Společně se podíváme na to, jak první 3 čakry a jejich témata ovlivňují to, jak se chováme v partnerství, a jaké partnery si přitahujeme.

Na konci se potkáš s jedním ze svých silových zvířat.

Příprava na početí

Milé ženy, které toužíte po miminku a už propadáte beznaději, že se stále nedaří,

nabízím Vám možnost nahlédnut do Vašeho rozpoložení mysli, a tím se pokusím Vám zprostředkovat větší pochopení a s tím spojenou úlevu v těchto oblastech:

  • jak je Vaše mysl připravená na přijetí nového života
  • máte-li v sobě strachy, které početí blokují
  • nalezení metody, jak tyto strachy zpracovávat
  • jak je Vaše tělo nastavené na početí
  • uvědomění si, čemu věříte a zdali se můžete o svoji víru opřít
  • posílení Vaší osobní víry prožitkem
  • odevzdání výsledku Vašeho snažení

Poslední bod považuji za zásadní a tak pokud nejste připravená odevzdat výsledek Vaší přípravy na početí do vyšších sfér, nebude mít naše setkání smysl.

Co NEnabízím:

  • záruku početí
  • nakontaktování na dušičku Vašeho dítěte
  • plané naděje ani odpověď na otázku \"Kdy už konečně...?\" a \"Jestli vůbec někdy...?\"

Je třeba míti na paměti, že to, co prožijete při naší společné práci, není metoda cílená na rychlé otěhotnění.

Zkušenosti mnou zprostředkované mají sloužit jako odrazový můstek, jako ukazatel, který Vás může dovést k vnitřnímu klidu a uvědomění si, že vše se děje jak má a že i početí nového člověka má svůj čas a námi nevnímané zákonitosti.

Toto uvědomění, prožité společně s Vaší vírou, má potenciál zvýšit kvalitu Vašeho každodenního prožívání, pomoci nastartovat radost ze života a nastolit vnitřní uvolněnost, která může (ale zrovna tak nemusí) vést k vytouženému otěhotnění. Z našeho setkání vyplyne domácí úkol, který bude mít za cíl upevnit ve Vaší mysli právě prožitá uvědomění.
 
Pro smysluplnost investice Vašich peněz a mého talentu je každodenní plnění tohoto domácího zadání nutností. Jinak se Vámi přepsané programy mysli znovu zaktivují a budete tam, kde jste byla.

Reference

Ještě pár týdnů a bude to rok, co jsem u Terky byla na osobním sezení Příprava na početí. Podívala se se mnou na pár témat, která vyplula z mé vnitřní tmy. „Vylítly“ ze mě věty a přesvědčení plné strachu a starých rodinných přesvědčení týkající se mateřství. Všemu jsme daly prostor a péči. Nestačila jsem se divit, co vylezlo na povrch. Odcházela jsem s pocitem, že MOHU být těhotná, MOHU počít a je to bezpečné pro mne i pro novou duši. Hlava plná doznívajících pocitů a myšlenek. Dnes to zpětně vnímám jako důležité uvědomění si, co ve mne mohlo blokovat početí, proč jsem se bála a nedovolila si to. Po 5 letech snažení jsem dnes těhotná a cítím pohyby mého syna, promlouváme spolu. Do dnes když přijdou obavy, zda a jak to vše zvládnu dál, vracím se zpět do křesla u Terky a vizualizuji si okamžiky, kdy jsem s ní cítila, že VŠECHNO je možné.
Klára
Drahá Terezko, byla jsem u Tebe na přípravě před početím. Celá terapie byla ohromná síla a nádhera. Jaké bylo mé ohromné překvapení, když místo očišťující silné menstruace těhotenský test ukázal dvě čárky. Poprvé v životě. Už máme za sebou první kontrolu a srdíčko bije jako o závod. Nedokážu ani vyjádřit, jak moc vděčná jsem. Tobě i sobě, že jsem si tě dopřála. Moc moc moc děkuji.
Alena
Dobrý den, Terezko, byla jsem u vás na terapii Příprava na početí. A od té doby se mi změnilo mnoho věcí v životě, jsem za to neskutečně vděčná, mělo to vliv na moje vztahy, některé se ukončily… Teď je to půl roku a moje opečované ženství se cítí mnohem lépe. Důkazem je menstruace, která přichází častěji a je plná života.
Klára
Milá Terezko, moc děkuju za vaši přípravu na početí. Sice proběhla už před několika lety, ale byla důležitým dílkem k tomu, abych měla své vytoužené miminko. Po děťátku jsem toužila tři velmi, opravdu velmi bolavé roky. Dokonce mě tou dobou dostihly i deprese. Zkoušela jsem všechno „možné i nemožné“, bylinky, cvičení podle Mojžíšové, různé terapie. Zdravotně jsem byla v pořádku, ale moje podvědomí to nechtělo pustit. Nejdůležitější u mě bylo zpracovat si své podvědomé vzorce, nastavení a přesvědčení. Pro mě jste jedna z TOP bytostí v ČR, ke které se v tomto ohledu může žena (pár) toužící po miminku dostat. Doporučuju vás na 100 %. Ano, někdy může být problém přímo i v těle, ale já jsem přesvědčená, že 90 % nemocí je psychosomatických. Tedy když vyřešíme duši, tělo se uzdraví. Dnes mám dvě krásné zdravé děti (nar. 2017 a 2020). „Věř a tvá víra tě uzdraví.“ (A něco pro to udělej.) Meditace od vás jsou vždycky hluboké, a věřím, že se mnoha ženám povede dostat k vyřešení svých podvědomých blokujících přesvědčení. A že se jim podaří splnit si sen o miminku ve své náruči.
Kristýna Roller
Milá Terezo, na sezení s tebou jsem byla před rokem. Na setkání jsem se velmi těšila, ale odcházela jsem z něj s rozporuplnými pocity. Celé to bylo z mé strany takové ukoptěné, násilné, nepřesvědčivé, a to i přes tvé laskavé vedení a podporu. Neotěhotněla jsem. Postupně mi dochází, že to tak bylo správně. Na těhotenství jsem nebyla připravená a má duše se mi to všemožně snažila dát najevo. Pochopila jsem, že nemá smysl tlačit na pilu a že se věci dějí, když je pro ně správný čas. Čas pro tu „mou“ dušičku zatím nepřišel, teď už to s odstupem času vím jistě. Děkuji tedy za tento vhled, dnes už vím, že je cennější, než by bylo vytoužené těhotenství.
Aneta
Ahoj Terezko, posílám recenzi na setkání s Tebou: Příprava na početí s Terezkou byl velmi silný zážitek. Terezka mne od začátku vedla mojí podvědomou myslí a pomáhala mi najít skryté bloky, pochybnosti. Bylo neuvěřitelné, co vše jsem v sobě měla schované. Její milý a uklidňující hlas mne nenechal se těmito strachy a bloky vystrašit, po několika hodinách sezení jsem viděla krásné světlo a usazený strom v mé děloze, u kterého byla vnitřní žena, která omládla tak o 20 let a tančila u rozsvíceného stromu. Domů jsem jela s vnitřním klidem a jako znamení z nebe, že se vše uzdravilo, bylo to, že mne další den „posral“ holub od hlavy až k patě. Všem doporučuji, protože jestli vydržíte už toto praktikovat samy doma, výsledek bude zaručený. I z lékařského hlediska.
Petra
Byla jsem na sezení u Terezy Příprava na početí před necelým rokem. Po seznámení se s mou situací mi Tereza pomohla napojit se sama na sebe a pak přešla k otázkám, které už měly za cíl zjistit, kde v těle cítím „blok“. Poté, co jsem se dostala dovnitř sebe a do flow, mi odpovědi chodily okamžitě. Ani jsem se nemusela zamýšlet. Jako by někdo odpovídal skrze mne. Bylo pro mne ohromné překvapení, do kterých okamžiků v mém životě jsme se dostaly. Přišlo mi, že Tereza otevírá dveře mému podvědomí, všechno najednou šlo tak hladce! Měla jsem pocit, že je spoustu situací, které v mém případě hrály roli, a bude těžké zvolit nějakou jedinou, na které budeme „pracovat“, ale pak jsem najednou věděla, která situace je ta důležitá. Nespojila jsem si dané trauma s tím, že bych nemohla otěhotnět, ale to, že jsme ho „vyčistily“ mi velmi ulevilo. A to byla jen část naší seance. Následovala také práce s vnitřním dítětem a ženou a ukotvení. Odcházela jsem s pocitem velké úlevy, radosti, lehkosti. Další menstruace, která následovala po našem sezení, byla ta nejpohodovější za poslední rok. Bohužel se u mne nejednalo o stav, který trval, protože jsem se možná energeticky dostala zase o krok zpět. Ale seance s Terezou pro mne znamenala posun o dva kroky dopředu… Dnes to vnímám jako krásnou a hlubokou terapii, která mi opravdu pomohla vyřešit zasunuté trauma, a také to byl návod na to, jak pracovat vědomě s jakýmikoliv emocemi. Určitě nelituji a práci s Terezou bych doporučila všem ženám, které o ní uvažují. I cesta může být totiž cíl. A i když jsem prozatím neotěhotněla, cítím, že, co se týče psychického stavu a rozpoložení, jsem právě i touto terapií ušla velký kus cesty.
Míša
Na sezení k přípravě na početí jsem byla u Terezky v lednu 2023 po několika letech snahy pozvat do našeho života miminko a zkoušení všeho možného. Cítila jsem, že potřebuji nový impulz, novou energii, aby se náš sen mohl stát skutečností. Terezku jsem již nějakou dobu sledovala na sociálních sítích a souznila jsem s jejími myšlenkami. Zároveň jsem měla trochu obavu, „že to nebudu umět“, být na sebe tak napojená, ponořit se sama do sebe. Naše setkání proběhlo online. Ačkoli mě napadlo, že onlinová forma pro takovýto druh setkání nebude to pravé ořechové, tak jsem se mýlila. I na dálku se mi povedlo se s Terezkou krásně propojit, a její laskavé vedení mi dovolilo zapomenout, kde se právě teď nacházím, a soustředila jsem se jen na sebe a na svoji vnitřní krajinu. Pod Terezčiným vedením bylo snadné se propojit s mým vnitřním světem a dostat se k místům, která potřebovala pozornost a pohlazení. Povedlo se nám zpracovat trauma, které mohlo být jedním z důvodů, proč k nám miminko nepřicházelo. Odcházela jsem vlastně trochu překvapená, že na nás vykouklo zrovna toto trauma, protože ve své mysli jsem jej za ta léta pečlivě ukryla pod spousty vrstev, aby nebylo „na očích“, což samozřejmě nebylo řešením. Zároveň jsem byla po sezení neuvěřitelně nabitá novou energií, porozuměním sama pro sebe a vděčností za sezení s Terezkou. Od našeho setkání zatím uplynula krátká doba, ale naučila jsem se ve svém životě aplikovat rady od Terezky, které mi dala na konci našeho sezení. Chodím se pravidelně procházet po svém vnitřním světě, a zjišťuji, jak se žije mým orgánům, zda se neobjevila nová místa, která potřebují péči a pozornost, a znovu se těším, že si naše miminko k nám najde cestu.
Adriana
Milá Terezko, píšu v návaznosti na tvou výzvu k recenzi sezení s tebou. Není to ještě ani tři týdny, takže je brzy. Chci ti vlastně hlavně ještě jednou ze srdce poděkovat. Poděkovat za laskavý a bezpečný prostor, který vytváříš i pro ta nejtěžší, nejhlubší a nejbolestivější témata. Cesta zpátky do bříška mojí maminky, zpátky ke strachům z tohohle světa, které se vepsaly hluboko do každé mojí buňky, byla s tebou překvapivě jednoduchá a hladká. Cítila jsem se sice nejistě, ale bezpečně, když jsi mě vedla „za ruku“. A uvnitř mě se něco změnilo. Jako by se vypnul nějaký druh vnitřního autopilota a já teď lépe vnímám sama sebe, svoje pocity a emoce. Za tuto hlubokou změnu jsem ti velice vděčná. Mrzí mě jen, že to sezení s tebou netrvalo mnohem déle, protože ten blažený stav na závěr… to bych si dovedla užívat ještě hodně dlouho. Takže moc děkuji a přeji ten blažený stav všem, co budou mít možnost projít s tebou podobnou vnitřní cestu. Ať se ti hezky daří.
Míša
S Terezkou jsem měla sezení přes telefon par měsíců dozadu. Neproběhlo bez slziček. Můj příchod na tento svět byl nechtěný. Potřebovala jsem (a stále potřebuji) zapracovat na mé minulosti a ukázat mému miminku, že příchod na tento svět muže být i krásný. Při naší konzultaci jsem si odložila několik těžkých kamenů, které si s sebou nosím v baťůžku na zádech. Určitě si pořídím její nový kurz Brána k početí a budu pokračovat na mé cestě. Děkuji za ukázání této cesty.
Gabi
Terez, navazuji na komunikační vlákno tady a sdílím svoji recenzi – jen prosím sdílet anonymně. Byla jsem na sezení u Terezy na přípravě na početí, a cítila jsem, že miminko si to tak přálo, že ono toto setkání zprostředkovalo. Slzy, pouštěla jsem svoji hluboce zakořeněnou minulost. A odcházela jsem s novým, nadějeplným pocitem. Terezka mi ukázala jiný směr a já se tím směrem rozhodla vydat, totiž, přešla jsem ze sebetrestání do sebelásky – a tohle nelze slovy popsat, tohle jsem navnímala jako zcela zásadní rozhodnutí pro mě, mé tělo, mysl i duši. Tento prožitek zaplavil každou buňku mého těla čistou láskou, energií. Pocit, který se vryje pod kůži. A pak, po několikaletém snažení, se ani ne po měsíci od setkání stal zázrak, otěhotněla jsem přirozenou cestou. Miminko se však rozhodlo přijít jen na kratičkou návštěvu, přesto mi tu zanechalo milý, silný vzkaz, díky kterému jsem objevila znovu důvěru v sebe, život. Za toto poznání jsem vesmírně vděčná, přestože jsem na cestě.
M.
Setkání s Terezkou s cílem připravit se na početí a přivolat dušičku, která dva roky ne a ne přijít hodnotím jako Zázrak! Její práce průvodkyně byla výživná, nechala jsem jí tam v křesle spoustu věcí, i těch, které jsem si myslela, že jsou dávno zpracované. Jak pozoruhodné bylo sledovat změny nejen na duši, ale i na těle, které se začaly projevovat téměř okamžitě. Následná menstruace byla po tolika letech procházkou, krátkou, bezbolestnou, téměř nezaznamenanou. Ovulace, která mě vždy trápila většími bolestmi než menstruace najednou byla také o polovinu klidnější a téměř bez bolestí. A.... hned po ní přišla dušička. Po měsíci! A i kdyby nepřišla, tak mé nastavení už bylo o kus jiné než dřív. Navíc toto ,,provedení po krajině mysli'' mi ukázalo další směr a způsob, jak se sebou pracovat a bylo mi neuvěřitelným přínosem do duševního života. Nyní máme s Terezkou za sebou i přípravu na porod, kterou by také neměla žádná žena minout. Můj největší životní strašák se stal očekávanou událostí, na kterou se těším. Jsem jí za její čas a sdílení dovedností upřímně, ze srdce vděčná.
Lenka D.

Cena za sezení v délce
1,5 až 2 h je 5 000 Kč s DPH.

Moje služby NEJSOU vhodné pro labilní jedince, osoby užívající psychofarmaka, a ani pro pravidelné uživatele prášků na spaní.