Jedinečná kniha autorky Terezy Kramerové, která se stala během pár týdnů bestsellerem a získala druhé místo v soutěži Magnesia Litera – Kosmas cena čtenářů, je nyní k dispozici i jako audiokniha!

V šestnácti kapitolách se s ní vydáte do světa dívky Miriam, která zažívá šikanu od spolužáka Antonína. Ovšem Miriam je neobyčejná. Udržela si kontakt s duchovním světem a dokáže, i díky podpoře maminky a tety Evelíny, rozklíčovat, proč je její vztah s Antonínem tak bolavý.


Tento příběh baví děti od 6 let. Horní hranice neexistuje.

I když se totiž zdá, že jde jen o dětský příběh, je to zároveň i almanach praktických dovedností, jak vědomě pracovat se svou myslí.

Včera jsem knihu doposlouchala a dnes určité části poslouchala znovu. Rezonuje se mnou v tolika částech, že ani nevím, co říct. Jedním slovem – je krásná. Je jednoduchá a hluboká zároveň, je dětská a přitom jsou v ní taková životní moudra.

Pro mne je to kombinace Exupéryho a Lorny Byrne. Dětem se bude líbit a dospělí si mnohé díky ní uvědomí. Ta moudrost, kterou kniha obsahuje, tu určitou čistotu, tu bychom měli šířit mezi lidi. Vám se to tu krásně podařilo. Gratuluji a moc děkuji za možnost si ji poslechnout, zůstane mi v srdci napořád.
Alex
Krásný večer Terezko,
dneska jsem si poslechla první kapitolu a to snad ani slovy nejde popsat... Celou dobu jsem plakala. Ten pocit, že jsem nekonečná duše. Po celých 14 minut jsem měla husí kůži po celém těla a do morku kostí jsem cítila tu svou dušičku. To nekonečné božství, kterým jsem.

NIKDY, NIKDY, NIKDY jsem na tak dlouho neměla husí kůži po celém těle - a to podotýkám, že byla první kapitola! Nemůžu se dočkat další.

Ze srdce Terezko děkuji, vaše tvorba je čisté, ryzí božství.

DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI.
Míša Maštalířová
Míša Maštalířová

33 technik pro práci s myslí

V papírové knize je na konci i seznam a vysvětlení 33 technik, které Miriam v knize používá. Aby o něj posluchači audioknihy nepřišli, dostanou ho v krásně graficky zpracovaném bookletu.

Audioknihu jsem namluvila já Tereza Kramerová, autorka knihy Dívka s havraními křídly.

Příběh Miriam mi byl totiž snesen shůry a jsem přesvědčená, že se mi esenci této neuchopitelné něžnosti a andělského pohlazení podařilo do slov přenést.

A aby byl výsledek skvělý, přizvala jsem si na pomoc profesionální režisérku. 

Opět jsem se spolehla na to, že mi Dívka s havraními křídly pošle do cesty spolupracovníky, kteří mě povedou, aby si výsledné dílo uchovalo autenticitu, jedinečnost, a přitom bylo maximálně profesionálně zpracované.

Povedlo se!

V nahrávacím studiu se mnou seděla i Veronika Veselá, dabingová režisérka, která má tisíce hodin praxe a dokázala ze mě něžně vykřesat nejen správnou výslovnost a rytmus, ale také prožitek, který je ve slovech obsažen.

Režie audioknihy Dívka s havraními křídly byla jednou z nejkrásnějších prací, jakou jsem kdy dělala. V mé práci je hodně kontroly a pro jednou jsem pustila otěže z rukou a nechala se sama vést. Snažila jsem se Miriam naslouchat a použít své schopnosti pro její záměr. Spojení toho, co umím, vyššího vedení a flow, které jsem při tom zažívala, mě opravdu obohatilo a obrovsky posunulo. A tak děkuji, Dívko s havraními křídly a Terezko, za tento nádherný zážitek. Pořád ve mně zní.
Veronika Veselá režisérka

Chcete slyšet, jak jsem knížku načetla?

Než kliknete na barevné tlačítko a audioknihu si objednáte, velmi vám doporučuji si nejdřív poslechnout, jestli vám je můj hlas a styl čtení příjemný.
Přece jen spolu strávíme více než tři hodiny.

Audiokniha

Dívka s havraními křídly

  • Autor: Tereza Kramerová
  • Interpret: Tereza Kramerová
  • Délka: 03:03 hodiny
  • Velikost: 351,6 MB
  • Formát: mp3 ke stažení
  • Součástí je celobarevný booklet ve formátu pdf.
Knížka Dívka s havraními křídly. Jedním slovem KRÁSA! Děkuji z celého srdce za tuto knihu, nadchla mě a přenesla do světa, ve kterém bych si moc přála žít. Chtěla bych si povídat se svým andělem strážným a vidět jej, chtěla bych umět dobře používat svou energii a chtěla bych umět se sama léčit na těle a pomáhat ostatním léčit jejich duše, jak to uměla malá Miriam. Třeba k tomu všemu na své cestě životem někdy dojdu. Dnes vím, že knížku jsem neslyšela naposledy, ale že se k ní budu stále ráda vracet. I když se to tak nejeví, čtenáře (posluchače) nenásilnou formou učí.

Dodnes jsem s audioknihami neměla žádné zkušenosti. Když jsem chtěla něco znát, musela jsem si knihu poctivě přečíst. Líbí se mi tento styl „čtení“ knih, člověk může být ponořen do krásného příběhu a přitom jeho ruce mohou tvořit. Krásným bonusem této knížky je příjemný hlas spisovatelky, která příběh hezky přednáší, a navíc v ní najdete i zpívané části. Jsem nadšená! Děkuji!
Dita
Terezko, ta knížka je úplná nádhera. ❤️ Nádherně namluvené. V hlase jde poznat, kdy se třeba i usmíváte. Včera jsem měla den na 💩. Kamarádka mi napsala, že si mám dát chvilku jen pro sebe. Odbyla jsem ji, že se chci zaposlouchat do Vaší audioknížky. Ona má doma tu tištěnou a říká: „Výborně, ta ti pomůže.“ Trošku jsem se nad tou větou ušklíbla, ale ona měla pravdu. Nejde knížku jen tak přestat poslouchat. Ta moudra 🙏🏻, spousta věcí mi otevřela oči. Děkuji za ni. Přemýšlím nad tištěnou verzí pro budoucí cácorku, které se snad jednou objevím v zrcadle. Ještě jednou moc děkuji za možnost poslechnout si knížku mezi prvními.
Mirka
Když jsem před dvěma lety četla knihu od Terezky o dívce s havraními křídly, byla jsem nadšená. Pamatuji si ten okamžik jako dnes, naše malá Anička spinkala v kočárku a já seděla na dece a během jednoho spinkání ji celou přelouskala. Po dočtení jsem byla tak zvláštně šťastná a mé tělo se tak zvláštně chvělo. Tedy když jsem dostala možnost si poslechnout příběh moudré Miriam a za rošťáctví schovaného smutného Antonína v nové audioknize, pocítila jsem stejné štěstí jako tehdy. Terezčin hlas nádherně dokreslil příběh emocemi, které do každého slova vložila. Tentokrát jsem měla pocit, že jsem byla do příběhu vtažena ještě víc. Hltala jsem každou kapitolu, a i když jsem už věděla, jak bude vyprávění pokračovat, měla jsem pocit, jako bych jej „vnímala“ poprvé.

Tištěná i audio verze mají co do sebe. U audioknihy oceňuji to, že si ji mohu pustit znovu a kdykoli u jakékoli činnosti a příběh na mě působí stejně silně jako při čtení. Dokonce náš syn poslouchal se mnou. I on byl místy dojatý. Jindy zase napnutý a plný očekávání, jak bude Miriam řešit situace, ve kterých se ocitla. Moc děkuji za to, že jsem mohla knihu poslouchat. Přeji Ti, Terezko, abys sklízela tolik pochval a úžasů jako s tištěnou podobou, a všem, kdo si ji zakoupí, přeji, aby byli alespoň zčásti tak šťastní a plní pocitu lásky jako já.
Petra Skalská

Objednat si můžete buď samostatně audioknihu, 
nebo zvýhodněný balíček s tištěnou knihou.

Audiokniha

198 Kč s DPH

Audiokniha v mp3 formátu i pdf booklet vám přijdou ihned po zaplacení e-mailem.

Audiokniha + tištěná kniha

535 Kč s DPH

V balíčku máte 10% slevu
+ poštovné za zaslání knihy zdarma.

Možná vás napadá:

Jakou má tato audiokniha nevýhodu?

Že nejsem profesionální herečka a načítačka.

Jakou má tato audiokniha největší výhodu?

Že nejsem profesionální herečka a načítačka. :) Příběh vám povyprávím tak, jak přišel. Každé slovo jsem pokládala do mikrofonu v napojení na svět inspirace, odkud mi byl příběh seslán. V této audioknize nekladu důraz na formu přednesu, ale na neviditelné vědomí, které je za tím. Troufám si o sobě prohlásit, že právě toto předávat, je mým darem.

Příběh dívky s havraními křídly vás vezme na pozoruhodný výlet

Zaposlouchejte se do příběhu Miriam, jejíž životní cesta je prodchnuta pochopením, jak funguje mysl, a která rozkrývá dětské bolístky z úrovně hlubších souvislostí. V napínavém a dojemném příběhu se dotýká života i smrti, přátelství i nenávisti, emocí i vnitřního světa.

Přeji vám příjemný zážitek. 

Tereza Kramerová

autorka