CD autorských písniček,
které posilují, harmonizují a dotýkají se duší dětí i dospělých

  • Všímáte si textů písní a uvědomujete si, že to, co si vy a vaše děti zpíváte, ovlivňuje vaše tělo i mysl?
  • Rádi byste si prozpěvovali písničky, které mají smysl, dotýkají se srdce a jsou česky?

Já taky...

Proto jsem se spojila se skvělým muzikantem Karlem Chodorou a společně jsme vytvořili album podporujících písní, které u nás dosud chyběly.

Kdo jsem? Tereza Kramerová, průvodkyně po krajině mysli. Nejsem zpěvačka, ani nemám hudební vzdělání. A přesto, nebo právě proto, ke mně chodí hotové písničky.

Většinou stačí, když si dám nějaký záměr. Třeba s písní Anděli můj jsem chtěla napsat písničku, kterou bych mohla zpívat dětem před usnutím. Takovou, která by jim dávala naději.Intuitivně jsem pak „dostala“ melodii i text.

Je úžasné, jak na tyto písně nádherně reagují právě děti. Jako by cítily, že nejsou „vymyšlené“, ale přišly darem.

Seznamte se s Karlem Chodorou. Je to hudebník, bohém, kytarista, zpěvák, textař a skladatel mnoha tváří.

Co říká o naší spolupráci na albu Oceánem hvězd?
„Každá návštěva u Terezy s sebou přinesla nový motiv, který se poté v radosti a v lehkosti proměnil ve skladbu. S vděčností můžu říci, že díky této spolupráci jsem si mohl v praxi osahat to, co jsem mnohokrát slýchával. Všechny písně jsou již de facto hotové. Na interpretovi je, aby jim dal volný průchod a nebránil jim se zrodit.

je album plné: 

  • laskavých textů, které povzbuzují
  • českých autorských písní
  • živé a poctivé hudby
  • písniček pro všechny generace

A co víc! Hudba tohoto CD má nádherný léčivý potenciál, když se používá vědomě:

Abychom léčivý potenciál alba Oceánem hvězd ještě posílili, nepoužili jsme žádné syntetické zvuky. Vše, co v písničkách uslyšíte, je nahrané lidským hlasem či rukama. Přizvali jsme ke spolupráci vynikající muzikanty a lidi, kteří hudbu milují.

Tohle CD je národní poklad pro nás i budoucí generace. Jsem tolik šťastná, že si mohu pro sebe a své děti pořídit pár prvních vydání, že žiju v době, kdy vznikly, protože cítím, že vejdou do historie a spousta dalších generací je bude zpívat a milovat tak, jako teď my. (Je to jako mit první vydani CD The Beatles z doby, kdy je svět ještě neobjevil.)
Libuška Fáberováwww.falibu.cz
Pozor! Toto CD si kúp a pusti len v prípade, že ti NEvadí byť závislákom. Hrozí ti totiž silná závislosť na hladení duše cez tóny Karlovej gitary a anjelsky Terezkin hlas. Už po prvom počutí.... Fakt!

Slová mantier a melódie piesní sa mi dostali okamžite pod kožu a v hlave si melú ako mlynček stále dookola. Melie lásku, vďaku, múdrosť a rozosieva pohodu. Kiežby nás, závislákov na tomto CD, bolo na tisíce. Nech tu máme na Zemičke láskavo, útulne a voňavo. Rovnako ako v každej piesni od Terezky a Karla.
Miriam z hniezda 🙂
Miriam Štolfová, autorka Školy hrou pre dospelákovwww.miriamstolfova.sk

Na albu

se na vás těší, krom jiných, i tyto písně

13 autorských písniček, jeden původní gospel
a přetextovaná lidovka. Je to tedy celkem 15 skladeb, které baví děti i dospělé.

Chcete slyšet ukázky? Klikněte si na tato tlačítka:

Všech 15 písniček je vytvořených tak, aby jakákoliv fráze, která vám utkví v hlavě, byla pozitivní afirmací. 

Je pro mě velké potěšení, když slyším, jak si moje pětiletá dcerka prozpěvuje při hraní „Já jsem já. Ty nejsi já“ nebo „Dech je život, dech nám měří čas“ či „Tam kde ztrácím víru a naději, ať světlo objevím“.

Součástí je i jedna lidovka, kterou jsem přetextovala. Zpívalo se „bejvávalo dobře“, ale my radši zpíváme „máme se dobře“. Chceme v hlavách posluchačů a zpěváků vytvářet pozitivní obrazy, které budou mysl naplňovat harmonizujícími představami.

Tak jsem si konečně v klidu poslechla celé vaše dílko. Je to krásné. Dýchla na mě z vašich písniček taková milá radost a klid. Pocit, že život je krásný, barevný. Zároveň je poslouchání pro mě meditační, jednoduché texty a opakující se melodie mě hodily do relaxačního rozpoložení Tady a Teď, bez potřeby od toho někam odbíhat a myslím, že až budu mít písničky naposlouchané více, rozezní se mi v pravou chvilku v hlavě jako podpora daného okamžiku.
Stáňa Stiborová, top online podnikatelkawww.podnikanizplaze.cz
Terezko jsem nadšená, album se vám fakt povedlo! Tolik různých melodií, tolik barev projevu, tolik krásných slov. Hned napoprvé jsem ho sjela celý třikrát dokola a radostně s vámi zpívala! U některých písniček jsem vyloženě výskala jako malý dítě, tolik mě bavily a oslovily! Tak se těšim, až to pustim Matýskovi!
Markéta Strnadováwww.marketastrnadova.cz

Co na albu nenajdete: 

  • Zdrobněliny
  • Dětské rýmy
  • Slova jen pro slova
  • Otřelé fráze

Jako bonus

 jsem pro vás nahrála meditaci Já jsem,
která vás upevní ve vašem JÁ.

Dalším krásným a žádaným bonusem, který od nás s Karlem dostanete darem, je zpěvník k vytištění (ve formátu .pdf)  s akordy a melodickou linkou.

Oba bonusy, stejně tak, jako booklet v .pdf, dostanete i k digitální verzi alba!

Čtyřiceti stránkový booklet ilustrovala opět Eva Rybníčková, jejíž něžné akvarely znáte už z mé knihy Dívka s havraními křídly.

Nestojí za námi žádné vydavatelství. Album jsme zrealizovali sami. Bez kompromisů, zato s velkou vášní a radostí.

Cena je 320 Kč + DPH = 387 Kč

za digitální album v mp3. To je jen 26 korun za písničku!

Fyzické CD je vyprodané a momentálně neplánujeme dotisk, takže vás můžeme potěšit nejvyšší možnou kvalitou digitálního alba ve formátu mp3  s 320 kbps, které si snadno stáhnete k sobě do počítače a následně do mobilu.

Terez moc děkuju. Je to nádherný! Je to tak živý. Esence života zachycena ve zvuku.

Taky jedem pořád dokola 😊. Věděla jsem, že to bude super, ale tohle naprosto předčilo moje očekávání. Je to tak mnohavrstevně božácký!

Je to jednoduchý, takže už od druhého poslechu si člověk prozpěvuje s tebou, aniž by znal text. Prostě to tak hezky plyne. Super složení - pomalý a dojemny, hravý a veselý - bezva, že je tam tolik různých žánrů. Moc nás to bavi. I si u toho zatancujeme.
Žaneta Ariatiwww.zanetaariati.cz