Potřebuješ opečovat svoje nervy?

Nervy jsou napnuté k prasknutí, noc byla probdělá a ty si říkáš, jak ještě dlouho to takhle můžeš vést dál, než se něco po*ere.

Tak Lázně pro nervy jsou přesně pro Tebe!

Potřebujete dočerpat energii a toužíte po koupeli v lásce, která vyživí každou vaši buňku? Něco pro vás mám!

0
lidí již odcestovalo ke svému pramenu lásky

Vytvořila jsem pro vás meditaci
PRAMEN LÁSKY

  • Vezme vás na výlet na planetu lásky, kde si odpočinete.
  • Doplní vaši citovou nádrž tak, že bude přetékat.
  • Zregeneruje nejen vaši duši, ale i tělo.

Vyplňte formulář a už za chvíli se můžete koupat v lásce. Meditaci vám zašlu ZDARMA.

Váš e-mail se u mě bude mít jako v bavlnce. Spam nemám ráda a z databáze se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím.

Zjistila jsem, že všechny bolístky mých klientek vedou k totožné příčině. Nedostatek lásky. Ať už té, kterou toužily dostat od svých nejbližších a nedočkaly se, nebo té, kterou by potřebovaly cítit samy od sebe. Rozhodla jsem se s tím něco udělat. Vytvořila jsem transformační program Mé nové JÁ, který bude prožitek nedostatku sebelásky léčit. Tato meditace měla být jeho součástí, ale rozhodla jsem se, že ji nabídnu ZDARMA všem, kteří o ni budou mít zájem.

Je to můj příspěvek do mísy laskavého člověčenství - tvořen s největší pečlivostí a láskou.

Moc hezká a jemná meditace. Terezy příjemný hlas mě nechal krásně sklouznout dovnitř sebe sama, kde mi bylo moc hezky. V jednu chvíli jsem udělala samovolně to, co Tereza řekla v meditaci o pár vteřin později, takže nepojení je jasné :) . Bylo mi tak příjemně, že jsem se po ukončení meditace nechtěla vůbec vracet do bdělého stavu a ležela jsem se zavřenýma očima ještě několik minut. Nyní se cítím lépe, odpočatě. Chmury, které byly před meditací, vymizely. Určitě si meditaci zopakuji kdykoliv se budu cítit unaveně, nebo rozladěně. Děkuji, Terezo, mám k tvému poslání obdiv.
Štěpánka Čápovávýživová poradkyně, www.stepankacapova.cz
Terezo, díky moc za Tvou meditaci. Meditace mi moc nejdou, obvykle usnu. Ale s Tebou se mi to nestává, nebo mi to vůbec nevadí. Nezlobím se na sebe. A s Tvou cestou za láskou se mi to nestalo :-) Cítím se teď tak spokojená, klidná, odpočinutá, milovaná a milující! Těším se, že si Tvou meditaci pustím ještě mnohokrát, ať už u toho usnu nebo ne... P.S.: Miluji Tvůj hlas!
Lucie Krausová daňový vysvětlovník, www.luciekrausova.cz
Moje planeta lásky je plná nádherné křišťálově čisté vody. Když jsem poslouchala Terezčin hlas, čekala jsem, že budu mít na planetě nějaký prostor, který bude vymezený pouze pro mě. Měla jsem vymezenou celou planetu! Cítila jsem na svém těle vodu. Dováděla jsem tam jak malé dítě a najednou jsem našla pohár. Byl zdobený granáty a křišťálem. Cítila jsem, že si ho mám vzít s sebou. Najednou jsem slyšela Terezku jak říká, že uvnitř našeho těla je pohár, a co s ním máme udělat. Když jsem našla ten můj, pochopila jsem, proč mi moje sebeláska někdy uplně proteče mezi prsty. Pohár, byl celý popraskaný, nehezký a absolutně nepoužitelný. Vzala jsem si láskový pohár, který se v souladu Terezčinou meditací začal plnit křišťálově čistou vodou. Naplnilo se mi i celé tělo. Když jsme měli posílat lásku do minulosti, k bolestným událostem, místo doporučované kuličky jsem použila rozprašovač. Meditace je úžasná! Lebedila jsem si v ní a pobyt na planetě lásky mi dělal moc dobře.
Eva Pitnerovávědma, www.evapitnerova.cz
Tak prosté a jednoduché zjištění, že pramen lásky mám na dosah a to přímo ve mně, bylo pro mě velkým a cenným objevem. Opravdu je to tak nádherně jednoduché, přijít, otočit kohoutek a dopustit co srdce žádá. A pak se jen koupat a nechat hýčkat.. Kéž by to zjistili všichni! Terezin hlas je jako pohlazení anděla. Děkuji za tuto LASKAvou meditaci!
Eliška