MEDITACE

Párty s vnitřním mužem a ženou

Chtěla by ses se v životě cítit jako 100% žena-bohyně, ale nebýt otrokem svých emocí a umět racionálně uvažovat a zdravě argumentovat?

  • Máš pocit, že si svoje ženství moc neužíváš, nebo užíváš, ale víš, že máš na víc?
  • Cítíš, že Ti to v partnerství neklape úplně na 100 %?
  • Chtěla bys konečně najít nějakou zlatou střední cestu mezi rozumem a emocemi?

Mám tu pro Tebe jedno prožitkové řešení!
Nahlédni do svého nitra a objev tajemství vyrovnaného vztahu k sobě sama i klíč k harmonickému partnerství.

  • Odhalíš a pochopíš, v jakém vztahu jsou Tvůj vnitřní muž a vnitřní žena.
  • Získáš příležitost je zharmonizovat, a vyrovnat tím sílu mysli a cit srdce.
  • Hemisféry začnou lépe spolupracovat, a pro Tebe tak bude snazší nalézt svůj střed.

Naplněné a láskyplné partnerství začíná ve Tvém nitru. Když budou Tvůj vnitřní muž a vnitřní žena v harmonii, snadno pak přeneseš tuto harmonii i do svého partnerského života.

Docela dlouho mi trvalo, než jsem pochopila, co to je být ženou – v moudrosti, síle i křehkosti. Velmi mi k tomu pomohla právě práce s vnitřním mužem a ženou. Měla jsem je v nepoměru. Muž byl obrovský, žena malinká. Tato symbolika jasně vypovídala o tom, co jsem žila navenek. Úspěšného muže skrytého v ženském těle.

Jmenuji se Tereza Kramerová a jsem průvodkyně po krajině mysli. Dnes už můj vnitřní muž a žena spolupracují. Tvoří harmonický pár a každý z nich ví, kdy je dobré, aby vládl, a kdy má přenechat otěže tomu druhému. Mám díky své divoké a něžné vnitřní ženě přístup k intuici, emocím i hlubokému soucítění. Můj silný a ochranitelský vnitřní muž mi zase poskytuje logické argumenty, schopnost přemýšlet přímočaře, tvořit rychlé akce a analyzovat, co je potřeba pochopit.

Cítím se dobře ve svém ženském těle a přitom vím, že se nemusím zříkat své ctižádostivosti.

Ušla jsem v tomto ohledu dlouhý kus cesty a ráda bych Ti tu Tvou cestu usnadnila.

Nahrála jsem pro Tebe řízenou meditaci Párty s vnitřním mužem a ženou.

Provede Tě 25 minutami prožitků. Potkáš se se svým vnitřním mužem a ženou a dostaneš příležitost s nimi promluvit. 

  • Zjistíš, zda v Tobě převažuje síla vnitřní ženy, nebo vnitřního muže a zapracuješ na jejich vyrovnání.
  • Pochopíš, proč Ti některé věci jdou hravě, a jiné Tě stojí mnohem víc úsilí a energie.
  • Nahlédneš pod pokličku sebe sama, což je skvělý startovací bod k nastolení životních změn, nebo naopak v utvrzení se v tom, že jsi na správné cestě.
Miluju meditace, proto mě zaujala i Terezčina. Meditace pro relax nebo zvýšení koncentrace jsou fajn, ale ty hloubkové, co vám mají Miluju meditace, proto mě zaujala i ta Terezčina. Meditace pro relax nebo zvýšení koncentrace jsou fajn, ale ty hloubkové, co vám mají dát hlubší vnitřní prožitek, jsou tisíckrát lepší. Tato meditace splňuje vysoký stupeň prožitku, podívala jsem se sama do svého nitra, uvědomila jsem si, jak funguji, jakou mám vnitřní energii, co potlačuji a na co se chci zaměřit ke zlepšení. Objevila jsem svoji vnitřní ženu a chci ji dále rozvíjet. Tato meditace trvá zhruba půl hodiny, ale mně tento čas tak utekl, že jsem chtěla pokračování. Vřele doporučuji všem, komu vztah k sobě sama není lhostejný.
Růžena Nekudováwww.ruzenanekudova.cz

Kolik tato Párty stojí?

Pro mě osobně měla práce s těmito vnitřními složkami osobnosti ohromný dopad a odstartovala můj přerod. Má pro mě nevyčíslitelnou hodnotu.

Tvoji vstupenku na párty s vnitřním mužem a ženou jsem nacenila na 330 Kč + DPH = 399 Kč.

O ostatní už se postarám já. Tedy můj hlas. ☺

Jako BONUS získáš i desetistránkový manuál, abys z meditace měla co největší užitek.

Pokud zjistíš, že Tě meditace neoslovuje, nabízím GARANCI vrácení peněz. Stačí mi napsat do 14 dnů od koupě a já Ti bez otázek vrátím peníze zpět.

Milá Terezko, tvoje meditace s vnitřní ženou a vnitřním mužem pro mě byla nesmírně uklidňující, až bych řekla pohlcující. Byla jsem na ni moc zvědavá a očekávala, jak se v praxi v průběhu meditování projeví můj animus a má anima - jak je nazývá Jung. Byla jsem schopná vnímat jen velmi zlehka – svou roztančenou vnitřní ženu plnou úsměvu a svého vnitřního muže už jen skrze uklidňující pocit. A pak už si nic nepamatuju… Ponořila jsem se tak hluboko do pocitu klidu a míru v sobě, že jsem přestala vnímat tvá slova… Meditace to byla pro mne opravdu hluboká s nesmírně očistným a uklidňujícím účinkem. Prostoupil mě absolutní vnitřní klid a takové tiché štěstí… Nevím, jak jinak bych to popsala. Slova jsou na to krátká. Rozhodně to je jedna z nejhlubších meditací, které jsem zažila.
Šárka Hoškováautorka projektu "Život s lehkostí nejen v USA", www.sarkahoskova.cz
Meditace pro mě byla velice přínosná. Setkání mé ženy a muže pro mě bylo krásným zážitkem. Jsme společně pravidelně v kontaktu, ale díky této meditaci se mi podařilo je zase o kousek více poznat a stmelit. Dalo mi to také určité odpovědi na aktuální stav v mém životě a mapu, kudy se mám po své cestě vydat dál a jakým směrem jít. Úplně mnou teď protéká proud lásky. Děkuji, Terezko, za krásnou meditaci.
Bc. Markéta Královámajitelka vzdělávacího centra SOLIS ORTUS www.solisortus.cz, www.marketakralova.cz

Dopřej si setkání se svými vnitřními přáteli právě teď.

Klikni na tlačítko Objednat meditaci a na další stránce vyplň objednávku. Meditace Ti dorazí do Tvé e-mailové schránky ihned po zaplacení.

Zážitky a prožitky po Tereziných meditacích jsou pro mne vždy neuvěřitelným okamžikem. Setkání s mými vnitřními póly bylo velmi přátelské a milé, přestože první. Uvědomila jsem si, že je třeba plně přijmout a respektovat dvě tváře téže ženy. Pochopit, že potlačovaní jedné z nich mi přinese velký diskomfort. Pochopení sebe sama a příval energie, to byl u mne výsledek této meditace. Děkuji za ni.
Ivana Cikánkovárealitní expert, www.ivanacikankova.cz
Jako všechny Terezčiny meditace, i tato jde přímo k podstatě toho, co je potřeba v nás samých odhalit, oťukat, přijmout a případně přetvořit. Terezčin hlas a jemná hudba na pozadí vás bezpečně, měkce a nenásilně provede cestičkou k vám samým, vašemu nitru, a pomůže vám odhalit to, co se děje na pozadí vašeho každodenního života, aniž byste si to uvědomovali. Ihned po prvním puštění se u mě začaly dít věci... Sled událostí, díky kterým jsem měla možnost uvědomit si svoje niterné postoje, reakce a pocity. Jednotlivé situace mi tyto informace přinášely jednu po druhé, pěkně jako několikachodové menu v restauraci – a stačilo jen využívat poznatky z meditace, nechat se vést a udělat tak další krůček k proměně a tvorbě toho, co si tu moje duše přeje žít. Byla jsem okouzlená obrazem své vnitřní ženy a vnitřního muže. Terezka má totiž dar zprostředkovat vizi a prožitek vašeho ideálního nastavení v daném tématu. Po meditaci jsem se cítila uvolněná, klidnější, ale zároveň plná odhodlání a důvěry. Důvěry v to, že tu vizi je možné i opravdu žít. I po několikerém poslechu má meditace stále co nabídnout, nové vhledy, souvislosti a vodítka. Děkuji.
Kateřina Vašáková
Party s vnútorným mužom a ženou som si užila 4x, vždy s odstupom dvoch dní. Bol to zakaždým zaujímavý zážitok, príjemný hlas a text, v ktorom nič nechýbalo, ani nebolo nič nevyše, spustili mnoho obrazov, ktoré sa z meditácie na meditáciu menili a vyvíjali. Všetky tri “pikniky” (pri jednom som zaspala) boli silné, pustila som pár slzičiek, aj sa raz nahlas zasmiala, keď som si vypočula, čo potrebuje môj vnútorný muž, holt, chlap. Vyzerá to tak, že sa mi konečne podarilo odpustiť niekomu, komu odpúšťať bolo teda fakt ťažké – Terka, veľké ĎAKUJEM, tomu hovorím posun. Potešilo ma poznanie, že môj vnútorný muž a vnútorná žena spolu celkom slušne spolupracujú, aj hrad z piesku postavili, aj si spoločne nakrájali zeleninu a namiešali dobroty na piknik, aj sa navzájom všelijako fajne k sebe mali, hlavne v poslednom pokračovaní. Je to zvláštny pocit byť režisérom vlastného vnútra, odporúčam zažiť, a nielen raz.
Danica Janiakovástránky pre ľudí zrelého veku www.klub50.sk a FB fan page Každý deň je dobrý deň začať znovu
Tak jsem šla na párty a bylo to skvělé. Byla jsem zvědavá, koho tam potkám, a když se mi ti mí dva tvořili před mým vnitřním zrakem, byla jsem čím dál víc překvapená. I když vlastně vypadají a fungují přesně tak, jak to "o nich", o sobě, vím. Bylo hezké vidět, jaký mají spolu fungující, spolupracující vztah a jsem překvapená tím, jak to mezi nimi jiskří! (To se může?) Projdu si celý příběh ještě jednou, abych si potvrdila ty drobné důležité detaily, jako třeba proč je můj vznešený muž proboha oděn do roztrhaných pláťáků? Na konci jsem usnula, takže plus bonus v podobě poctivého hodinového spánku. ☺
Eliška Valováhttp://panipav.blogspot.cz
Meditace jsou moje srdcovky a vždy jimi provázím klienty při relaxaci po cvičení. Tentokrát jsem nebyla v pozici průvodkyně já, ale Tereza s jejím sametovým hlasem, takže jsem si plážové dobrodružství mohla naplno užít a prožít i já sama. Bylo to krásné setkání plné otázek, odpovědí, hloubky i bezpečí. S pomocí příjemného a měkkého hlasu Terezky jsem se dokázala přenést tam do dálky, na svou pláž. Vnímala jsem kontakt chodidel a  teplého písku, šumění moře i vůni mořského vzduchu. Během meditace jsem si plně uvědomila, jak je můj vnitřní pár krásně sladěný i sjednocený a kolik lásky i vášně mezi nimi je. Silným zážitkem pro mě bylo uvědomění, jakou oporou mi je můj vnitřní muž a že se na něj mohu vždy a za všech okolností spolehnout. Velmi inspirativní a přínosná pro mě byla také ta část, kdy má vnitřní žena a vnitřní muž vyslovili svá nejtajnější přání a já si konečně dovolila jim naslouchat s otevřeným srdcem, bez hodnocení a bez cenzury. Byl to úžasný osvobozující pocit, který jsem mohla díky této krásné meditaci prožít. To se nedá popsat, to se musí zkrátka prožít.
Martina Jíchová www.martinajichova.cz, cvičení a online lekce SM systému pro zdravá záda