Potřebuješ opečovat svoje nervy?

Nervy jsou napnuté k prasknutí, noc byla probdělá a ty si říkáš, jak ještě dlouho to takhle můžeš vést dál, než se něco po*ere.

Tak Lázně pro nervy jsou přesně pro Tebe!

Taky je vám tak úzko, když jsou vaše děti nemocné?

Udělali byste cokoli na světě proto, aby se jim trochu ulevilo,
a každé malé zlepšení vás naplňuje euforickým štěstím?

0
rodin
již posiluje svoje zdraví s touto pohádkou

Jsem máma tří dětí a znám to moc dobře. Proto jsem vytvořila uzdravující pohádku pro děti a posilující nahrávku pro jejich rodiče ve formátu mp3.

 

Z mé strany je to dar, takže není třeba nic platit. Stačí zadat do formuláře e-mailovou adresu, a obratem vám pošlu obě nahrávky do vaší schránky. A přidám k nim ještě jednu drobnost pro radost – věnuji vám i dva krásné obrázky k vytištění a vybarvení.

Váš e-mail se u mě bude mít jako v bavlnce. Spam nemám ráda a z databáze se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím.

Jmenuji se Tereza Kramerová, jsem průvodkyně po krajině mysli a jsem si vědoma toho, jakou má naše mysl moc. Proto jsem využila svých znalostí z této oblasti a nahrála jsem pro děti vizualizační pohádku, která je bude bavit a díky které se naladí na představu zdraví.

Zároveň si velmi dobře uvědomuji, jak vyčerpávající je péče o těžce nemocné dítě. Vytvořila jsem tedy navíc i BONUS pro rodiče – podporující nahrávku, která rodičům dodá trošku úlevy a naděje.

Kéž jsou všechny děti zdravé a spokojené!

Uzdravující pohádka působí prospěšně i na dospělé:

Dala jsem si Uzdravující pohádku po ránu, s knedlíkem v nose a krku. Dokonce jsem se i zasmála dinosaurům tahajícím mé zdraví do všech končin mého těla. Moje zdraví je tyrkysově modré jako voda, voní jako moře a chutná stejně slaně. Akorát ty prevíti skřítci roznášeli všude, úplně všude, jen ne k těm nosním knedlíkům! Dala jsem si meditaci ještě jednou a skřítci na to přišli – knedlík je potřeba nejdřív vykopnout a pak tam tahat zdraví. Ve druhém kole dokonce tělo zevnitř uklízeli skřítci a zvenku hladily víly. Labůžo! Došla jsem na snídani a víš co? Vysmrkala jsem se a můžu normálně jíst a dýchat.
Katka Mackováhttp://hebkyzivot.cz
Tyjo, musím moc moc poděkovat. Hned jsme si pohádku pustili s roční a dvouletou dcerou a dozvěděla jsem se od té starší, že zdraví má v hlavě, je zelené a voní po jablůňce. Hned máme krásnější den a je si o čem zajímavém vykládat. Děkujeme!
Hana Saláková