci zažijete úlevu, že jste v pořádku přesně taková, jaká jste. Dovolte si odhodit pochyby o sobě samé a nechte svou vnitřní krásu zářit.