Přáli byste si dát svým dětem duchovní základ, z kterého mohou čerpat celý život?

Rádi byste jim poskytli nástroje, díky kterým se naučí orientovat samy v sobě a nebudou se v životě cítit ztracené?

Mám pro vás balíček šesti meditací v mp3, které jsem vytvořila přímo pro potřeby dětí.

Tvořila jsem je s láskou a úctou k dětské duši. Vybrala jsem témata, která řeším se svými třemi dětmi, slýchám je u kamarádek i klientů, a o kterých se nikde ve školách neučí. Přitom jsou pro kvalitu života velmi zásadní.

Meditace dostanete v manuálu e-mailem, abyste si je hned mohli přehrát buď online, nebo si je stáhli do počítače, či mobilu. Kdo má rád něco v ruce, může si je vypálit na CD.

V balíčku naleznete tyto meditace v celkové délce 76 minut:

Pro koho jsou meditační Paprsky pro dětskou duši určeny?

Pro děti od tří do dvanácti let, které mají rády pohádky, mají živou fantazii a jejich rodiče se nebojí je zkontaktovat s jejich niternou silou a vnitřními zdroji.

Proč právě já bych měla mluvit vašim dětem do duše?

Umím se otevřít inspiraci a zachytit, co je možné snést ze světa ducha mezi lidi. Jsem průvodkyně po krajině mysli a ze stovek hodin sezení s klientkami jsem vytipovala, jaké oblasti dětského světa zůstávají často neošetřené a v dospělosti se následně musí řešit terapiemi.

Vidím nejen na svých dětech, že je moudré a pro všechny strany výhodné učit je už od mládí orientovat se v sobě, ve svých emocích, umět pracovat se silou myšlenky i regenerační schopností těla.

Dává mi smysl nabídnout dětem techniky, které jim umožňují čerpat ze svého vnitřního zdroje a nalézat útěchu, radost i podporu ve svém nitru.

Mám vizi sebe-vědomých a sebe-přijímajících bytostí, které nezapomenou, kým doopravdy jsou a proč sem přišly.

„Mami, ta meditace... jako kdybysme byli na baterky, tak když posloucháme tu meditaci, tak jsme vlastně v zástrčce, žejo?“
Vítek Černovský6 let

Při tvorbě Paprsků mě napadly dva krásné bonusy, které pošlu vašim dětem jako dárek:

OMALOVÁNKY: Obrázky meditací k vytištění a vybarvení pro naladění a zklidnění dítěte

TEXT k všeptání dětem do ouška, který má potenciál hojit jejich dávná zranění

Asi se ptáte, jak si těchto šesti klenotů cením

 

Byli jste někdy s dětmi celá rodina v multikině? Tak to jste za jedno odpoledne utratili víc, než investujete do meditačních Paprsků.

Za balíček šesti meditací, včetně obou dárků, zaplatíte 770 korun + 21 % DPH. Celkem to je 932 Kč.

Chtěla jsem Vám moc poděkovat! Pracuji jako dětský psycholog a něco podobného jsem již delší dobu hledala. To, co skrze Vás prochází, je poklad. Díky za to!
Kamila Horskádětská psycholožka

Co když vám meditace nebudou sedět?

Přeji si, aby Paprsky dělaly radost. Pokud by vám z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete využít GARANCI vrácení peněz. Stačí mi napsat do 14 dnů od koupě a já vám bez otázek vrátím vaši investici zpět.

Chcete slyšet můj hlas, abyste nekupovali paprsky v pytli?

Kliknutím na slovo ANDĚL se spustí minutová ukázka z jedné meditace.

Co o meditacích říkají samy děti a jejich maminky?

„Maminko, pustíš mi dneska zase meditaci?“ Ptá se mě poslední dobou každý večer můj devítiletý syn. Jeho sedmiletá sestřička se přidává: „Dneska tu se zvířátkama, prosím.“ Meditační paprsky pro dětskou duši se staly naším večerním rituálem. Jsem za to vděčná. Především proto, že vím, že dávají mým dětem možnost projít se nádhernou krajinou jejich mysli, tvořit obrazy, a v neposlední řadě jsou tím nejkrásnějším zakončením dne. To, že si o ně říkají samy od sebe, je pro mě jasným ujištěním, že je to tak pro ně správně, a že si to užívají. Jako velký bonus vnímám i skutečnost, že, doslova ze dne na den začaly mnohem snáze usínat. V podstatě vždycky, když přijdu do pokojíčku odnést počítač, najdu tam dva sladce oddechující andílky...
Rehana, Luky a Juli Ježkoviwww.angel-wings.cz
Zařadili jsme meditace před spaním. První den při ní usnula jen Ami (7). Druhý den už i mladší Vili (3). Ami: „Já to dělám dobře, buší mi srdce“ (při meditaci Duchovní srdce). Pak usnula. Violka pravila: „To už skončilo?“ „Ano.“ „Ale já chcu ještě!“ Slibuju, že zase zítra, načež se Vili zasní a praví: „Ta byla pěkná...!“ Dokonce sama říká „meditace“. Nevěřila bych, že se takhle malému dítěti tak rychle zapíše takové nezvyklé slovo. To asi ten emocionální a spirituální prožitek. Už druhý večer se i Vili (zcela nezvykle) slibem další meditace navnadila i na cestu do postýlky, což je nepředstavitelný výsledek.
Tereza, Ami a Vili Binderovy
Velké díky za „uspávací meditaci“. Asi jako v každé domácnosti s malými dětmi, i u nás často bývá ta cesta k nočnímu spánku dlouhá, trnitá a plná požadavků a dotazů, ale po meditaci se všechny tři děti opravdu vyklidnily a nic z výše uvedeného se nekonalo. Než upadly do spánku, stihly ze sebe spontánně vyrazit jen: „jééé, to bylo hezký“ a pak poklidně usnuly...
Barbora, Matěj, Amálka a Vilík Bečvářovi, 6, 5 a 3 rokyhttp://barborabecvarova.cz
Jako maminka dvou dětí velice nadšeně vítám, že i ony mají možnost naslouchat meditacím, které jsou určeny přímo jim. Rozvíjejí jejich vnitřní svět, posilují jejich sebevědomí a vnitřní sílu a také pocit, že si v mnoha situacích mohou pomoci samy. Meditace jsou namluvené úžasně příjemným hlasem a jsou krásně barevné. Všem je určitě doporučuji. Děti je většinou poslouchají před spaním a krásně při nich usnou.
Gábina, Davídek a Terezka Radvanovští10 a 12 let
Meditace od Terezky (jak jsme si to se synem nazvali) jsou krásným a citlivým nástrojem, jak pracovat s dětskou duší. Bylo až kouzelné sledovat, s jakou pozorností náš syn Matyášek (4,5 roku) meditace poslouchal a jak nad tím dokázal ve svém věku přemýšlet. Kdybych to měla napsat jeho slovy, tak jsme každou meditaci zakončili větou „Mami, může nám Terezka poslat ještě další.“
Petra a Matyášek Flemrovi4,5 roku
Anička pozorně poslouchala meditace, viděla andělíčka a u meditace Usínání dvakrát ze třech usnula. Je na meditace zvyklá ode mě a hltala každé slovo.
Martina a Anička Markovy3,5 roku, http://markovam.cz
Drahá Terezko, mám od Vás již delší dobu nějakou meditaci, kterou osobně poslouchám. Včera na mě, jak jistě víme, ne náhodou vykoukly Paprsky pro naše dětičky. Neváhala jsem, pročetla info ohledně meditací pro děti, zaplatila, otevřela e-mail, rychle mezi řádky pročetla instrukce a s tímto intuitivním nadšením šla za naší 4letou dcerkou Karin, které jsem řekla, ze půjdeme spinkat, že jí maminka koupila její vlastní meditace. Malá s nadšením odpověděla: „Těším se, maminko, bude to božské“. První večer pouštíme dle výběru Karinky první meditaci, první i z řady. Pro mne, jako vědomou maminku, byl úžas vidět to zářící světýlko, cítit ten blažený pocit a jednoduše vědět, že je to opravdu božské a nádherné. Skončí první meditace, Karinka říká: „Maminko, další“. Sama vybere následující v řadě – Andílka strážného a u ní usíná. Nádhera. Dnes, druhý večer, se těší do postýlky a usíná opět u svého výběru – Pramen lásky. Velmi, velmi Vám chci poděkovat za krásnou práci. Hlavně děkuji za svůj vlastní pocit, že jsem opět dceři ukázala kousek svého světa . Tohle je pro nás nádherná, úžasná třešnička na dortu! Opravdu vřele velké DĚKUJEME.
Lenka a Karin Kovářovy4 roky

Co vnesou Paprsky vašim dětem do života?

 

PŘÍLEŽITOST

ponořit se do vlastní mysli a pochopit, jak funguje, kde vznikají pocity a emoce.

MOŽNOST

porozumět samy sobě a naučit se se sebou vědomě pracovat.

PROSTOR

pro rodiče, aby nahlédli do vnitřního světa svých dětí

PROŽITEK,

že je možné měnit to, jak se cítí.

JISTOTU,

že propojit se se svým nitrem můžou kdykoli a kdekoli, protože svou mysl mají stále u sebe.

ZÁKLAD

pro kvalitní a vědomé lidství.

Možná by vás mohly zajímat odpovědi na tyto otázky:

Propagují tyto meditace nějaké náboženství?

Ne. Je pro mě důležité, abych dětem nabídla nástroje, které využívají zákonitostí mysli i duchovního světa, a přitom jsou dostatečně svobodné, aby si samo dítě mohlo vybrat, čemu chce věřit.

Nicméně vycházím z určitých předpokladů, které se do meditací otiskují. Například, že v sobě nosíme vnitřní světlo, se kterým se můžeme dostat do kontaktu, že máme svého anděla, který nám pomáhá v životě, že máme schopnost proměňovat nemoc v moc, a že strach je kamarád, který nás přišel na něco důležitého upozornit.

V průvodním manuálu navrhuji, abyste si meditace poslechli nejprve sami a zhodnotili, zda jsou v souladu s vaší životní filozofií, a pak je teprve pustili dětem. Pokud byste zjistili, že s vámi neladí, můžete samozřejmě využít garance vrácení peněz do 14 dnů od koupě.

Naše dítě je neposeda. Bude to umět?

Ano. Děti se většinu dne nacházejí v meditační hladině alfa a jsou schopné ji udržet, i když jsou v pohybu. Není tedy nutné, aby děti u meditací nehybně seděly či ležely a měly zavřené oči. Navíc ony samy ví, kdy už mají dost, a intuitivně si z meditace naberou tolik, kolik je v danou chvíli optimální. Vůbec nevadí, když meditaci nedoposlouchají.

Mohou děti meditace poslouchat samy?

Určitě. Záleží jen na vás, jak s meditacemi budete pracovat. Důležité je, aby se při poslechu vaše dítě cítilo v bezpečí a nemělo pocit, že je do meditací nuceno.

Nepodsouváte v meditacích dětem věci, které nechtějí?

V meditacích dětem nabízím prostředí a příběh, který má daný jen hrubý rámec. Konkrétní obsah si děti tvoří samy. Je pro mě zásadní, abych byla průvodkyní, která ukazuje možnosti a nechala posluchači svobodnou volbu, jak chce dané téma uchopit – dle svého momentálního stavu, zkušeností i životní filozofie.

Pokud chcete vědět víc o stylu, kterým meditace tvořím, stáhněte si některou z mých meditací zdarma. Paprsky jsou tvořeny v podobném, zjednodušeném a pro děti optimalizovaném, duchu.

Jak Paprsky dostanu?

Po spárování platby vám e-mailem přijde manuál, kde je stručně popsáno, jak s meditacemi pracovat. V něm také naleznete proklikávací odkazy, které vám meditace přehrají online, nebo si z nich můžete meditace stáhnout k sobě do počítače a následně i přes kabel do mobilu.
Bonusový dopis k všeptání do ouška i omalovánky dostanete taktéž e-mailem ve formátu PDF.

Paprsky pro dětskou duši si objednejte přes toto růžové tlačítko a na další stránce vyplňte a potvrďte objednávku.

Ahoj Terezka, pri detskych meditáciách sa mi uvolňujú všetky bloky ktoré mám, pri ktorých som si neodpustila. Zvláštne že som na ne zabudla, ale sú to presne veci za ktorých sa nemam rada. Po vypočutí som napojená na svoju dušu, som voĺná a vidím svetlo v strede čela. Sú to krásne meditácie, ktoré som kupovala pre dcérku, a pomáhajú mne.
Zuzana
„Mami, já chci zase Terezu Kramerovou!“ říká mi před pár měsíci Adinka před spaním. Právě procházím s Terezou programem Mé nové já, a protože času pro sebe mám málo, občas pouštím meditace i před mými andílky Adinkou (4,5) a Amálkou (1,5). Adinka se zklidňuje a hltá každé slovo. Každá meditace začíná slovy „meditaci vám připravila Tereza Kramerová…“, proto má jasno, koho chce před spaním slyšet. Sama od sebe chce také: „Víš mami, já nejraději tu, jak mě bere ten andělíček do náruče na tu planetu lásky…“ a klidně usíná. Když Tereza nabídne další meditace přímo pro děti, neváhám a pouštím. Adinka je nadšená. „Mami, dneska přece tu na sladké usínání, tu mám nejraději.“ U meditací se vždy zklidní a lépe usíná. Vedle ní pak její mladší sestřička. Děkuji, Terezko, za tenhle dárek, uspávání je díky němu mnohem klidnější, zklidňuji se i já sama.
Jani, Amálka a Adinka Lavrenčíkovywww.janalm.cz
„Toníčku, líbí se ti povídání od tety Terezky, co posloucháme před spaním?“ „Jo.“ „Posloucháš ho rád?“ „Jo.“ „Chceš ho poslouchat ještě?“ „Jo.“ Moc ho nevídám tolik zaujatého, jako když poslouchal nahrané meditace. Jedině snad, když si hraje s vláčky, které miluje. Nebo když něco kutí v dílně s tátou. Nečekala jsem, že by pro tříleté dítě mohly meditace být už uchopitelné, ale Terezka mi jen opět potvrdila, že její práce promlouvá přímo k srdci posluchače, bez ohledu na to, jestli ten rozumí každému slovu.
Sylvie a Toník Zemanovi3 roky
Meditace od Terezy hladí dětskou duši. Hanka i Vítek si je záhy oblíbili, sami chodí a říkají, že je chtějí pustit, krásně se pak při nich zklidní. Po pohádce před spaním chtějí ještě usínací meditaci a než ji pustím, tak se trumfují, které zvířátko je odnese ke spánku zrovna dneska.
Jitka, Vítek a Hanka Černovských6 let, 3 roky