Toužíš vypnout kolotoč myšlenek v hlavě?

Potřebuješ si odpočinout od neustálého hluku a chaosu?

Tak má pro tebe a tvoje děti užasný večerní rituál.

 Toužíte po miminku a ono si dává načas? Možná čeká právě na toto znamení!

0
žen již navázalo kontakt
se svým budoucím děťátkem

V meditaci Pozvání dušičky do života dáte vesmíru najevo, že jste připravená na roli maminky.

  • Naladíte se na dušičku vašeho budoucího miminka.
  • Promluvíte si s ní a vyjádříte svoji touhu provést ji životem.
  • Ujasníte si, co děťátku nabízíte, i čeho se bojíte.

Vyplňte formulář a už za chvíli se budete moci vnořit do svého vnitřního světa a za pomoci anděla se spojíte s vaším budoucím dítětem.

Váš e-mail se u mě bude mít jako v bavlnce. Spam nemám ráda a z databáze se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím.

Tahle meditace mi tolik dala! Propojuje maminky tady na Zemi s miminky, která se k nám teprve chystají. Prožila jsem díky ní uklidnění a propojení s mými dětmi a vím, že díky ní přisla za měsíc Mariánka. ❤ Tahle meditace nejde vyvážit penězi. Pro mě osobně má nevyčíslitelnou hodnotu a v mých očích je TOP.
Libuška Štěpánkovápyšná maminka
Terezka opět vytvořila nádherný poklad, který mi pomohl splnit můj sen. Meditace Pozvání dušičky do života se ke mně dostala před necelým měsícem. Poprvé jsem se nedokázala úplně uvolnit, ale podruhé to byl zážitek, který nelze popsat. Tak nádherné pocity na těle jsem ještě nezažila. A výsledek na sebe nedal dlouho čekat. Dušička nám vstoupila do života. Děkuji Terezce za to, co přináší druhým lidem.
Simona Janišovámaminka v očekávání
Terezčina meditace je pro mě pohlazením na duši skrze slova, hudbu a vědomí, které z ní je cítit. Děkuji za ni a za to, co jsem díky ní objevila. Přišla ve správný čas. Díky této meditaci jsem se spojila s dušičkou našeho budoucího miminka a společně jsme si řekli vše, co bylo nahlas nevyslovené. Jsem teď mnohem klidnější, protože cítím naše napojení a připravenost. Velice doporučuji i dalším párům, kteří touží po miminku a rodině.
Ing. Markéta Královázakladatelka vzdělávacího centra SOLIS ORTUS - www.solisortus.cz