• Hledáte informace, jak přirozeně a v plné síle porodit tak, aby byl porod úžasným zážitkem a ne traumatem?
 • Připadá Vám, že v klasické předporodní přípravě se vše točí jen kolem těla a psychika zůstává naprosto nepokryta?
 • Uvědomujete si, že je to právě mysl, která ovlivňuje, jak bude porod probíhat, a nevíte, jak ji zkrotit?
 • Pátráte po zkušené ženě, která by Vás provedla Vaším nitrem, a nebojíte se odhodit stará přesvědčení a popracovat sama na sobě?
 • Přemýšlíte, jak nastavit vztah s doktory, abyste neměla pocit, že si přirozený porod musíte vybojovat?

Pak jste tu správně, čtěte dále.

Třikrát se mi poštěstilo prožít zázrak porodu a přišla jsem na to, jak využít sílu mysli a představivosti, aby byl porod posilujícím a vědomým zážitkem, na který se vzpomíná se slzami dojetí.

Před prvním porodem mi chyběla možnost připravit se na mentální úrovni. Tak jsem ji vytvořila sama a porod od porodu jsem vnímala kvalitativní posun ve svém vědomém přístupu i prožívání.

Díky vlastním porodům a prací se stovkami těhotných klientek jsem PROHLÉDLA, jak mysl ovlivňuje tělo. Našla jsem způsob, jak využít tohoto propojení ve prospěch těhotné ženy i rodícího se dítěte.

Můj třetí porod proběhl dle dohody s miminkem v domluvený čas.

  S dcerou jsem se mazlila v posteli již za dvě hodiny od první kontrakce.

Naučila jsem tuto komunikaci s miminkem již stovky žen, které se mnou prošly přípravou na vědomý porod.

A nyní nabízím toto poznání i Vám!

Můj poslední porod byl nádherný a mystický zážitek, který mi ukázal, jak úžasně ovlivňuje mysl naše tělo i miminko.

Když jsem rodila poprvé, bylo to trošku jinak. Chvilkami jsem se ztrácela, panikařila a bála se miminko vypustit na svět, abych si nezpůsobila poranění.

Díky prvnímu porodu jsem pochopila, jak mocná síla je při zrození dítěte přítomna.

Při druhém porodu jsem s touto silou navázala hlubší kontakt a vědomě jsem s ní pracovala.

Poté jsem dostala příležitost navést na podobnou cestu stovky žen.

A otěhotněla a porodila jsem potřetí. 

Na vlastní kůži porod jsem zjistila, že to, co učím, funguje.

Chci Vám toto poznání zprostředkovat a naučit Vás, jak můžete pracovat se svou myslí tak, abyste při porodu věděla, co si se sebou počít. Vědomě, v napojení na intuici, moudrost těla i Vaše miminko.

Nehledě na to, jestli plánujete rodit v porodnici, doma, nebo v taxíku 🙂 . Sílu své mysli budete mít stále s sebou.

Věřím totiž, že každá žena může přivést své dítě na svět přirozeně a v klidu. Jen potřebuje nalézt to správné rozpoložení a naučit se pracovat se svými strachem.

Jedná se o elektronickou knihu ve formátu PDF. Meditace ve formátu mp3 nalezente v členské sekci na mých stránkách, kam dostanete po zakoupení eBooku přístup.

Čím Vás tento eBook obohatí?

 • Užijete si hojnost prožitků ve čtyřech mp3 meditacích:
  * Komunikace s miminkem

  * Vizualizace porodu

  * Domluva s tělem

  * Vize od Matky Země
 • Naladíte se na miminko a popovídáte si s ním
 • Naučíte se vědomě komunikovat se svým tělem
 • Seznámíte se s třinácti praktickými cvičeními, díky kterým můžete změnit svoje prožívání
 • Dozvíte se, jak si nastavit vztah s doktory, aby Vám dali prostor rodit podle svého

Průběh porodu přímo ovlivňuje naše mateřské sebevědomí. Zároveň je zásadní i pro dítě, které si při svém zrození vpisuje do své podvědomé mysli mentální vzorce, kterými se bude ve svém životě řídit.

Je skvělé, když jsou žena i dítě při porodu jeden tým. Jako dva tanečníci, kteří se na konci v závěrečné figuře podívají jeden druhému do očí a v tomto pohedu naleznou nekonečnou lásku.

Věřím, že když se budou naše děti rodit přirozeně a s vědomým přístupem svých matek, bude naše společnost vyrovnanější. Strach nahradí důvěra. A proto nabízím svoje know-how k dispozici. Chci pro svoje děti to nejlepší - radostné, sebevědomé a s životem smířené kamarády, spolužáky, partnery...

Stáňa Mrázková s Juráškem, www.podnikanizplaze.cz

V individuální práci mám na tři měsíce dopředu plno. Bylo mi líto, že jsem musela mnoho klientek odmítat a neměla jsem možnost s nimi sdílet svoje poznání.

Přála bych totiž všem ženám, tedy i Vám, aby i Váš porod byly tak krásným a POSILUJÍCÍM prožitkem, jaký jsem zažila já. Abyste se k němu mohly vracet jako ke zdroji ženské síly a poznání.

Napsáním tohoto eBooku jsem našla řešení. Díky čtyřem řízeným meditacím v mp3, se Vám mohu věnovat kdykoliv, když máte náladu. Provedu Vás Vaším vnitřním světem a Vy ani nemusíte opustit teplo vlastního domova.

Cena tohoto eBooku je 1290 Kč, ale momentálně ho můžete mít mnohem výhodněji. Čtěte dále.

Za tyto peníze si můžete koupit jednu kojící podprsenku, čtyři balíky plenek, dopřát si dvouhodinovou masáž, nebo je investovat do 100 minut prožitků v meditacích a více než šedesáti stran informací, které nikde jinde nenaleznete.

Nemusíte rodit třikrát, ani promeditovat deset let života, jako jsem to udělala já. Tuto cestu jsem už prošlapala za Vás a nyní Vám v tomto eBooku nabízím osvědčenou a mnoha ženami ověřenou přípravu na vědomý porod. Díky informacím a meditacím v eBooku obsaženým můžete sbírat plody mé práce a dlouholetých zkušeností.

Možná právě teď pochybujete, jestli přípravu na vědomý porod zvládnete. Třeba si myslíte, že Vám tyto věci nikdy moc nešly, nejste na to nadaná a meditace je Vám cizí. Nevadí!

EBook Mystický porod jsem sestavila srozumitelně a jasně. Všechna nabízená cvičení využívají základních kvalit mysli tak, abyste jimi mohla příjemně projít, i když zatím nemáte v této oblasti velikou praxi.

Základ eBooku stojí na prožitcích, o které se postarají nahrané meditace. Stačí, když se uvelebíte v pohodlné pozici, položíte ruce na bříško, zavřete si oči a necháte se vést.

K eBooku získáte také tyto tři BONUSY

Kdybyste náhodou zjistila, že eBook pro Vás není to pravé, mám pro Vás také řešení. Nabízím GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do čtrnácti dnů od zakoupení eBooku a já Vám bez dotazů pošlu peníze ZPĚT.

Tereza Kramerováautorka eBooku

Meditace ANDĚL OCHRÁNCE

Řízená patnáctiminutová vizualizace

Kontakt se svým andělem ochráncem je nejen velmi příjemný a osvěžující, ale diskuze s ním Vám může pomoci při řešení každodenních záležitostí. Umožní Vám podívat se na  Vaši situaci s nadhledem a nalézt tak optimální řešení.

"Jak nahoře tak dole" a cvičení na ovládání MYSLI

Souhrn praktických rad k porodu a další dvě cvičení

Článek, reflektující souvztažnost úst a děložního čípku, obsahující praktické tipy, které je fajn mít při porodu v zásobě. Za pomoci dvou cvičení můžete trénovat mozek a učit se vědomě zacházet s myslí.

Patnáctiminutová KONZULTACE

Vím, že je občas potřeba s někým probrat svoje prožitky, obavy, nebo se jen podělit o to, co se děje. Díky eBooku zažijete celou řadu niterných zkušeností a já Vám budu ráda naslouchat.

Konzultaci si můžete vybrat před porodem, nebo i po něm. Budu Vám na telefonu k dispozici patnáct minut a podpořím Vás, či poradím nejlépe, jak umím.
Hodnota bonusu je 150 Kč.

Chtěla jsem Vám jen poděkovat za Vaše materiály, které mě posunuly k porodu, který byl bezproblémový, rychlý a úspěšně zakončen :). Používala jsem barevný dech na uvolnění, vítala jsem kontrakce a snažila se být v klidu a nepanikařit - neodbíhat myšlenkami jinam. Porod trval celkem šest hodin a to jsem prvorodička. Přičemž první dvě hodiny byly čistící a necítila jsem nic, než napětí. Další dvě hodiny jsem strávila ve vaně, kdy kontrakce byly asi po 10ti minutách a nepociťovala jsem je nijak nepříjemně. Poslední dvě hodiny nabraly na intenzitě a díky dýchání a přijmutí situace v klidu se vše dalo zvládnout. Byla jsem skoro celou dobu v posteli, v soukromí a teple a do porodnice jsme to málem ani nestihly. Malá Klárka se narodila za cca 7 minut strávených v porodnici na vyšetřovacím křesle bez jakýchkoli problémů a zásahů ze strany doktorů (ne, že by nechtěli, ale nestihli vůbec nic :)).

Radka Rejsková

Začala jsem od konce - nejprve jsem se pustila do meditace. Až ve stavu dojetí z vizualizace našeho optimálního porodu jsem se dostala ke čtení Mystického porodu. Jaká byla moje radost, když jsem zjistila, že nejde jen o slova (písmenka), ale o prožitky naší mysli. Našla jsem tak poklad. Naladila se na miminko a prožila něco nepopsatelného. Na plátně mé mysli se promítal úžasný film. Dojala mě intenzita souznění s miminkem. Děkuji Terezce za prožitek. Dovedla mě tam, kam bych se sama nedostala. S radostí doporučuji tento eBook všem ženám, které se rozhodly prožít své těhotenství a porod vědomě. Ať Vám dodá důvěru v sebe sama a Vaše miminko stejně tak, jak to teď cítím i já.

Gabriela Pausafotografka, 2 holčičky a chlapeček na cestě - 36 tt

Porod mých dvou dětí byl nejsilnějším zážitkem v mém životě. Už první byl nádherný, ale naladění se na miminko, vědomé prožití celého těhotenství s následným předáním důvěry své dceři v konečné fázi porodu celou záležitost přeneslo do zcela jiných dimenzí. Ebook Mystický porod by, dle mého, měl být zapsaný v seznamu nezbytností v předporodní přípravě. Nejde jen o prázdná slova. Celá kniha se čte jedním dechem, zkušenost a léta praxe dýchají z každé věty. Naprosto nenahraditelné jsou však osobní prožitky,které Vám zprostředkovávají přiložené meditace. Knihu velmi doporučuji protože vím, že porod je krásný. Čtěte, prožívejte a budete to vědět také.

Rehana Ježková2 děti, zakladatelka firmy www.angel-wings.cz

Právě jsem dočetla eBook. Chci říct, že je úžasný. Dojal mě. U mnoha momentů jsem si říkala: "ano, takhle přesně to chci sama prožít". A ač nejsem zatím těhotná, tak jsem si prošla velikou úctou a vděčností k moudrosti těla a k naší planetě. Mám teď pocit, že umím rodit. Že přesně vím, co je potřeba. Že bude při porodu stačit jen naslouchat a nechat se tou moudrostí vést. Cítím se být aktivní účastnicí a tvořitelkou. Získala jsem od tebe spoustu vhodných nástrojů, které mi dávají moc reagovat, tvořit, ovlivňovat, smeřovat ten proces a být jeho součástí. Mám pocit velké harmonie mezi odevzdáním, respektem k porodu a moudrostí. Nejsem tedy loutkou, které se "to děje" a trpí. Naopak. Aktivně čekám na to, co bude, a reaguji. Rodím. Žiju ten zázrak: akt zrození. Jsem jeho součástí a zároveň jen prochází skrze mě. Je ve mně nastolen klid a mír. Já se na porod, poprvé v životě, těším!

Žaneta SlámováSvatební agentka, www.organizacesvatby.cz

Je mi potěšením doporučit tento inspirativní eBook všem ženám, které se chtějí co nejlépe připravit na svůj porod. Sdílení životních zkušeností a prožitků Terezy Kramerové je velmi motivující. Zajímavě popisuje souvislosti, které nelze opomenout na cestě k vědomému porodu. Přeji co nejvíce ženám, aby navázaly harmonický a pravdivý kontakt se sebou a s miminkem, jako se to obdivuhodně podařilo Tereze.

Monika Morsteinovádula, www.dulamonika.cz

Během mého čtvrtého těhotenství si ke mně našel cestu eBook “Mystický porod“. Prošla jsem si podobnou cestu jako autorka Tereza, od paniky během pvního porodu až po euforii toho třetího. Po přečtení „Mystického porodu“ nemohu nic jiného než souhlasit… ano opravdu to tak může při správném naladění fungovat. Já a mnoho dalších žen to už víme. Tereza nejen, že vše krásně shrnula do srozumitelného jazyka, ale text doplnila i o mnoho praktických cvičení a meditací, o kterých jsem přesvědčena, že pomohou k nejlepšímu možnému a dost možná i k mystickému porodu 🙂 Tento eBook vám ukáže cestu, po které se můžete vydat, abyste lépe porozuměla svému děťátku, svému tělu a duši vás obou. Můj čtvrtý porod se blíží a já se moc těším na to, jaký bude tentokrát a co dalšího jsem se prostřednictví „Mystického porodu“ naučila 🙂

Jitka Plecitá3 děti a čtvrté na cestě, modní návrhářka, http://www.fler.cz/venaan

Když jsem poprvé přečetla eBook Mystický porod, hluboce mě zasáhl. Přestože další miminko (zatím?) neplánujeme, informace a hlavně prožitky nabízené v eBooku osvětlily některé zážitky z obou předchozích porodů. Ex post mi pomohly pochopit, proč první - ač krásný - porod potřeboval dramatickou dohru v podobě velké ztráty krve při neodlučující se placentě. Pomohl mi znovu prožít a do vědomí vstoupit procítěnou posvátnost druhého porodu. Vysvětlit, co se dělo, když jsem cítila barevné vlny, procházející mým tělem, a přímo hmatatelně vnímala zástup žen naší rodové linie i anděla zrození - mocného strážce brány. Jak jsem se pročítala a "prožívala" eBookem, vyvstalo téma vděčnosti k matce Zemi, k mé mamince, k její mamince i k dalším ženám z obou rodových linií, na které navázala vděčnost ke všem mužům - otcům. V meditaci jsem si prožila podporu všech žen, které tu byly přede mnou. Vědomě jsem od nich převzala pochodeň moudrosti, kterou sem přinesly. Díky tomu jsem se - poprvé v životě - plně postavila do své ženské síly s pocitem, že jsem na správném místě a že mohu - že je bezpečné - nechat život plynout. Díky Mystickému porodu mám v životě (nečekaně) zase o trochu víc uklizeno.

Jitka Černovskámaminka 2 dětí, speciální pedagožka

Teď jsem v požehnaném stavu s druhým miminkem a dostal se mi do ruky eBook Mystický porod. Lepší načasování snad nemohlo být. Mystický porod, jak ho vnímám já, je ucelený průvodce pro ženu-matku, která si je VĚDOMA sama sebe, svého dítěte i celého procesu od zrození až k porodu. Být si vědoma, tím nemyslím, všechno vědět, být duchovně navýši, nic už neřešit atp. Myslím tím, ženu, která je vnímavá k sobě, ke svému děťátku, ke svým pocitům, radostem, obavám, která je natolik silná, že si je může přiznat a pracovat s nimi, nebo je „vedena“ něčím, co jí nabádá, aby se jim věnovala a ona „poslechne.“ Věřím, že Mystický porod bude takové ženě úžasným, objevným, smysluplným, efektivním a laskavým průvodcem. Kniha se dotýká všech důležitých témat, která se kolem těhotenství a porodu objevují a nahlíží na ně ne z hlediska fyzického jak to většinou bývá, ale z hlediska mysli jako cenného nástroje změny a moudrosti duše. Součástí každého tématu je jedno či víc cvičení, nebo meditace, které nabízejí propojení teoretických informací k tématu s vlastním prožitkem. Věřím, že Mystický porod přispěje k radostným a vědomým těhotenstvím a porodům. Terezko, děkuji moc!

Lucie Scheerovámaminka syna a dalšího miminka v bříšku, psycholožka

V eBooku Mystický porod jsem našla přesně to, co jsem hledala a co v současné péči o těhotné chybí. Z vlastní zkušenosti vím, že gynekolog se postará o tělo, porodní asistentka přidá navíc atmosféru intimity, důvěry a bezpečí, ale to nestačí. Důležité pro každou těhotnou ženu a následný porod je nastavení její mysli a práce s ní. Ale jak na to? Přesně to se dozvíte přehlednou a čtivou formou v tomto eBooku a na praktických cvičeních můžete rovnou začít trénovat. Teoretické informace jsou navíc doplněny osobními prožitky autorky, které tak přispívají k lepšímu pochopení a dokládají, že opravdu žije to, o čem píše. Mystický porod doporučuji nejen všem ženám v radostném očekávání, ale i ženám, které plánují stát se matkou kdykoliv v budoucnu, protože na práci se svou myslí není nikdy příliš brzy!

Markéta Nemethovámaminka v očekávání

Dobrý den Terezko, právě jsem porodila naši v pořadí třetí dcerku, kterou jsem přes týden přenášela. Sice opět v normalním lékařském zařizení, ale díky Vám s naprosto úžasným zážitkem a když mě personál viděl naprosto klidnou a vyrovnanou, nechal nás s mužem osamotě a vše jsme zvládli sami. Když jsem věděla, že se Sofince moc na svět nechce, náhodou se mi na facebooku objevil od kamarádky odkaz na Vás. Hned jsem začala pátrat a naprosto hltat Váš blog. Stáhla jsem si barevný dech i mystický porod a začala poctivě meditovat. Po třech dnech se Sofinka chystala na cestu, do porodnice jsem jela naprosto v klidu, štastná a vyrovnaná. Celý průběh porodu byl probarvený všemi barvami a závěr byl naprosto nezapomenutelný, takový pocit blaženosti a štěstí jsem u předchozích dvou porodů vůbec nezažila. Vaše přispěvky by měla povinně číst každá nastavající maminka, aby se všem vyplenil z hlavy pocit strachu, že porod je děs. Teď už vím, že když je žena opravdu naladěná na sebe i miminko, je to opravdu nádherný zážitek. DÍKY VÁM ZA TO!!!!

Michaela Kratochvílovámaminka 3 dětí

Načerpání mého poznání a můj osobní doprovod na Vaší cestě za vědomým porodem začíná kliknutím na toto tlačítko.

Můžete zaplatit kartou, online převodem, či bankovním převodem. EBook obdržíte hned poté, co se platba objeví na mém účtu. Při využití prvních dvou platebních možností to je IHNED. Při platbě bankovním převodem to většinou trvá 1-2 dny.

Je něco nejasné?