On-line kurz

BRÁNA K POČETÍ

Zase přišla menstruace. Ach jo.

Lítost, vztek, smutek, bezmoc, frustrace, závist... Možná tyhle kamarády také znáš.

Já ti neumím slíbit, že zařídím, abys otěhotněla. Nemohu ti dát žádnou záruku. Ale to, co ti mohu nabídnout, je mé poznání, které jsem posledních 10 let v oblasti přípravy na početí nasbírala.

Slyšela jsem stovky příběhů a prožila tisíce hodin
v myslích žen, které stejně jako ty čekaly na miminko.

 • Některé miminko volaly více než 6 let, a bez výsledku.
 • Některé byly opakovaně na inseminacích a IVF, a stejně se nezadařilo.
 • Některé již dítě měly, a sourozenec na sebe nechával čekat.
 • Další zase otěhotněly, ale opakovaně o miminko přicházely...

Většina mých klientek je zdravá a z lékařského hlediska neexistuje důvod, proč by neměly otěhotnět. Ale pak mívám na sezení i ženy, které mají endometriózu, PCOS, předčasnou menopauzu a rozházené hormony.

Se všemi pracuji úplně stejně. A všechny ženy do jedné, když odcházejí, na moji otázku: „Jsi plodná?“ odpovídají sebevědomé „ANO!“. Ale ne ano ve smyslu, že tomu chtějí věřit a přesvědčují se, aby to tak bylo, ale ve smyslu hlubokého VĚDOMÍ, že to tak prostě JE.

Mnoho z těchto žen také otěhotnělo. Jedna dokonce ten den, co ode mě odešla. Další zase hned při první či druhé ovulaci po sezení. Zároveň spousta žen svůj voňavý uzlíček v náruči stále nedrží.

Vidíš, není to záruka.

Nicméně pokud cítíš, že jsi na miminko připravená, ale něco tě drží zpátky, nebo jsi prozkoumala už všechny běžné možnosti, a nic nepomohlo, jsi tu správně.

Jsem Tereza Kramerová, průvodkyně po krajině mysli a více než 20 let se věnuji práci s myslí, vědomím i podvědomím. Mám dar vidět souvislosti a nacházet cesty, jak měnit podvědomé postoje, které nás omezují. Když bych měla jmenovat jednu oblast, ve které cítím, že v ní mám největší superschopnost, je to právě příprava na početí. V tom mám flow a také naprosto jedinečné poznání.

Nic z toho, co v kurzu Brána k početí učím, není převzaté, přečtené ani načerpané od někoho druhého. Je to mé unikátní know-how, které jsem získala od mých klientek. Jsou to poznatky a souvislosti, které se začaly vynořovat s mou narůstající praxí.

ZJISTILA JSEM, ŽE...

Zjistila jsem, že ač příběh každé ženy je jedinečný a neopakovatelný, tak uzlíky, které ženě neumožňují otěhotnět, jsou stále stejné. Jsou to stejná podvědomá rozhodnutí, která tělu neumožní počít, donosit a porodit miminko, i když žena moc moc chce a touží.

Během let praxe se mi vykrystalizovaly základní stavební kameny, které opečovávám s každou klientkou,
aby její tělo a ženství rozkvetlo a podvědomí umožnilo vznik nového života.

Ty základní stavební kameny jsou: 

 • Podvědomé zákazy a příkazy blokující početí
  Vznikají nejčastěji v těchto situacích – početí, prenatál, porod, miminkovský věk, ale občas také při traumatických situacích v dospívání a dospělosti.
 • Odpojení od ženství
  Ať už jeho ignorace, nebo potlačení, v zájmu přežití.
 • Odpojení od cítění v podbřišku
  Jakožto reakce na dva výše zmíněné body.

Na tom všem spolu můžeme v tomto kurzu zapracovat.

ZKUŠENOSTI ŽEN,

které u mě byly na osobní přípravě na početí...

Ještě pár týdnů a bude to rok, co jsem u Terky byla na osobním sezení Příprava na početí. Podívala se se mnou na pár témat, která vyplula z mé vnitřní tmy. „Vylítly“ ze mě věty a přesvědčení plné strachu a starých rodinných přesvědčení týkající se mateřství. Všemu jsme daly prostor a péči. Nestačila jsem se divit, co vylezlo na povrch. Odcházela jsem s pocitem, že MOHU být těhotná, MOHU počít a je to bezpečné pro mne i pro novou duši. Hlava plná doznívajících pocitů a myšlenek.

Dnes to zpětně vnímám jako důležité uvědomění si, co ve mne mohlo blokovat početí, proč jsem se bála a nedovolila si to. Po 5 letech snažení jsem dnes těhotná a cítím pohyby mého syna, promlouváme spolu. Do dnes když přijdou obavy, zda a jak to vše zvládnu dál, vracím se zpět do křesla u Terky a vizualizuji si okamžiky, kdy jsem s ní cítila, že VŠECHNO je možné.

Klára

Dobrý den, Terezko, byla jsem u vás na terapii Příprava na početí. A od té doby se mi změnilo mnoho věcí v životě, jsem za to neskutečně vděčná, mělo to vliv na moje vztahy, některé se ukončily… Teď je to půl roku a moje opečované ženství se cítí mnohem lépe. Důkazem je menstruace, která přichází častěji a je plná života.

Klára

Drahá Terezko, byla jsem u Tebe na přípravě před početím. Celá terapie byla ohromná síla a nádhera. Jaké bylo mé ohromné překvapení, když místo očišťující silné menstruace těhotenský test ukázal dvě čárky. Poprvé v životě. Už máme za sebou první kontrolu a srdíčko bije jako o závod. Nedokážu ani vyjádřit, jak moc vděčná jsem. Tobě i sobě, že jsem si tě dopřála. Moc moc moc děkuji.

Alena

Milá Terezko, moc děkuju za vaši přípravu na početí. Sice proběhla už před několika lety, ale byla důležitým dílkem k tomu, abych měla své vytoužené miminko. Po děťátku jsem toužila tři velmi, opravdu velmi bolavé roky. Dokonce mě tou dobou dostihly i deprese. Zkoušela jsem všechno „možné i nemožné“, bylinky, cvičení podle Mojžíšové, různé terapie. Zdravotně jsem byla v pořádku, ale moje podvědomí to nechtělo pustit. Nejdůležitější u mě bylo zpracovat si své podvědomé vzorce, nastavení a přesvědčení.

Pro mě jste jedna z TOP bytostí v ČR, ke které se v tomto ohledu může žena (pár) toužící po miminku dostat. Doporučuju vás na 100 %. Ano, někdy může být problém přímo i v těle, ale já jsem přesvědčená, že 90 % nemocí je psychosomatických. Tedy když vyřešíme duši, tělo se uzdraví. Dnes mám dvě krásné zdravé děti (nar. 2017 a 2020). „Věř a tvá víra tě uzdraví.“ (A něco pro to udělej.) Meditace od vás jsou vždycky hluboké, a věřím, že se mnoha ženám povede dostat k vyřešení svých podvědomých blokujících přesvědčení. A že se jim podaří splnit si sen o miminku ve své náruči.

Kristýna Roller

CO NA TEBE ČEKÁ

Natočila jsem šest meditací, které na sebe vzájemně navazují a tvoří naprosto jedinečný celek, který, troufnu si říct, nemá ve světě obdoby.

Meditace Komunikace
s tělem

ti umožní očistit a obnovit vztah s tvými ženskými orgány a domluvit se s nimi na novele zákona, která říká, že těhotenství JE možné a žádoucí. Zde nalezneš NAPOJENÍ.

Meditace Rozpouštění podvědomých zákazů

tě vezme chronologicky tvým životem a umožní ti dosytit tvé vnitřní dítě a zrušit omezení, která by mohla blokovat početí. Tady projdeš PŘEPROGRAMOVÁNÍM.

Meditace Bezpečný svět

ti ukáže, že ať se kolem děje cokoliv, vždy máš v sobě zdroj klidu, ze kterého se můžeš rozhodovat, a také, že má tento svět stále hodně co nabídnout dalším bytostem. Zde tě čeká nalezení DŮVĚRY.

Meditace Probouzení vnitřní ženy

ti pomůže aktivovat tvou vnitřní ženu a přizvat ji k „projektu miminko“. Zároveň díky ní získáš skvělou spojenkyni, která tě intuitivně provede tvou další životní cestou a bude znát tvé touhy a priority. Tady získáš vnitřní AKTIVACI.

Meditace Vyrovnání hormonů

tě seznámí s vládkyní hormonů a za pomoci jejího ukazovátka společně pohladíte všechny žlázy s vnitřní sekrecí a nastavíte je tak, aby tělo bylo schopno nejen počít, ale i miminko udržet. Díky této meditaci získáš OPORU v těle.

Meditace Pozvání miminka

ti umožní zviditelnit a posvětit duchovní cestu, kterou jsi prošla, a dát jasně najevo, že jsi připravená stát se maminkou. Tato meditace ti nabídne ODEVZDÁNÍ.

Ke každé z meditací budeš mít speciální video, ve kterém ti vysvětlím souvislosti a také důvod, proč jsem zvolila zrovna toto téma a co ti může přinést.

NACHYSTALA JSEM PRO TEBE KRÁSNÉ BONUSY

Mandaly

Mandaly k vybarvení vytvořené speciálně pro každou z meditací. Můžeš si je vytisknout, vybarvit a používat jako obrazové kotvy či si na nich nabíjet vodu.

Rozhovory s odbornicemi

Na témata, která s početím souvisejí, abys věděla, jaké další cesty můžeš prozkoumávat. Můžeš se těšit na rozhovor o pánevním dnu, vaginálním mikrobiomu a hormonální jógové terapii.

A TEĎ JEŠTĚ JEDNA
PECKA NAKONEC!

Nahrála jsem i MEDITACI pro MUŽE. Je to takový superboost spermií. Pokud do ní tvůj partner nebude chtít jít, tak se nic neděje. Ale kdyby se náhodou plodícího procesu chtěl zúčastnit i takto, tak má možnost. I k této meditaci je video, kde tvému muži ve zkratce vysvětlím, o co jde a co může očekávat.

JAK BUDE KURZ PROBÍHAT

Nechci ti určovat tempo, jakým máš bránou k početí projít. Proto ti po zaplacení přijde přístup do členské sekce, kde najdeš všechny materiály pohromadě. Na tobě pak bude, zda budeš dělat jednu meditaci týdně a dáš si prostor na pořádné vstřebání, nebo budeš dělat meditace obden.

Meditace můžeš dělat i opakovaně. Sama ucítíš, o co si tvé tělo a mysl řeknou.

Nakoukni, jak to v kurzu vypadá.

JEDNA DŮLEŽITÁ VĚC

Tento kurz není vhodný pro ženy s psychiatrickými diagnózami a nenahrazuje psychologickou ani lékařskou pomoc.

A JAK TO JE S CENOU?

Za mé kompletní know-how z oblasti přípravy na početí vtělené do 6+1 meditací, osmi souvislosti objasňujících videí a tří rozhovorů s hosty zaplatíš podobnou cenu jako za plínky na půl roku, nebo průměrnou autosedačku.

4 500 Kč + 21% DPH.

Celkem 5 445 Kč / 228 eur.

Nevím, jestli ti to za to stojí, ale vím, že je to naprosto skvělá nabídka. Vím totiž, co tyhle techniky umí, a moc bych si přála, aby každá žena, která touží po miminku, dostala tu možnost. A pokud budu moct přidat svou drobnou kapku poznání k dílu, bude mi ohromnou ctí.

Tak co, půjdeme spolu do toho? 

 Jestli mi důvěřuješ, podávám ti ruku a provedu tě tvým vnitřním světem nejlépe, jak jen umím.

Milá Terezo, na sezení s tebou jsem byla před rokem. Na setkání jsem se velmi těšila, ale odcházela jsem z něj s rozporuplnými pocity. Celé to bylo z mé strany takové ukoptěné, násilné, nepřesvědčivé, a to i přes tvé laskavé vedení a podporu. Neotěhotněla jsem. Postupně mi dochází, že to tak bylo správně. Na těhotenství jsem nebyla připravená a má duše se mi to všemožně snažila dát najevo. Pochopila jsem, že nemá smysl tlačit na pilu a že se věci dějí, když je pro ně správný čas. Čas pro tu „mou“ dušičku zatím nepřišel, teď už to s odstupem času vím jistě. Děkuji tedy za tento vhled, dnes už vím, že je cennější, než by bylo vytoužené těhotenství.

Aneta

Ahoj Terezko, posílám recenzi na setkání s Tebou: Příprava na početí s Terezkou byl velmi silný zážitek. Terezka mne od začátku vedla mojí podvědomou myslí a pomáhala mi najít skryté bloky, pochybnosti. Bylo neuvěřitelné, co vše jsem v sobě měla schované. Její milý a uklidňující hlas mne nenechal se těmito strachy a bloky vystrašit, po několika hodinách sezení jsem viděla krásné světlo a usazený strom v mé děloze, u kterého byla vnitřní žena, která omládla tak o 20 let a tančila u rozsvíceného stromu. Domů jsem jela s vnitřním klidem a jako znamení z nebe, že se vše uzdravilo, bylo to, že mne další den „posral“ holub od hlavy až k patě. Všem doporučuji, protože jestli vydržíte už toto praktikovat samy doma, výsledek bude zaručený. I z lékařského hlediska.

Petra

Byla jsem na sezení u Terezy Příprava na početí před necelým rokem. Po seznámení se s mou situací mi Tereza pomohla napojit se sama na sebe a pak přešla k otázkám, které už měly za cíl zjistit, kde v těle cítím „blok“. Poté, co jsem se dostala dovnitř sebe a do flow, mi odpovědi chodily okamžitě. Ani jsem se nemusela zamýšlet. Jako by někdo odpovídal skrze mne. Bylo pro mne ohromné překvapení, do kterých okamžiků v mém životě jsme se dostaly.

Přišlo mi, že Tereza otevírá dveře mému podvědomí, všechno najednou šlo tak hladce! Měla jsem pocit, že je spoustu situací, které v mém případě hrály roli, a bude těžké zvolit nějakou jedinou, na které budeme „pracovat“, ale pak jsem najednou věděla, která situace je ta důležitá. Nespojila jsem si dané trauma s tím, že bych nemohla otěhotnět, ale to, že jsme ho „vyčistily“ mi velmi ulevilo. A to byla jen část naší seance. Následovala také práce s vnitřním dítětem a ženou a ukotvení.

Odcházela jsem s pocitem velké úlevy, radosti, lehkosti. Další menstruace, která následovala po našem sezení, byla ta nejpohodovější za poslední rok. Bohužel se u mne nejednalo o stav, který trval, protože jsem se možná energeticky dostala zase o krok zpět. Ale seance s Terezou pro mne znamenala posun o dva kroky dopředu… Dnes to vnímám jako krásnou a hlubokou terapii, která mi opravdu pomohla vyřešit zasunuté trauma, a také to byl návod na to, jak pracovat vědomě s jakýmikoliv emocemi. Určitě nelituji a práci s Terezou bych doporučila všem ženám, které o ní uvažují. I cesta může být totiž cíl. A i když jsem prozatím neotěhotněla, cítím, že, co se týče psychického stavu a rozpoložení, jsem právě i touto terapií ušla velký kus cesty.

Míša

Na sezení k přípravě na početí jsem byla u Terezky v lednu 2023 po několika letech snahy pozvat do našeho života miminko a zkoušení všeho možného. Cítila jsem, že potřebuji nový impulz, novou energii, aby se náš sen mohl stát skutečností. Terezku jsem již nějakou dobu sledovala na sociálních sítích a souznila jsem s jejími myšlenkami. Zároveň jsem měla trochu obavu, „že to nebudu umět“, být na sebe tak napojená, ponořit se sama do sebe.

Naše setkání proběhlo online. Ačkoli mě napadlo, že onlinová forma pro takovýto druh setkání nebude to pravé ořechové, tak jsem se mýlila. I na dálku se mi povedlo se s Terezkou krásně propojit, a její laskavé vedení mi dovolilo zapomenout, kde se právě teď nacházím, a soustředila jsem se jen na sebe a na svoji vnitřní krajinu.

Pod Terezčiným vedením bylo snadné se propojit s mým vnitřním světem a dostat se k místům, která potřebovala pozornost a pohlazení. Povedlo se nám zpracovat trauma, které mohlo být jedním z důvodů, proč k nám miminko nepřicházelo. Odcházela jsem vlastně trochu překvapená, že na nás vykouklo zrovna toto trauma, protože ve své mysli jsem jej za ta léta pečlivě ukryla pod spousty vrstev, aby nebylo „na očích“, což samozřejmě nebylo řešením. Zároveň jsem byla po sezení neuvěřitelně nabitá novou energií, porozuměním sama pro sebe a vděčností za sezení s Terezkou.

Od našeho setkání zatím uplynula krátká doba, ale naučila jsem se ve svém životě aplikovat rady od Terezky, které mi dala na konci našeho sezení. Chodím se pravidelně procházet po svém vnitřním světě, a zjišťuji, jak se žije mým orgánům, zda se neobjevila nová místa, která potřebují péči a pozornost, a znovu se těším, že si naše miminko k nám najde cestu.

Adriana

Milá Terezko, píšu v návaznosti na tvou výzvu k recenzi sezení s tebou. Není to ještě ani tři týdny, takže je brzy. Chci ti vlastně hlavně ještě jednou ze srdce poděkovat. Poděkovat za laskavý a bezpečný prostor, který vytváříš i pro ta nejtěžší, nejhlubší a nejbolestivější témata. Cesta zpátky do bříška mojí maminky, zpátky ke strachům z tohohle světa, které se vepsaly hluboko do každé mojí buňky, byla s tebou překvapivě jednoduchá a hladká.

Cítila jsem se sice nejistě, ale bezpečně, když jsi mě vedla „za ruku“. A uvnitř mě se něco změnilo. Jako by se vypnul nějaký druh vnitřního autopilota a já teď lépe vnímám sama sebe, svoje pocity a emoce. Za tuto hlubokou změnu jsem ti velice vděčná. Mrzí mě jen, že to sezení s tebou netrvalo mnohem déle, protože ten blažený stav na závěr… to bych si dovedla užívat ještě hodně dlouho. Takže moc děkuji a přeji ten blažený stav všem, co budou mít možnost projít s tebou podobnou vnitřní cestu. Ať se ti hezky daří.

Míša

S Terezkou jsem měla sezení přes telefon par měsíců dozadu. Neproběhlo bez slziček. Můj příchod na tento svět byl nechtěný. Potřebovala jsem (a stále potřebuji) zapracovat na mé minulosti a ukázat mému miminku, že příchod na tento svět muže být i krásný. Při naší konzultaci jsem si odložila několik těžkých kamenů, které si s sebou nosím v baťůžku na zádech. Určitě si pořídím její nový kurz Brána k početí a budu pokračovat na mé cestě. Děkuji za ukázání této cesty.

Gabi

Terez, navazuji na komunikační vlákno tady a sdílím svoji recenzi – jen prosím sdílet anonymně. Byla jsem na sezení u Terezy na přípravě na početí, a cítila jsem, že miminko si to tak přálo, že ono toto setkání zprostředkovalo. Slzy, pouštěla jsem svoji hluboce zakořeněnou minulost. A odcházela jsem s novým, nadějeplným pocitem. Terezka mi ukázala jiný směr a já se tím směrem rozhodla vydat, totiž, přešla jsem ze sebetrestání do sebelásky – a tohle nelze slovy popsat, tohle jsem navnímala jako zcela zásadní rozhodnutí pro mě, mé tělo, mysl i duši. Tento prožitek zaplavil každou buňku mého těla čistou láskou, energií. Pocit, který se vryje pod kůži. A pak, po několikaletém snažení, se ani ne po měsíci od setkání stal zázrak, otěhotněla jsem přirozenou cestou. Miminko se však rozhodlo přijít jen na kratičkou návštěvu, přesto mi tu zanechalo milý, silný vzkaz, díky kterému jsem objevila znovu důvěru v sebe, život. Za toto poznání jsem vesmírně vděčná, přestože jsem na cestě.

M.

Setkání s Terezkou s cílem připravit se na početí a přivolat dušičku, která dva roky ne a ne přijít hodnotím jako Zázrak! Její práce průvodkyně byla výživná, nechala jsem jí tam v křesle spoustu věcí, i těch, které jsem si myslela, že jsou dávno zpracované. Jak pozoruhodné bylo sledovat změny nejen na duši, ale i na těle, které se začaly projevovat téměř okamžitě. Následná menstruace byla po tolika letech procházkou, krátkou, bezbolestnou, téměř nezaznamenanou. Ovulace, která mě vždy trápila většími bolestmi než menstruace najednou byla také o polovinu klidnější a téměř bez bolestí. A.... hned po ní přišla dušička. Po měsíci! A i kdyby nepřišla, tak mé nastavení už bylo o kus jiné než dřív. Navíc toto ,,provedení po krajině mysli'' mi ukázalo další směr a způsob, jak se sebou pracovat a bylo mi neuvěřitelným přínosem do duševního života. Nyní máme s Terezkou za sebou i přípravu na porod, kterou by také neměla žádná žena minout. Můj největší životní strašák se stal očekávanou událostí, na kterou se těším. Jsem jí za její čas a sdílení dovedností upřímně, ze srdce vděčná.

Lenka D.

MOŽNÁ TĚ NAPADÁ...

Odpověď si zobrazíš kliknutím na otázku.

Co když mi meditace nesednou?

Nabízím garanci vrácení peněz, pokud mi dáš vědět do 14 dní od zakoupení kurzu. Jsem si vědoma toho, že nic není pro všechny a mé vedení nemusí sedět každému. Myslím, že je prima si se mnou nejprve projít jakoukoliv jinou meditaci, kterou mám k dispozici zdarma na webu, abys věděla, jestli ti je má práce příjemná. Třeba Probouzení ženství by se ti mohla hodit.

Co když se zároveň chystám na IVF?

To se nekříží. To, že se domluvíš s tělem a projdeš meditacemi, tě podpoří, aby tento pokus měl větší pravděpodobnost na úspěch. Záruka to samozřejmě není.