• Toužíte po duchovním růstu, ale nemáte čas na dlouhou praxi?
 • Chybí vám pravidelná chvilka pro sebe, při které byste se zklidnili a načerpali energii?
 • Věříte, že naše tělo si zaslouží pozornost a má nám co říct?
 • Máte chuť naučit se pozici lenochoda v galerii a vidět tak souvislosti, které nám pod rychlostí každodennosti unikají?

Tak to jste tu moc dobře.

VÍTEJTE V SEDMIMINUTOVCE.

Je to praxe, která ke mně „sama“ přišla.
Mám s meditacemi 20letou zkušenost a upřímně, nikdy mě nic nebavilo víc.

Sedmiminutovka totiž nabízí:

 • Uvolnění
 • Vhled do těla
 • Možnost být pozorovatelem
 • Ovládnout tělesné tendence bez potlačování
 • Praxi nádherné přítomnosti
 • Dočerpání energie
 • Sebeléčení

... a to vše jen v 7 minutách.

CO TO SEDMIMINUTOVKA VLASTNĚ JE?

Je to praxe, při které si sednete a budete vnímat tělo.
Připadá vám, že se to snadno řekne, ale těžko udělá? Přesně tak.

Od toho tu jsem právě já, abych se s vámi podělila o svoje vychytávky, díky kterým pro vás může být těchto 7 minut denně oázou klidu a relaxace.

Přečtěte si, co prožívaly ženy, které Sedmiminutovku testovaly.

Sedmiminutovka je tak jednoduchý a přitom tak mocný nástroj, jak se v každodenním shonu na chvíli uvnitřnit a naslouchat, co nám naše vlastní tělo říká.

Už po prvním vyzkoušení jsem byla nadšená a překvapená, které části mě samé mě volají. Kde mám napětí, i když jsem o tom vůbec netušila, které části jsou v nepohodě. Pouhé zaměření pozornosti má obrovský samoléčící účinek. Díky Sedmiminutovce se těším na každé nové ráno.
Rehana Ježková
Díky Sedmiminutovce mi zaklapl další dílek do skládačky sebepoznávání. Kromě toho mi hned první den praktikování krásně povolilo ztuhnutí mezi lopatkami, které tam bylo tak dlouho, že jsem ho už přestala vnímat.

Oceňuji, že je to srozumitelně a časově dostupná metoda, jak se vědomě pověnovat sám sobě každý den. Díky tomuto postupu se mi také rychle a snadno dostavil silný pocit uzemnění, takže se do něj teď touto cestou lehce dostanu i přes den nebo před spaním.

Přes svou jednoduchost je to zároveň velmi účinný, jemný a láskyplný způsob, jak nahlédnout na bolesti na těle i na duši, pohladit je a posílit přijetí sebe sama.
Andrea Amira
Terčina Sedmiminutovka je pro mě spojením jednoduchosti a tolik potřebného odpočinku v průběhu dne. Zabere jen pár minut, přesto vás ale bleskurychle přenese do blaženého stavu relaxace a uvolnění.

Její praktikování mi v každodenním shonu přineslo skvělý refresh, během kterého jsem mohla kompletně vypnout hlavu, velmi rychle uvolnit stažené části těla (o kterých jsem v průběhu dne ani nevěděla, že jsou stažené) a moct dále fungovat i bez toho, aniž bych si musela jít odpoledne dát šlofíka nebo si dát kafe.

Pokud nemáte čas celé hodiny sedět a meditovat, bude pro vás tato meditační rychlovka tím pravým, co byste do svého dne měli zařadit.
Michaela Skopalová

Praxe je poměrně jednoduchá, ale abych vám ji předala přehledně, snadno
a efektivně, nalila jsem své know-how do formy online kurzu.

V členské sekci dostanete k dispozici:

 • 3× mp3
  Tři druhy Sedmiminutovky v mp3 od začátečnické verze až po profíkovskou.
 • 4× video
  Čtyři videa, ve kterých vás naučím, jak praxi provádět, abyste z ní měli co největší užitek.
 • Bonusové video a mp3
  Bonus pro vás mám také. Dostanete ho po měsíci od zakoupení Sedmiminutovky. Je totiž už pro lehce pokročilé a dodá vaší chvilce v uvnitřnění ještě mnohem větší grády. Čeká na vás jedno výukové video a mp3, kde vás rozšiřující novinkou přímo provedu.

PROČ BYSTE MĚLI SEDMIMINUTOVKU CHTÍT?

Protože díky ní za týden nasbíráte 49 minut cenné praxe, aniž by vám tento čas někde chyběl. Sedm minut denně na sebe najde každý. Nebo ne?

Za měsíc to už dělá 210 minut a za rok 2 550 minut v niterném naladění na sebe, klid mysli a vlastní tělo! To je 42,5 hodiny praxe za rok!

Největší přínos vidím osobně v tom, ...

Že je akorát tak krátká, abych si na ni vždy udělala čas, a akorát tak dlouhá, aby se mi podařilo vnořit se do sebe (pravda, často se mi ze Sedmiminutovky nechce vyskakovat, tak si ji podle časových možností prodlužuji).

A za další, vede mě do těla. Objevila jsem díky ní tolik zatuhlostí a zvláštních souvislostí, které v běžném režimu nejsem schopna vůbec vnímat.

Je to nádherný nástroj sebepoznání.
Tereza Kramerováautorka Sedmiminutovky

Není vhodná pro každého. Nedoporučuji ji:

 • Sběratelům duchovních technik, kteří přelétají z kytičky na kytičku.
 • Lidem, kteří se nikdy, ani na 7 minut denně, nestanou sami pro sebe prioritou.
 • Těm, kteří už všechno vědí a znají.
 • Ani těm, kteří opovrhují tělem.

Pro ostatní to je velmi prospěšná praxe. Kdybych to mohla napsat, použila bych i slovo LÉČIVÁ.

A JAK JE TO S CENOU?

Jestli to se Sedmiminutovkou nemyslíte vážně, je to docela drahá sranda.
Pokud ano, tak je cena legrační. Vyjde na necelé 2 Kč na den/rok.

540 Kč + 21 % DPH = 654 Kč

Darujte sedmiminutovku

Sedmiminutovku můžete také darovat pomocí dárkového poukazu.

Plus nabízím 14denní garanci vrácení platby.

Sedmiminutovka je láskyplná praxe všímavosti a bytí v přítomném okamžiku. Pokud by se ukázalo, že vás ale nemá co naučit, nabízím garanci vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení. Stačí mi napsat a já vám pošlu celou částku bez řečí zpátky. Takže nic neriskujete.

V SEDMIMINUTOVCE SE NAUČÍTE:

 • Pozici pozorovatele ve vlastním těle.
 • Pohybovat se vědomím à la „lenochod“.
 • Mít kontrolu nad tělem, kdy se dokážete poškrábat, aniž byste se pohli.
 • Uvolnit se tam, kde jste ani netušili, že máte stažení.
 • Koncentrovat se jen na sebe a své tělo.

To není málo. V jednoduchosti je síla.

Kdo pro vás Sedmiminutovku připravil?

Tereza Kramerová, průvodkyně po krajině mysli.

Na vědomou cestu jsem se vydala před 20 lety a od té doby jsem ochutnala ohromné množství duchovních technik z různých směrů. Každý mě nějak obohatil, ale ten největší klenot jsem našla ve svém nitru. Můžu říct, že mám silné vnitřní vedení, kterému se odevzdávám při rituálech, vedení meditací a které skrze mě psalo i knihu Dívka s havraními křídly.

Plně mu důvěřuji, a když mě při jedné ranní meditaci navedlo na praxi Sedmiminutovky, byla jsem tak nadšená z jejího účinku a radosti, kterou mi způsobila, že jsem se již po pár týdnech každodenní praxe rozhodla, že se o ni s vámi rozdělím. Sedmiminutovku dělám denně i nadále a je pro mě posvátnou chvílí, na kterou se každý den těším.

MOŽNÁ VÁS NAPADAJÍ OTÁZKY...

Co s tím má společného lenochod?

To je největší vychytávka a zároveň tajemství, které vám odhalím hned za branami kurzu. :)

Nemám žádnou zkušenost s meditací. Je Sedmiminutovka i pro mě?

Jsem přesvědčená, že ano. Sedmiminutovka je krásné zasvěcení do prožívání PŘÍTOMNOSTI. Dá vám příležitost vnímat tělo a prožít si, že vy nejste tělo. Budete ho totiž pozorovat. Zdá se to možná jako nedůležitá drobnost, ale opak je pravdou. Toto je mystické poznání.

Mám za sebou už roky meditací. Obohatí Sedmiminutovka i mě?

Jsem přesvědčená, že ano. Je to láskyplná praxe všímavosti a bytí v přítomném okamžiku. Pokud by se ukázalo, že vás Sedmiminutovka nemá co naučit, nabízím garanci vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení. Stačí mi napsat a já vám pošlu celou částku bez řečí zpátky. Takže nic neriskujete.

Co když nemám ani těch 7 minut jen pro sebe?

Tak to je pro vás zbytečná investice. Bez času a praxe vám žádný užitek nepřinese.

Nevydržím chvilku v klidu. V hlavě mám miliardu myšlenek a nedaří se mi ji vypnout. Je to i pro mě?

Ano. Naopak to je velmi vhodné. Možná nezavnímáte změnu hned první den ani první týden, ale pokud vytrváte a budete se Sedmiminutovce pravidelně věnovat, podaří se vám postupně divokého hřebce své mysli zkrotit.

Můžu dělat Sedmiminutovku, i když jsem těhotná?

Ano! Vaše tělo i miminko budou blažené, když je zalijete nektarem přítomné pozornosti. Pomůže vám to se více uvolnit a také intenzivněji vnímat vzkazy z těla, což zužitkujete nejen při porodu. To se hodí celoživotně.

Ráno si čas nenajdu. Můžu ji dělat večer?

Určitě. Je jedno kdy. Mně vyhovuje ráno, protože mi stačí vstát jen o 10 minut dříve a díky Sedmiminutovce se naladím na klid a vnímání sebe sama, což mi pomáhá udržet se v nadhledu v průběhu celého dne. Večer to je zase krásná příprava na hluboký spánek. Zařiďte si praxi tak, aby vám to šlo snadno. Pak snáze udržíte kontinuitu.

Mám Vypínač mysli. Bude i pro mě Sedmiminutovka přínosem?

To je otázka. Pokud pravidelně praktikujete Vypínač, tak možná ani ne. Ale jestli se k němu dostanete jen občas, tak takováto každodenní lehká duchovní praxe vás jistě pozvedne a zlepší vaši schopnost koncentrace i ve Vypínači.