Společně se podíváme na to, jak první 3 čakry a jejich témata ovlivňují to, jak se chováme v partnerství, a jaké partnery si přitahujeme.

Na konci se potkáš s jedním ze svých silových zvířat.

Soucítíte s naší planetou a máte pocit, že takhle to už dál nejde?

Toužíte Zemi pomoci jinak než jen tříděním odpadu a šetřením vodou?

Obáváte se, že našim vnoučatům zanecháme jen zdevastovanou přírodu?

Pojďme spojit dobrou vůli, sílu záměru a vytvořme vlnu lásky pro naši matičku Zemi!

S touto vizí jsem vytvořila meditaci

LÁSKA PRO PLANETU ZEMI

  • Propojíte s planetou své vědomí a zažijete ji jako součást sebe.
  • Pošlete Zemi požehnání a lásku.
  • Zjistíte, co můžete právě vy udělat pro to, aby se začala uzdravovat.

Klikněte na tlačítko, vyplňte svůj e-mail a už za chvíli se můžete propojit s planetou.
Meditaci vám zašlu ZDARMA.

0
lidí

podpoří vlnu lásky pro Zemi

Přečtěte si, jaké prožitky měli lidé, kteřé meditací již prošli:

Milá Terezko, chtěla bych ti moc poděkovat, meditace byla něco tak krásně nepředstavitelného, že jsem chvilkama nedýchala. Když jsem cítila kapky rosy na trávě, šumění polí, cítila jak velryby plácají ploutvemi v moři, koalí hebkou srst. Tekly mi dojetím slzy. Hlavně při vzkazu, co pro planetu mohu udělat. Dává nám tolik a přitom není hamižná, sobecká, a neuctivá. Tuhle meditaci by měl zažít každý člověk a díky tomu by planeta byla zachráněna. Veliké děkuji za možnost být toho součástí ❤️
Stanislava Černá
Tato meditace je úžasný způsob, jak se napojit na naši Zemi, dýchat, cítit i milovat, jako ona. Je určitě dobré uvědomit si, co vlastně je ta půda, po které chodíme, která nám poskytuje jídlo, vodu a vzduch a chovat ji v úctě, jako kteroukoli jinou živou bytost. Bylo mi neskutečně krásně v tomto spojení. Určitě brzy zopakuji.
Petra Hofríkováwww.motivarna.cz
Meditace Láska pro planetu Zemi je úžasná, stejně jako všechny Terezčiny meditace. Je něžná, konejšivá, láskyplná. Terezčin hlas je hladivý a každé slovo působí jako hojivá náruč. Bylo nádherné obejmout matku Zemi, celá s ní splynout a cítit tu obrovskou sílu lásky, která je tu pro nás všechny, stačí jen otevřít své srdce. Děkuji, Terezko, že jste mi to umožnila. S láskou Jana
Jana Čechová
Musím říct, že práci Terezy sleduji už nějakou chvíli a nikdy mě nepřestane fascinovat její autenticita a odvaha. Jaká témata dokáže otevřít a mluvit o nich. Z její práce jde vždy hora lásky a nenásilnost. Vždy máte možnost volby. Tereza je průvodkyně, nikoli diktátor. A ve stejném duchu je tato krásná meditace. Obsahuje unikátní prožitek ,,Jsem tady doma." a to nejen v ČR, ale na jakémkoli kontinentu planety. Zároveň meditace nabízí uvědomnění darů Země, pro mě zejména příroda a zvířata, plody. Ke konci meditace sama Země nenásilně ukazuje, co možná vy jako jednotlivec neděláte ve vztahu k ní dobře a můžete na tom popracovat. Ne protože byste měli, ale protože chcete. Protože tahle meditace vám dá možnost pocítit planetu krásnou a zdravou. A pak už je na vás, jak se ke všemu po tomhle prožitku postavíte. ☺ I kdybyste neudělali nic, pak je dost i vaše láska v srdci, která tam po prožitku zaručeně musela zůstat.
Lucie Fischerová