Toužíš vypnout kolotoč myšlenek v hlavě?

Potřebuješ si odpočinout od neustálého hluku a chaosu?

Tak má pro tebe a tvoje děti užasný večerní rituál.

Toužíte pustit všechen shon a konečně se vnořit do sebe, nalézt proud intuice i slastný pocit, že jste správně tak, jak jste? Něco pro vás mám!

0
lidí
navázalo kontakt se svým Duchovním srdcem díky této meditaci

MEDITACI
Spočinutí v Duchovním srdci

  • Zprostředkuje vám kontakt s vaší DUŠÍ.
  • Pomůže vám získat nadhled nad svým životem.
  • Dopřeje vám odpočinek a pocit správnosti.
  • Vezme vás DOMŮ, kde jste sami sebou.

Vyplňte formulář a já vám e-mailem pošlu prožitek, po jakém bude vaše duše výskat radostí.

Váš e-mail se u mě bude mít jako v bavlnce. Spam nemám ráda a z databáze se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím.

Milá Terezo, právě jsem "dokončila" Tvou meditaci spočinutí v Duchovním srdci a chci Ti za ni moc poděkovat. Už dlouhou dobu jsem necítila takový vnitřní klid, jaký jsem cítila při ní i teď. Mám pocit, jako kdybych prošla sprchou, která ze mě smyla stresy a napětí a cítím se mnohem blíž sama sobě. Ještě jednou děkuji za ten příjemný a hřejivý zážitek.
Lucie Lebduškovápsycholožka, psychoterapeutka www.lucielebduskova.cz
Krásný den, Terko, měla jsem taky krásný den. Užila jsem si masáž hlavy a pak jsem šla pěšky domů, krásná procházka, foukal vítr a to mám ráda. Doma jsem hned zasedla k meditaci a užila jsem si jí moc. Byla mi tam příjemná ta jemná hudba. Meditace mě zanesla hezky k sobě domů a posílila mé vnitřní napojení se na sebe. Myslím, že jí budu poslouchat často. Pocítila jsem zklidnění ( i když jsem dnes měla příjemný klidný den), všechno nedůležité odplulo do dálky. A vynořilo se a ukázalo to důležité. Vědomí sama sebe. Jsem. A jsem tvůrce svého života. Každým okamžikem se mohu rozhodnout kdo jsem. Když se skrze meditaci ztiším, uslyším to. Moc Ti za tento zážitek děkuju!
Linda Mahelováautorka projektu Provoněný den a manažerka Štěpána Raka, www.lindamahelova.cz

Zajímá vás, jak meditace tvořím?

Teď se vám trošku odhalím a nechám vás nakouknout pod pokličku.

Já si meditace nikdy nepřipravuji předem. Divíte se? Pokud bych si je naplánovala a třeba i zapsala, čtení by mě strhávalo do oblasti mysli.

To není moje cesta, i když i tak to lze dělat. Já meditace tvořím právě z DUCHOVNÍHO SRDCE. Předem si dám ZÁMĚR, čeho meditací chci dosáhnout.

Pak se naladím na LIDI, kteří budou meditaci poslouchat. Uvědomím si, že jsem uzemněná a zároveň napojená \"nahoru\".

Vědomím sklouznu do Duchovního srdce a OTEVŘU SE. A pak se stane kouzlo. Najednou mi  začnou vnitřním zrakem chodit obrazy, které s sebou nesou i informace, co má být řečeno.

Děje se to samo. Přímo na míru času i lidem. Je to nádherný proces, kdy jsem jen prostředníkem a sama žasnu, co z mých úst vychází. Miluji to! Každá meditace je tedy jedinečná a neopakovatelná.

Jsem velmi vděčná, že mohu tyto vzácné chvíle napojení na vnitřní moudrost prožívat a zprostředkovávat dál.

A protože čtete tento text, tak to znamená, že meditace na spočinutí v Duchovním srdci byla tvořena na míru i přímo pro vás.

Užijte si ji a budu ráda, když mi dáte vědět, jaké to pro vás bylo.

Meditace Spočinutí v DUCHOVNÍM SRDCI ke mně přišla jako na zavolanou. Poprvé jsem si ji pustila po náročném pracovním dni a výsledek byl skvělý! Ležela jsem unavená v posteli, s hlavou plnou myšlenek, které mi nedovolovaly usnout, a říkala jsem si, že takhle to dál nejde. Zapnula jsem meditaci, poslouchala, poslouchala a poslouchala ... až jsem ke konci usnula a spala klidným spánkem až do rána :) Meditace mě krásně uvolnila a dala tělu přesně to, co v tu chvíli potřebovalo. Občas se k ní vracím i přes den - pomáhá mi více vnímat přítomný okamžik, být tady a teď a hlavně být sama se sebou. Ať jste kdekoli, díky ní se vždy vrátíte domů, do vašeho srdce.
Lucie Jeschkováletuška a taneční lektorka, www.jaletim.cz www.tanecniopacko.cz
Milá Terko, díky za krásný zážitek s meditací Duchovního srdce. Cítím se uvolněná a čistá, v bezpečí. Poslední dobou jsme byla neklidná, cítila jsem ohromný informační nápor, až odpor...takže jsem byla nejšťastnější, když jsem byla bez internetu apod., až jsem si vyčítala, že jsem nespolečenská a nekomunikativní. V meditaci jsme se vrátila k sobě a cítím, že je to prostě správně jednat podle svého srdce, naslouchat svému tělu a přijmout se taková, jaká jsem. Děkuji a přeji hodně úspěchů v Tvé práci.
Petra Torováaromaterapeutka, www.petratorova.cz
Meditaci vřele doporučuji všem ženám hledajícím, toužícím po hlubokém vnitřním klidu a boží lásce, kterou nám žádný partner nedá. Tu opravdu nalezneme jen ve svém duchovním srdci, ve svém domově. Při meditaci mi stékaly slzy po tváři a celou mou bytost zaplavil pocit všeobjímající lásky a vědomí, že nikdy na světě nebudu sama. Terezo děkuji.
Lenka Podolinskáfyzioterapeutka, autorka 5 tantrik pro zdravé pánenví dno www.lenkapodolinska.cz
Moc hezká a jemná meditace. Terezy příjemný hlas mě nechal krásně sklouznout dovnitř sebe sama, kde mi bylo moc hezky. V jednu chvíli jsem udělala samovolně to, co Tereza řekla v meditaci o pár vteřin později, takže nepojení je jasné :) . Bylo mi tak příjemně, že jsem se po ukončení meditace nechtěla vůbec vracet do bdělého stavu a ležela jsem se zavřenýma očima ještě několik minut. Nyní se cítím lépe, odpočatě. Chmury, které byly před meditací, vymizely. Určitě si meditaci zopakuji kdykoliv se budu cítit unaveně, nebo rozladěně. Děkuji, Terezo, mám k tvému poslání obdiv.
Štěpánka Čápovávýživová poradkyně, www.stepankacapova.cz
Milá Terezo, to je nádhera! Tak mile, vřele a přátelsky podané. Máš moc příjemný hlas, krásně se tě poslouchá. Úplně mě dojal způsob, jakým meditace tvoříš. Rezonuji s tvojí tvorbou a jsem moc ráda, že jsem na tebe a tvou práci narazila. Je to úplná paráda! Tuto meditaci bych doporučila jako povinnou. Myslím, že najít sám sebe a být se sebou v harmonii je hrozně důležité pro vnitřní klid a štěstí. Děkuji!
Darina Skříčkováautorka projektu Prostě pohoda život www.darinaskrickova.cz
Meditace Spočinutí v Duchovním srdci mě odpojila od okolního světa, věčného koloběhu mysli a přivedla k sobě, do mého sdrce. Byl to jeden velký a dlouhý přítomný okamžik, kde jsem byla jenom já, sama se sebou a taková, jaká jsem. A byla jsem v pořádku. :-) Meditaci si určitě zopakuji a budu se k ní vracet. Láká mě k tomu Terezčin příjemný hlas i pocity, které jsem z meditace měla. Děkuji, Terezko, za tuto meditaci!
Tereza Pivoňkováautorka projektu Z šedivého života duhový www.terezapivonkova.cz