Ležela jsem a měla pocit, jako když mi celým tělem bublá šampaňské. Vnímala jsem vděčnost a dojetí za to, že mám tělo. Nechtělo se mi vůbec končit. Byla to slast v přítomnosti a úžas nad tím, jak fantasticky se můžu v těle cítit, když se s ním naučím komunikovat.

Mluvím o svém prožitku s meditací Párty s kmenovými buňkami.

Nahrála jsem ji se záměrem odemknout skrytý sebeléčebný potenciál našich těl.

Naše tělo s námi totiž neustále komunikuje. Dává nám zpětnou vazbu na to, jak žijeme. V této meditaci se vnoříme do jeho moudrosti a vytvoříme takové pole, které otevírá dvířka:

  • harmonizaci,
  • regeneraci,
  • omlazení
  • a sebeléčení.

Kmenové buňky jsou náhradní díly našich těl, které se dokáží replikovat a specializovat přesně na to, co je v těle potřeba opravit. Využívají se v mnoha terapiích, kdy se do těla vkládají. Nicméně my je každý v sobě máme! V této meditaci se na ně napojíme a zaktivujeme jejich potenciál.

Pokud vás tato informace vyděsila či rozesmála, meditace nebude pro vás.

Ale jestli vzbudila zvědavost, přečtěte si, jak Párty s kmenovými buňkami prožily ženy, které ji testovaly.

⤵︎

Při meditaci jsem ucítila něco úplně nového, tělem jako by mi procházel léčivý elektrizující proud sexuality. Díky meditaci jsem v sobě otevřela vnitřní milenku, po dlouhé době jsem ucítila touhu milovat a být milována.

Cítila jsem, že mé tělo a vnitřní orgány se mi uzdravily a já se opět mohu otevřít muži. Pocítila jsem opět touhu po sexuálním spojení, touhu otevřít se muži taková, jaká jsem, každá buňka v mém těle jako by zářila. Nebylo na tom nic vulgárního, naopak to bylo krásné, upřímné, osvobozující a pro mě, ženu, kterou v 17 letech znásilnili, velice léčivé. Děkuji, Terezko.
Eva
Po meditaci Kmenové buňky cítím především vděčnost, úlevu a sílu. Vděčnost za to, co moje tělo díky kmenovým buňkám dokáže. Sílu a úlevu z vědomí toho, že moje tělo bude zase v pořádku. Nejen teď krátkodobě v akutní nemoci, ale že se spraví i dlouhodobě po všech bolístkách, které se ve mně nahromadily s mateřstvím. Klaním se tělu a jeho kmenovým buňkám a děkuji za ten prožitek.
Kristýna D.
Terezko, 🥰❤️🙏 to je překrásná procházka vnitřní krajinou mého těla, cítím se jako znovuzrozená, ❤️ moje tělo se raduje a tetelí radostí!!!

Mám pocit, že jsem se omladila elixírem mládí, 😅 jsem velice vděčná za dárek, kterého se mi dostalo, z celého srdce děkuji. ❤️❤️❤️
Jája
Právě jsem dokončila meditaci kmenových buněk. A bylo to jedno velké wau, plné dojetí a vděčnosti pro tělo. Tak moc za ni děkuji. 🙌🏻 Při pozdravení se s orgány jsem zjistila, že mé ledviny a plíce jsou vyčerpané a nos a mozek podrážděný. V centru kmenových buněk jsem byla ohromena, jak velké a dokonalé je. Pak přišla vděčnost za mé tělo, a posílala jsem nové buňky všude, kde to bylo potřeba. Nejhezčí okamžik přišel na konec, kdy jsem vstoupila do nového energetického těla a po 14 dnech dušnosti se z plných plic nadechla. Moc děkuji za podporu víry v mé tělo. Meditace teď bude mým ranním rituálem. ♥️ Jsem tak vděčná za vaši práci, je to neskutečná síla. 🙌🏻
Alena Valečková
Drahá Terezko, z celého ❤ děkuju za meditaci Kmenové buňky. Byla to jízda. 😊 Udělala sem si ji večer a jako chronicky nemocný člověk s každodenní bolestí jsem účinek poznala hned druhý den po probuzení. Bolesti byly MINIMÁLNÍ. 🤩 Předchozí dny jsem bez léku proti bolesti nefungovala. Jsem naprosto nadšená!! Po meditaci jsem cítila nádherné teplo a brnění v celém těle. Jako by znovu ožilo. 🙂 Mám v plánu meditaci zařadit do každodenního života a těším se na změny, které mi přinese. Ještě jednou moc děkuji.
Monika
Milá Terezo. Moje tělo moc děkuje za pozornost, kterou skrze tuto meditaci dostává. A já děkuji za silné uvědomění jeho síly a oddanosti. Cítím teď velkou pokoru vůči němu, dokonce jsem si poplakala, když jsem si uvědomila, co vše pro mě dělá a já nevidím. Vnímám, jako by celé mé tělo, každá jeho buňka prošla přepisem, když jsem otiskovala svůj hologram. Neskutečný pocit. 🙏🏻💖

No a taky je to opravdu zábava dostat se k velitelství buněk. Byly pro mě jak malí skřítci s přísným velitelem, který přesně ví, co má dělat a kam má koho poslat. Úplně jsem zůstala v úžasu s otevřenou pusou, jak silná je vůle a schopnost mých buněk a mého těla opravovat a regenerovat. Jen to dovolit a otevřít se komunikaci. Brním a vrním teď blahem a radostí v těle. 🙏🏻❤️🙏🏻
Petra Doleželová
Dobré odpoledne, Terezo, ze srdce vám chci ještě jednou poděkovat, že jsem mohla meditaci vyzkoušet. Včera večer jsem si ji poprvé poslechla a byla z ní úplně paf. Byla jsem úplně fascinována ústředím kmenových buněk, byly pro mě jako bílé měkké koule s růžovýma nožičkama. Uprostřed ústředí bylo obrovské miminko ve vaku blan, které se jakoby vznášelo, a jedna celá část buněk jen hlídala, že má všechno, co potřebuje (jsem v osmém měsíci).

Kmenové buňky byly vyslány k mé ledvině, která má katétr, a do pánve, kde jsou velké bolesti. Z meditace se mi vůbec nechtělo „odcházet“, ještě 10 minut jsem pak seděla a byla tam. Poprvé od operace (je to týden) jsem dokázala takhle dlouho sedět a cítila úlevu, jako kdyby ta bolest sice stále byla přítomna, ale daleko lépe zvladatelná. Pak jsem se dokonce i zvládla najíst normálně u stolu v sedě bez přivírání očí bolestí. Ráno bolesti opět velké, teď jsem udělala meditaci znovu a nechci se vůbec pohnout, protože bolest opět povolila.
Klára
Dobré ráno, velmi se omlouvám, že dávám zpětnou vazbu až teď, ale včera jsem nebyla schopná meditaci dokončit. Ta energie, která mnou při práci s kmenovými buňkami procházela, byla tak intenzivní, že jsem nebyla schopná pokračovat. Ještě včera večer mi došlo, že si sama sobě bráním procítit to, co meditace skrývá. Ráno jsem se probudila s tím, že si dovoluji čerpat, cokoli meditace přinese. 🙏🏻 A dnes už šlo vše naprosto hladce.

Moje kmenové buňky zářily, orgány byly šťastné, že se jim věnuji, a vděčnost byl jeden obrovský mrak lásky a něhy, ve kterém jsem se vznášela. ❤️ Celou dobu mnou proudila nádherná energie. Občas se někde jakoby zablokovala, zabolelo to, ale stačilo do daného místa poslat pozornost a vše bylo rázem zase v pořádku. ❤️ Cítím na sobě neuvěřitelný léčivý účinek jak ve fyzické, tak psychické rovině. Vím, že k této meditaci musím přistupovat s pokorou a otevřít se jí. Určitě ji ale zařadím pravidelně, protože ta láska, která mě obklopila, to je něco, co chci dostávat každý den. 🙏🏻
Kateřina

To zní skoro neuvěřitelně, že?

Pojďme si uvědomit, že meditace sama o sobě nic neopraví, ale pomůže vám s tím, abyste se dostali do STAVU, ve kterém se mohou DÍT ZÁZRAKY. Protože mysl je nad hmotou a nad myslí je naše vědomí.

V Párty s kmenovými buňkami své vědomí vyladíme na jednu z nejsilnějších léčivých energií. Na vděčnost.

V této meditaci se podíváte do ústředí kmenových buněk. Uvidíte, jak fungují, a svojí pozorností je pošlete do míst, která potřebují posílit či zharmonizovat.

Není třeba, abyste rozuměli biologii a anatomii. Moudrost těla se postará sama...

Co je dobré ještě vědět...

Tato niterná práce se dá využít na podporu veškeré, i konvenční, léčby. Nemá žádnou kontraindikaci. Jediné, co by vám mohlo nesednout, je moje vedení a můj hlas. V tom případě mi napište nejpozději 14 dní od koupě a já vám obratem vrátím peníze.

V případě chronických obtíží ji doporučuji opakovat. 

Trvá 24 minut a zajistí vám pravidelné naladění na: 

  • moudrost těla,
  • sebeléčebný potenciál,
  • důvěru, že změna je možná,
  • uvědomění, jak dokonalým nástrojem tělo je.

Nezaručím vám, že se zázračně vyléčíte nebo budete najednou vypadat o 10 let mladší. Ale to, co vám v meditaci dokážu zprostředkovat, je prožitek, jako kdyby se to opravdu stalo. A jak víme, tak hmota následuje naše vnitřní nastavení.

Meditace

PÁRTY S KMENOVÝMI BUŇKAMI

Dočetli jste až sem, tak vás meditace zaujala. A také vás asi zajímá, kolik stojí.
Za tuto potenciálně život proměňující zkušenost zaplatíte méně, než pravidelně necháváte v lékárně.

⤵︎

490 Kč + DPH = 593 Kč

Jakmile přijde vaše platba, dostanete ode mě e-mail s instrukcemi a odkazem na meditaci v mp3. Můžete si ji stáhnout do telefonu či počítače a poslouchat kdykoliv a kdekoliv.

Takže si to ještě jednou shrneme:

Tato meditace není žádná kouzelná hůlka, ale umí vás vzít do stavu, ve kterém se aktivuje vrozený potenciál těla pro sebeléčení.

Jste připraveni převzít zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou a přidat své vědomí k dílu? Chcete se naučit jazyk, kterým hovoří kmenové buňky?

Račte projít...

Kdo pro vás meditaci připravil:

Tuto meditaci jsem pro vás nahrála já, Tereza Kramerová, průvodkyně po krajině mysli. Meditací a hraním si s myslí se s vášní zabývám přes 20 let. Provedla jsem tisíce klientů jejich vnitřním světem a na základě těchto zkušeností se mi začaly ukazovat archetypální souvislosti mezi naším vědomím, nastavením mysli a tím, jak se cítíme na světě.

Meditace, které tvořím, nejsou vymyšlené dopředu. Vždy si dám záměr, a pak jen popisuji obrazy, které se mi samy nabízejí. Jsou to tedy živoucí prožitky pocházející z prostoru za myslí.

Jsem vděčná, že mohu tento svůj dar napojování se na proud duchovní inspirace využívat ku pomoci druhým. Věřím, že už jsme připraveni posunout náš vztah s tělem do partnerské roviny a ukázat mu, že si ho hluboce vážíme.

Z důvěry a vděčnosti se pak mohou rodit zázraky. Tato meditace mě samotnou překvapila prožitkem posvátnosti, který mi zprostředkovala.

Nechť se tato životodárná esence dotkne i vás a vašich těl. Zasloužíte si to!

Při první meditaci jsem poslala svoji armádu kmenových buněk páteřním kanálem do oblasti krku, kde řeším vleklý problém. Kmenové buňky se rozkroužily jakoby po elipse nahoru a dolů obratel po obratli. Tak trochu „sobecky“ jsem je nepustila nikam jinam. V jednu chvíli jsem si uvědomila, že se opravdu usmívám a lehce vlním v ramenou.

Po meditaci jsem zůstala sedět a bála se pohnout. Uvědomila jsem si, že po dlouhé době povolilo to napětí v šíji, a cítila jsem i úlevu od bolesti hlavy, se kterou jsem se ráno probudila. Nezmizela úplně, ale v tuto chvíli se odstěhovala někam hodně dozadu. Asi 5 minut jsem takto seděla a strašně jsem se bála, že ten pocit úlevy zmizí. Nezmizel! A bylo to neuvěřitelný… něco jako stav beztíže?!? Moc děkuji za důvěru a možnost vyzkoušení. Určitě dám vědět, jaký bude mít efekt při dalším opakování. P. S.: Ráno jsem se probudila a hlava nebolí! ♥️ Tahle meditace bude MILÓNOVÁ.
Andrea Baranová
Terezko, ještě jednou vám neuvěřitelně moc děkuju za tuhle příležitost. Pustila jsem si meditaci včera před spaním a dnes ráno a snad je to zázrak. Cítím se jako znovuzrozená, celé tělo si jen zpívá, je to nádhera. Ta meditace byla tak zajímavá a dojemná. Při děkování tělu a buňkám jsem se rozbrečela blahem.

Je mi naprosto nádherně a můj flíček od bodnutí jedovatou rybou má konečně místo červené barvy jen takovou lehce narůžovělou a přestala mě po půl roce svědit noha, už jsem myslela, že už to takhle snad bude napořád. Takhle léčivou meditaci přeju naprosto všem, kteří cítí, že je potřeba dopřát tělu uzdravení. Byla to nádhera, děkuji.
Anna Bors

OBJEDNÁVKA

Vyplňte formulář a ihned po zaplacení vám přijde meditace. 

Není něco jasné? Nebo něco nefunguje?

Obraťte se na mě na e-mailu tereza.kramerova@seznam.cz, ráda vám pomohu.