Společně se podíváme na to, jak první 3 čakry a jejich témata ovlivňují to, jak se chováme v partnerství, a jaké partnery si přitahujeme.

Na konci se potkáš s jedním ze svých silových zvířat.

Toužíte porozumět tomu, co je za chováním vašeho dítěte? Chcete se na něj lépe naladit? Čtěte dál!

0
rodičů
komunikuje se svým dítětem za pomoci této meditace

MEDITACE Komunikace s dítětem

  • Vám zprostředkuje niterné naladění na vaše dítě.
  • Navede vás k získání cenných odpovědí o motivacích vašeho dítěte.
  • Nabídne vám porozumění a vhled do jeho světa.

Zadejte svůj e-mail a já vám pošlu nástroj, který vám usnadní orientaci ve vlastním dítěti.

Váš e-mail se u mě bude mít jako v bavlnce. Spam nemám ráda a z databáze se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím.

Krásná meditace Terezko! Byla jsem tak zvědavá na ty barvy duhy, že jsem si musela začátek pustit ještě jednou – poprvé pro tu zvědavost, podruhé už na cestu za povídáním se svou dcerou. Řekly jsme si toho v meditaci tolik, že jsem zpět musela doslova vyběhnout, abych si nedočkavě napsala vše, o čem jsme si povídaly, abych to nezapomněla! A hlavně abych tím pak také žila Prožívala jsem meditaci dost intenzivně, nemohla jsem uvěřit, že to trvalo jen 20 minut. A jsem moc ráda, že si nahrávku můžu pustit znovu, vždycky když budu mít pocit, že se potřebuji do komunikace takhle ponořit… děkuji za další cestu ke společnému pochopení.
Katka MackováAutorka projektu www.hebkyzivot.cz
Milá Terezko, moc ti děkuji za tuto meditaci. Pěkně jsem si popovídala se svojí dcerkou a pochopila, proč je zase nemocná. Podvědomě jsem to věděla, ale slyšet to od ní takto napřímo, mi vehnalo slzy do očí. Už vím, co mám dělat, aby byla šťastná a zdravá. Když si opět nebudu vědět rady, pustím si meditaci znovu, abych se na nás dvě mohla znovu pěkně naladit.
Martina Doubkováautorka online videí jógy, www.martinadoubkova.cz

Co je na této meditaci zajímavého?

Uvědomujete si, jak sladce chutná chvíle, kdy se propadáte do spánku?

Usínání je totiž přirozenou meditací, kterou máme naprosto zautomatizovanou a náš mozek ji dokonale ovládá. Tohoto efektu zde využívám, abyste se dokázali hluboce naladit na vaše dítě v takové míře, v jakě to v běžném provozu není snadné.

Do meditace vás dovedou barvy duhy, jejichž frekvence náš mozek postupně přelaďují z běžného vědomí do alfa hladiny. To znamená, že když si představujeme jednotlivé barvy v pořadí, v jakém je uvádím v meditaci, naše mozková aktivita se zklidňuje a dostáváme se do stavu, který zažíváme vždy před usnutím.

Tehdy se nám otevírá podvědomí a máme přístup k věcem, ke kterým se v každodenním životě nedostaneme.

 

Proto je tato meditace vhodná i pro začátečníky.

Ahoj Tereza, práve som si prehrala tvoju meditáciu a naozaj pomeditovala. Bol to pre mňa nový a zaujímavý zážitok. Páčila sa mi jej forma pomocou farieb a umiestnenia do priestoru. Pomohlo mi to viac sa ukotviť v tejto aktivite. Skutočne som mala pocit, že sa rozprávam so svojím synom a verím, že som sa na neho napojila. Pomohla mi viac si uvedomiť niektoré veci, ktoré môj syn asi prežíva a prečo sa v istých situáciách správa tak, ako sa správa. Myslím, že veci, ktoré som počas nej vnímala, sa mi pripomenú pri najbližšej príležitosti s mojím synom a budem možno reagovať inak ako bežne. Teda dúfam :). Rada sa k meditácii vrátim ešte veľakrát. Ďakujem za to, že si ju nahrala...
Michaela Pisonovakoučka štýlu, www.pimi.sk
Ahoj Terezko, poslechla jsem si meditaci, je moc krásná, jemná a něžná. Velmi mi pomohla ve chvíli, kdy zrovna má dcera není se mnou, dozvěděla jsem se její niterné pocity a budu se s nimi učit nakládat v běžném životě. Určitě se k meditaci budu vracet, je vážně krásná, pečující a pomáhající.
Štěpánka Čápovávýživová poradkyně, www.stepankacapova.cz
Milá Terezko, dnes jsem si stáhla tvou meditaci a mnohokrát ti za ni děkuju. Použila jsem ji ke komunikaci se svou dospívající dcerou. K ujištění, že ji mám ráda takovou, jaká je. K tomu, abych jí řekla, že má právo na svá vlastní rozhodnutí a že když bude potřebovat pomoc, tak tu vždy jako rodiče pro ni budeme. Tvá meditace mě krásně navedla skrze barvy čaker do bezpečného prostoru pro komunikaci na úrovni vědomí. Umožnila mi nahlédnout do strachů mé dospívající dcery a uklidnit ji, že je to tak v pořádku. Omluvit se jí za svá mateřská pochybení a ukázat jí, že chyby děláme všichni a jejich prostřednictvím se učíme. Myslím, že v mysli každé matky občas vyvstanou pochybnosti, jestli se zachovala správně, uvědomění si, že danou situaci mohla vyřešit lépe a následné možné výčitky. Na své životní cestě jsem pochopila, že všechny z nás v roli matky děláme jen to, co v tom daném okamžiku nejlépe umíme a považujeme v tom okamžiku za nejlepší. Že je dobré se s tím smířit. A skrze tvou meditaci jsem byla schopná tohle říct i své dceři a jsem za to moc ráda. Ještě jednou ti děkuji za krásný a intimní zážitek, který mi přinesl větší vnitřní klid.
Šárka Hoškováhttp://sarkahoskova.cz/
Tato meditace jako by si mě sama našla! Za to velké díky, Terezko. Po vyčerpávajícím dni s dětmi jsem si ji večer pustila a jako bych byla v jiném světě. Je úžasné postupně uvolňovat všechny čakry při sestupování po duhových schodech. Dokázala jsem se hezky naladit na svoji tříletou dceru a příjemně si s ní promluvit. A to nejen v meditaci! Uvědomila jsem si, že je třeba s ní více sdílet pocity, zejména v době změn, které s sebou přinesl nástup do mateřské školy. Hned druhý den jsme si spolu popovídaly „naživo“. Byla jsem velmi překvapená, co vše jsem se dozvěděla. Mám pocit, že k sobě máme zase blíž.
Nina Suchomelováučitelka, www.ninasuchomelova.cz
Ráda bych Ti poděkovala za tuto meditaci. Díky ní a setkání s Ondrou se teď máme o moc líp. Ondra začal spát celou noc a já jsem tak uvolněná a spokojená, jak jsem zatím během mateřské nezažila. Konečně mám víc energie a všechno si užívám, místo abych jen přežívala. Díky ještě jednou!
Pavla