Společně se podíváme na to, jak první 3 čakry a jejich témata ovlivňují to, jak se chováme v partnerství, a jaké partnery si přitahujeme.

Na konci se potkáš s jedním ze svých silových zvířat.

Příprava na vědomý porod

Ženám, které mají pocit, že by před porodem potřebovaly zklidnit svoji mysl, nalézt důvěru v sebe sama i ve své dítě a zároveň jsou ochotné se podívat na strachy, kterými jsou ovládány, mohu nabídnout pomoc s:

  • nalezením a identifikováním strachů spojených s porodem
  • přijetím a rozpuštěním těchto strachů
  • odpoutání se od možných traumat z minulých porodů
  • nalezením důvěry v tělo a ve svoji schopnost hladce porodit dítě
  • posílením intuitivního napojení na miminko v bříšku
  • přiznáním důvěry dítěti že ví, jak se má optimálně narodit
  • nastolením pozitivního myšlení a s tím spojeným uvolněním na úrovni tělesné i duševní
  • zpracováním obav, jak miminko přijme starší sourozenec

Tato příprava je koncipována na 90 - 120 minut, kdy provázím těhotnou ženu jejím niterným světem. Není třeba mít zkušenosti s meditační praxí, ale schopnost koncentrace a orientace ve svých pocitech je výhodou.

Většinou je dostatečné jedno setkání a celé sezení je nastavené tak, aby žena odcházela vyrovnaná, s dobrým pocitem a bez nutnosti další návštěvy.

Aby se nové postoje v mysli upevnily a celá práce měla smysl, je vhodné pokračovat v následném plnění krátkých domácích úkolů, které vyplynou ze setkání.

S narůstajícím počtem zkušeností s touto metodou s úžasem zjišťuji, že ženy po jejím absolvování neodcházejí jen s návodem, jak zvládnout slabé chvilky při porodu. Odnášejí si také vlastními silami nalezené poznání, jak mohou zpracovávat strachy a pochybnosti ve své každodennosti.

 

Jako podpůrnou praxi si ZDARMA stáhněte eBook, který je vybaven vedenou meditací: Barevný dech pro hladký porod ZDE >>

Být v přítomnosti Terezy je dar seslaný shůry. Od té chvíle již cítíte a víte, že původní problém je takhle malinký a pak, díky jejímu dokonalému vhledu a mírumilovné harmonizaci, přichází osvobození. Jsem opravdu vděčná za každé srdečné osobní setkání a děkuji za její práci, protože dovede lidem s lehkostí rozkrýt i věci, kde už naděje pomalu odešla.
Eliška Valovádula, 1 dítě
Po našem sezení přijela domů plná zážitku, který je ve mě hodně hluboko usídlený.. v noci jsem uléhala s takovým nevšedním pocitem ohromné lehkosti, která se fyzicky projevovala tak, že jsem skoro nevnímala své tělo a velikost pupku a tvrdnutí břicha, což obvykle bývá...taky jsem se hodně budila s živýma obrazama před očima a asi mi hodně pracoval mozek. Manžel mi říkal, že jsem pořád něco vykládala ze spaní :) Bylo to pro mě hodně mimořádné a silné.. Stejně tak jako prostředí ve kterém pracuješ. Musím říci, že to na mě udělalo velký dojem. Jsi velmi příjemný a milý člověk, se kterým bych ráda ještě někdy v budoucnu mluvila nebo sdílela čas ... Každopádně jsem ti chtěla poděkovat za energii, kterou jsi včera do setkání vložila... přeji krásné dny.
Zuzka
Nevím, co jsem očekávala, že se změní. Minimálně jsem věřila, že mi pomůžeš zbavit se strachu z porodu a selhání těla, což se stalo a porod proběhl rychle a hladce, jen s malou oděrkou a dvěma stehy. Co mě ale překvapilo je, že se ztratila bolest a tlak varixů v pochvě hned několik dní po návštěvě u Tebe a ani v pokročilejším stadiu a na konci těhotenství jsem s tím žádné problémy neměla. Už jsem si na varixy tam dole prostě ani nevzpomněla. Prostě zázrak! :) Díky dík, jsem Ti moc vděčná...posílám velké objetí a ať se dílo dál tak dobře daří!:)
Petra
Ahoj Terezko, od našeho setkání uběhlo několik dní a tak nějak cítím, že Ti chci napsat, jak se nám s miminkem v bříšku (a nejen s ním) daří. Je až neskutečné, jak mě dokázalo nastavit na novou, jinou, lepší cestu 1,5hodinové sezení s Tebou. Velmi za Tvou práci děkuji. Celkový význam toho, na čem jsme spolu zapracovaly, se mi začíná ukazovat postupně víc a víc. Naučila jsem se skutečně denně se věnovat zklidnění, naladění se na sebe, miminko a taky na Matyáška. Denně si najdu čas na poděkování. Zkrátka proměna probíhá a já si to užívám. Ještě mě čeká jistá část cesty, to pociťuju, není možné vše změnit ze dne na den, člověk je až neskutečně "spoutaný" zaběhnutým jednáním. Ale já už vím jak na to a především chci.
Míša Ch.
Mockrát děkuji. Bylo to úžasné. Cítím se teď v takovém klidu a harmonii, že i kdyby začal porod teď, tak vím, že je vše v pořádku. :-)
Monika Trojer

Cena za sezení v délce
1,5 až 2 h je 5 000 Kč s DPH.

Moje služby NEJSOU vhodné pro labilní jedince, osoby užívající psychofarmaka, a ani pro pravidelné uživatele prášků na spaní.

Terezo, chci Ti napsat, že po sezení u Tebe jsem si připadala, jako by mě nějaký anděl vynesl na křídlech do nebe, tam jsem si se všemi popovídala a zase mě snesl dolů. Bylo to nezapomenutelné, stejně jako ten krásný pocit, že jsem zažila proces rození dítěte vědomě, "na vlastní kůži".
Lenka Jourová
Návštěva u Tebe mě nabila sebejistotou a přesvědčením, že druhý porod bude jiný, že se nebudu bát a sama dokážu porodit své druhé dítě. Bez komplikací, beze strachu .... To se mi, a jsem přesvědčená, že díky Tvé pomoci, povedlo. Svoji dceru jsem porodila za dvě hodiny. Bez tišících léků, bez nástřihu a za plného vědomí, že jsem to já, kdo jí pomáhá na svět. Zážitek to byl hodně intenzívní, a celou dobu jsem si opakovala to, co jsme spolu probíraly na sezení. Když se Klára narodila, vůbec neplakala. Jen si tam tak na mě ležela a bylo nám dobře. Jsem na sebe a svoji dceru pyšná a světe div se - zážitek z druhého porodu jsem nevytěsnila, jako se tomu stalo u prvního. Jen mě mrzí, že jsem o Tobě nevěděla dřív, třeba bych svému prvorozenému synovi připravila lepší příchod na svět.
Hanka
Milá Terezo, chci vám poděkovat za úlevu a odblokování po vašem provázení vizualizací. Výsledkem byl porod dle mých představ. Do porodnice jsme přijeli v šest večer. Ještě jsem půl hodiny přešlapovala před porodnicí, protože jsem si nebyla jistá, jestli jsou to kontrakce k porodu - daly se dobře prodýchat a nezkracoval se interval mezi nimi. Při příjmu mi sestřička k mému překvapení řekla, že jsem už otevřená na 7cm. Kontrakce byly až do konce porodu nepravidelné, ne pod 5 minut. Měla jsem čas odpočívat. Za 1h20min byla pak Kačenka na světě. Příště si ještě objednám méně bolavé závěrečné kontrakce:) Ale všechno plynulo hladce. Mé tělo s dcerkou krásně spolupracovalo.
Šárka