Hledáte informace, jak přirozeně a v plné síle porodit tak, aby byl porod úžasným zážitkem a ne traumatem?

Uvědomujete si, že průběh porodu je hlavně záležitostí mysli, ale nevíte, jak ji zkrotit?

Přemýšlíte, jak nastavit vztah s lékaři, abyste neměla pocit, že si přirozený porod musíte vybojovat?

Připadá vám, že v klasické předporodní přípravě se vše točí jen kolem těla a psychika zůstává naprosto nepokryta?

Pak jste tu správně, čtěte dál

Jmenuji se Tereza Kramerová a dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Třikrát se mi poštěstilo prožít zázrak porodu a přišla jsem na to, jak využít sílu mysli a představivosti, aby byl porod posilujícím a vědomým zážitkem, na který se vzpomíná se slzami dojetí.

Před prvním porodem mi chyběla možnost připravit se na mentální úrovni. Tak jsem to vzala do vlastních rukou a porod od porodu jsem vnímala kvalitativní posun ve svém vědomém přístupu i prožívání.

Díky vlastním porodům a práci se stovkami těhotných klientek jsem PROHLÉDLA, jak mysl ovlivňuje tělo. Našla jsem způsob, jak využít tohoto propojení ve prospěch těhotné ženy i rodícího se dítěte.

Můj třetí porod proběhl podle dohody s miminkem v domluvený čas. S dcerou jsem se mazlila v posteli už za dvě hodiny od první kontrakce. Naučila jsem tuto komunikaci s miminkem už stovky žen, které se mnou prošly přípravou na vědomý porod.

A toto poznání jsem se rozhodla předat i vám.

Vytvořila jsem e-book

a vybavila ho čtyřmi audiovizualizacemi v mp3

MYSTICKÝ POROD

13 zastavení na cestě za vědomým porodem

Jedná se o elektronickou knihu ve formátu PDF.  Meditace ve formátu mp3 nalezente v členské sekci na mých stránkách, kam dostanete po zakoupení e-booku přístup.

Za pomoci tohoto e-booku se naučíte pracovat se svou myslí tak, abyste při porodu věděla, co si se sebou počít. Vědomě, v napojení na intuici, moudrost těla i vaše miminko.

Nehledě na to, jestli plánujete rodit v porodnici, doma, nebo v taxíku. ☺ Sílu své mysli budete mít stále s sebou.

Čím vás tento e-book obohatí?

  • Naučíte se vědomě komunikovat se svým tělem.
  • Seznámíte se s třinácti praktickými cvičeními, díky kterým můžete změnit svoje prožívání.
  • Dozvíte se, jak si nastavit vztah s lékaři, aby vám dali prostor rodit tak, jak chcete vy.
  • Užijete si hojnost prožitků v řízených meditacích:
  1. Komunikace s miminkem
  2. Vizualizace porodu
  3. Domluva s tělem
  4. Vize od Matky Země

\"Průběh porodu přímo ovlivňuje naše mateřské sebevědomí. Zároveň je zásadní i pro dítě, které si při svém zrození vpisuje do své podvědomé mysli mentální vzorce, kterými se bude ve svém životě řídit.\"

Je skvělé, když jsou žena i dítě při porodu jeden tým. Jako dva tanečníci, kteří se na konci v závěrečné figuře podívají jeden druhému do očí a naleznou tam nekonečnou lásku.
Stáňa Mrázkováwww.podnikanizplaze.cz

V individuální práci mám na několik měsíců dopředu plno. Bylo mi líto, že jsem musela mnoho klientek odmítat a neměla jsem možnost s nimi sdílet svoje poznání.

Přála bych totiž všem ženám, tedy i vám, aby i váš porod byl tak krásným a POSILUJÍCÍM prožitkem, jaký jsem zažila já. Abyste se k němu mohly vracet jako ke zdroji ženské síly a poznání.

Napsáním tohoto e-booku jsem našla řešení. Díky čtyřem řízeným meditacím v mp3 se vám mohu věnovat kdykoliv, když máte náladu. Provedu vás vaším vnitřním světem a vy ani nemusíte opustit teplo vlastního domova.

Představte si, že rodíte své dítě v souladu se svým tělem, miminkem i  životem samotným.

Cena tohoto e-booku je 1 290 Kč

Za tyto peníze si můžete koupit jednu kojicí podprsenku, čtyři balíky plenek, dopřát si dvouhodinovou masáž, nebo je investovat do 100 minut prožitků v meditacích a více než 60 stran informací, které nikde jinde nenaleznete.

Nemusíte rodit třikrát, ani promeditovat deset let života, jako jsem to udělala já. Tuto cestu jsem už prošlapala za vás. Díky informacím a meditacím z e-booku můžete sbírat plody mé práce a dlouholetých zkušeností.

Možná právě teď pochybujete, jestli přípravu na vědomý porod zvládnete. Třeba si myslíte, že Vám tyto věci nikdy moc nešly, nejste na to nadaná a meditace je vám cizí. Nevadí!

E-book Mystický porod jsem sestavila srozumitelně a jasně. Všechna cvičení využívají základních kvalit mysli tak, abyste jimi mohla příjemně projít, i když zatím nemáte v této oblasti velikou praxi.

Základ e-booku stojí na prožitcích, o které se postarají nahrané meditace. Stačí, když se uvelebíte v pohodlné pozici, položíte ruce na bříško, zavřete si oči a necháte se vést.

Kdybyste náhodou zjistila, že e-book pro vás není to pravé, nabízím GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do 14 dnů od zakoupení e-booku, a já vám bez dotazů pošlu peníze zpět.
Tereza Kramerováautorka e-booku

K e-booku získáte tyto dva bonusy

Meditace ANDĚL OCHRÁNCE

Kontakt se svým andělem ochráncem je nejen velmi příjemný a osvěžující, ale diskuze s ním vám pomůže při řešení každodenních záležitostí. Umožní vám podívat se na vaši situaci s nadhledem, a nalézt tak optimální řešení.

„Jak nahoře, tak dole“ a cvičení na ovládání MYSLI

Článek reflektující souvztažnost úst a děložního čípku obsahuje praktické tipy, které je fajn mít při porodu po ruce. Za pomoci dvou cvičení můžete trénovat mozek a učit se vědomě zacházet s myslí, abyste při porodu měla cestu k vědomému přelaďování do pravé hemisféry prošlapanou.

Začala jsem od konce – nejprve jsem se pustila do meditace. Až ve stavu dojetí z vizualizace našeho optimálního porodu jsem se dostala ke čtení Mystického porodu. Jaká byla moje radost, když jsem zjistila, že nejde jen o slova (písmenka), ale o prožitky naší mysli. Našla jsem tak poklad. Naladila se na miminko a prožila něco nepopsatelného. Na plátně mé mysli se promítal úžasný film. Dojala mě intenzita souznění s miminkem. Děkuji Terezce za prožitek. Dovedla mě tam, kam bych se sama nedostala. S radostí doporučuji tento e-book všem ženám, které se rozhodly prožít své těhotenství a porod vědomě. Ať Vám dodá důvěru v sebe sama a Vaše miminko stejně tak, jak to teď cítím i já.
Gabriela Pausafotografka, 2 holčičky a chlapeček na cestě – 36. tt.
Porod mých dvou dětí byl nejsilnějším zážitkem v mém životě. Už první byl nádherný, ale naladění se na miminko, vědomé prožití celého těhotenství s následným předáním důvěry své dceři v konečné fázi porodu celou záležitost přeneslo do zcela jiných dimenzí. E-book Mystický porod by, dle mého, měl být zapsaný v seznamu nezbytností v předporodní přípravě. Nejde jen o prázdná slova. Celá kniha se čte jedním dechem, zkušenost a léta praxe dýchají z každé věty. Naprosto nenahraditelné jsou však osobní prožitky, které vám zprostředkovávají přiložené meditace. Knihu velmi doporučuji, protože vím, že porod je krásný. Čtěte, prožívejte, a budete to vědět také.
Rehana Ježková2 děti, zakladatelka firmy www.angel-wings.cz
Právě jsem dočetla e-book Mystický porod. Chci říct, že je úžasný. Dojal mě. U mnoha momentů jsem si říkala: „ano, takhle přesně to chci sama prožít“. A ač nejsem zatím těhotná, tak jsem si prošla velikou úctou a vděčností k moudrosti těla a k naší planetě. Mám teď pocit, že umím rodit. Že přesně vím, co je potřeba. Že bude při porodu stačit jen naslouchat a nechat se tou moudrostí vést. Cítím se být aktivní účastnicí a tvořitelkou. Získala jsem spoustu vhodných nástrojů, které mi dávají moc reagovat, tvořit, ovlivňovat, směřovat ten proces a být jeho součástí. Mám pocit velké harmonie mezi odevzdáním, respektem k porodu a moudrostí. Nejsem tedy loutkou, které se „to děje“ a která trpí. Naopak. Aktivně čekám na to, co bude, a reaguji. Rodím. Žiju ten zázrak: akt zrození. Jsem jeho součástí a zároveň jen prochází skrze mě. Je ve mně nastolen klid a mír. Já se na porod, poprvé v životě, těším!
Žaneta Slámovánovodobá čarodějka, www.nasprostor.cz
Během mého čtvrtého těhotenství si ke mně našel cestu e-book „Mystický porod“. Prošla jsem si podobnou cestu jako autorka Tereza, od paniky během prvního porodu až po euforii toho třetího. Po přečtení „Mystického porodu“ nemohu nic jiného než souhlasit… Ano, opravdu to tak může při správném naladění fungovat. Já a mnoho dalších žen to už víme. Tereza nejen, že vše krásně shrnula do srozumitelného jazyka, ale text doplnila i o mnoho praktických cvičení a meditací, o kterých jsem přesvědčena, že pomohou k nejlepšímu možnému a dost možná i k mystickému porodu. ☺ Tento e-book vám ukáže cestu, po které se můžete vydat, abyste lépe porozuměla svému děťátku, svému tělu a duši vás obou. Můj čtvrtý porod se blíží a já se moc těším na to, jaký bude tentokrát a co dalšího jsem se prostřednictvím „Mystického porodu“ naučila.
Jitka Plecitá3 děti a čtvrté na cestě, modní návrhářka, http://www.fler.cz/venaan
Když jsem poprvé přečetla e-book Mystický porod, hluboce mě zasáhl. Přestože další miminko (zatím?) neplánujeme, informac,e a hlavně prožitky nabízené v e-booku osvětlily některé zážitky z obou předchozích porodů. Ex post mi pomohly pochopit, proč první – ač krásný – porod potřeboval dramatickou dohru v podobě velké ztráty krve při neodlučující se placentě. Pomohl mi znovu prožít a do vědomí nechat vstoupit procítěnou posvátnost druhého porodu. Vysvětlit, co se dělo, když jsem cítila barevné vlny procházející mým tělem, a přímo hmatatelně vnímala zástup žen naší rodové linie i anděla zrození – mocného strážce brány. Jak jsem se pročítala a „prožívala“ e-bookem, vyvstalo téma vděčnosti k matce Zemi, k mé mamince, k její mamince i k dalším ženám z obou rodových linií, na které navázala vděčnost ke všem mužům – otcům. V meditaci jsem si prožila podporu všech žen, které tu byly přede mnou. Vědomě jsem od nich převzala pochodeň moudrosti, kterou sem přinesly. Díky tomu jsem se – poprvé v životě – plně postavila do své ženské síly s pocitem, že jsem na správném místě a že mohu – že je bezpečné – nechat život plynout. Díky Mystickému porodu mám v životě (nečekaně) zase o trochu víc uklizeno.
Jitka Černovskámaminka 2 dětí, speciální pedagožka
Dobrý den Terezko, právě jsem porodila naši v pořadí třetí dcerku, kterou jsem přes týden přenášela. Sice opět v normalním lékařském zařízení, ale díky Vám s naprosto úžasným zážitkem, a když mě personál viděl naprosto klidnou a vyrovnanou, nechal nás s mužem o samotě a vše jsme zvládli sami. Když jsem věděla, že se Sofince moc na svět nechce, náhodou se mi na Facebooku objevil od kamarádky odkaz na Vás. Hned jsem začala pátrat a naprosto hltat Váš blog. Stáhla jsem si Barevný dech i Mystický porod a začala poctivě meditovat. Po třech dnech se Sofinka chystala na cestu, do porodnice jsem jela naprosto v klidu, štastná a vyrovnaná. Celý průběh porodu byl probarvený všemi barvami a závěr byl naprosto nezapomenutelný, takový pocit blaženosti a štěstí jsem u předchozích dvou porodů vůbec nezažila. Vaše příspěvky by měla povinně číst každá nastavající maminka, aby se všem vyplenil z hlavy pocit strachu, že porod je děs. Teď už vím, že když je žena opravdu naladěná na sebe i miminko, je to opravdu nádherný zážitek. DÍKY VÁM ZA TO!!!
Michaela Kratochvílovámaminka 3 dětí

Začněte i vy čerpat z mého poznání a přijměte můj osobní doprovod. Vaše cesta za vědomým porodem začíná kliknutím na toto tlačítko.

Můžete zaplatit kartou, online převodem, nebo bankovním převodem. E-book obdržíte hned poté, co se platba objeví na mém účtu. Při využití prvních dvou platebních možností to je IHNED. Při platbě bankovním převodem to většinou trvá 1–2 dny.

 

Je něco nejasné?