Toužíš vypnout kolotoč myšlenek v hlavě?

Potřebuješ si odpočinout od neustálého hluku a chaosu?

Tak má pro tebe a tvoje děti užasný večerní rituál.

Cítíte, že byste ráda podpořila svoje ženství i sexuální energii? Jste ochotná si dopřát chvíli jen pro sebe? Něco pro vás mám!

0
žen
pohladilo své ženství touto meditací
Děkuji Terezko za tento klenot. Ještě dlouho po tvé pečující meditaci cítím, jak mi tělo září jemnou a vitální krásou mé esence ženství. Cítím klid na duši i radost a chuť prožívat den stejně vědomě, jako jsem při meditaci prožívala lásku ke svému ženství. Touto meditací by se měla hýčkat každá žena. Každá matka by ji měla darovat své dospívající dceři. Vede k láskyplnému vztahu ke svému ženskému tělu i duši.
Lenka Siwkováprůvodkyně Sesterství a Cesty empatie, www.lenkasiwkova.cz

Vytvořila jsem pro vás meditaci
PROBOUZENÍ ŽENSTVÍ

  • Díky esenci ženství probudíte své tělo a ucítíte novou energii.
  • Zkontaktujete se se svými ženskými orgány a nastavíte je na zdraví a rozkvět.
  • Opečujete se láskyplnou pozorností a naladíte se na svůj potenciál.

Vyplňte formulář a už za chvíli se můžete nořit do svého nitra.
Meditaci vám zašlu ZDARMA.

Váš e-mail se u mě bude mít jako v bavlnce. Spam nemám ráda a z databáze se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím.

Co o meditaci říkají ženy, které ji již prožily?

Po poslechu meditace pociťuji blaho, plnost a teplo... hlavně v břiše a příjemné uvolnění v obličeji a ramenou. Jsem úplně beze spěchu. Viděla jsem opalizující drahokamy na místech, o kterých se dozvíte právě v této meditaci. Terezka krásně pracuje s vizualizací a moje fantazie pracovala na plné obrátky. Doporučuji zavést i do ženských kruhů a seminářů.
Vendula Mátlová
Terezčina meditace Probuzení ženství ke mně připlula zcela spontánně a já jsem jí řekla: „Ano. Jdu do tebe, do sebe." Vzápětí jsem se ponořila do svého vnitřního světa, kde to mám tak ráda a kde jsem se díky této meditaci propojila se všemi svými ženskými částmi. Zažila jsem jejich kouzelné esenciální prosycení a také pohlazení své ženské duše i těla. Meditace mi dala možnost rozzářit celé své nitro a promluvit se svým tělesným ženstvím. Doporučuji si meditaci prožít na vlastní kůži. :)
Markéta Královájazyková mentorka, zakladatelka vzdělávacího centra SOLIS ORTUS www.SolisOrtus.cz, www.MarketaKralova.cz
Mám ráda Tereziny meditace. Doporučuji je ženám, se kterými v poradenství pracuji a mě samotnou Terezin příjemný hlas provází už několik let vlastním mateřstvím. Občas sama sebe přistihnu, že v tom každodenním cvrkotu zapomínám, že nejsem jenom máma tří dětí, ale taky žena. A že taky já si potřebuji svoje vnitřní i vnější ženství opečovat. Hladivá meditace Probouzení ženství mi dává přesně to, co potřebuji. Na pár minut se zastavit, zaměřit se na svoje tělo i duši a připomenout si, že jsem a jaká jsem žena. PS: Kuličky jsou boží, uvidíte! (Ne ty Venušiny... I když... Takové mentální Venušiny kuličky to vlastně jsou 😉)
Mirka Valašíková Křížováporadkyně v mateřství , www.materstvisro.cz
Bylo to krásné a osvobozující a já si uvědomila jak málo péče dávám té ženě uvnitř. Z očí mi tekly potůčky slz a odplavovaly všechna ta zapomenutá zranění. Pouhých 17 minut rozsvítilo můj den. Vstávala jsem osvěžená a co víc - s pocitem vděčnosti za úžasné možnosti mého ženského těla. S pocitem, že i s chybami, které každá žena na svém těle vnímá, že i s nimi, je mé tělo dokonalé! Budete-li mít možnost, dopřejte si těch pár minut alespoň 2 x týdně a promluvte laskavě se svým ženstvím. Terezky meditace Vám bude skvělým průvodcem!
Vera Venuše Rybováhttps://venusinsvet.blogspot.cz
Terčiny meditace jsou mi velmi blízké. Pečuji o své tělo, duši i ducha. V současné době zastávám ve výchově mých tří dětí i otce, a proto potřebuji opečovávat a rozvíjet svoji ženskou energii. Být uvolněná, něžná, prožívat emoce, vnímat své tělo a dovolit si plnou extázi. A to všechno se mi dostalo při naslouchání této meditaci. Již Terčin hlas, plný radosti a lásky, naplnil mé tělo klidem a důvěrou. Dokázala jsem se uvolnit, naslouchat svému duchovnímu srdci, vnímat mé vaječníky jako rozvíjející se lotosové květy. Odešla bolest z pochvy a já prožila velmi jemný, něžný orgasmus. Meditaci doporučuji všem ženám. Každá z nás si zaslouží zářit vnitřním světlem, být šťastná a naplněná láskou.
Lenka Podolinská Autorka e-booku Pět tantrik - jóga pro ženy www.lenkapodolinska.cz
Přiznám se, že jsem se ocitla v tak krásném rozpoložení, že jsem samou láskou k sobě samé po meditaci usla. Konejšivé teplo pod peřinou a spokojenost sama se sebou, poláskání svého těla mě přivedlo k odpočinku. Máte veliký dar a to jsou vaše ústa a váš hlas. Nádherně se posloucháte. Meditace se mi velmi líbila, a i když vědomě se sebou pracuji, tak člověk opomíjí na jednotlivé části svého těla. Je krásné mu tu pozornost a péči věnovat. Každá žena se tak určitě cítí vyjímečně, stejně, jako já nyní.
Sandra Carić