Společně se podíváme na to, jak první 3 čakry a jejich témata ovlivňují to, jak se chováme v partnerství, a jaké partnery si přitahujeme.

Na konci se potkáš s jedním ze svých silových zvířat.

 Zajímá vás, jak můžete využít SÍLU MYSLI v tak mimořádném okamžiku, jako je POROD?

0
žen
při porodu barevně dýchalo

Díky eBooku

BAREVNÝ DECH PRO HLADKÝ POROD

  •  Ovládnete techniku barevného dechu.
  • Naučíte se vědomě uvolňovat tělo.
  • Získáte MEDITACI v mp3, abyste mohla barevně dýchat kdykoliv, když budete mít čas a chuť.
  • Připravíte na porod i svoji MYSL, která zásadně ovlivňuje jeho pohodový průběh.

Vyplňte formulář a udělejte si ze své mysli parťáka nejen pro den, kdy se vaše miminko bude klubat na svět.

Váš e-mail se u mě bude mít jako v bavlnce. Spam nemám ráda a z databáze se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím.

Milá Terezko, chtěla jsem ti poděkovat za tvou práci a říct ti, že má obrovský smysl to co děláš. Dva dny před porodem mého třetího děťátka se mi do ruky dostal tvůj eBook o Barevném dechu a přišlo to akorát vhod. Rodila jsem v porodnici a měla jsem úžasný porod podle mých představ. Hodně jsem se při kontrakcích soustředila na dech a barvami se uvolňovala, chodila si a zpívala a vůbec to nebolelo. Taky jsem byla vděčná za zmínění důvěry v lidi. Takhle jsem si přivolala dobrý personál a cítila se v porodnici v bezpečí. Jsem ráda, že jsi.
Ivana Jirkovámaminka 3 dětí
Barevné dýchání mi v průběhu porodu hodně pomohlo. V nemocničním porodním pokoji bylo chladno, úplně jsem se klepala zimou. Začala jsem se tedy soustředit na nadechování žluté a oranžové barvy. Jak spolu s dechem tyto dvě barvy vstupovaly do mého těla, bylo mi tepleji, třes ustal, já se uvolnila a v porodu se mi pokračovalo mnohem lépe.
Monika Tesařovápodnikatelka, maminka 4 dětí
Chci Ti moc poděkovat. Právě jsem si stáhla Tvůj druhý ebook "O barevném dechu". V průběhu jsem se rozplakala, je to tak hezky napsané, tak něžně. Prosvětlilo to oba mé porody a připomnělo mi tu krásu zrození. Obrovským přínosem byl pro mě bod "důvěra v lidi". Dá se to aplikovat na mnoho situací! Děkuji! Jak kdyby se mi otevřelo okno a "docvaklo" sezení u Tebe po porodu Terezky. Takové okno upřímné a laskavé lásky, které budu pravidelně větrat barevným dechem!
Marta K.maminka 2 dětí
Moc děkuji, nádherně napsáno. Měla jsem oči plné slz. Plně s tím souzním a přesně tyto informace jsem doteď marně hledala. Děkuji za všechny maminky, které neprožily první porody tak, jak by měly a mohly, a u dalších už vědí, co nechtějí/chtějí, ale neví, jak toho dosáhnout.
Emma Eliášovámaminka 4 dětí, na mateřské dovolené