Spojila jsem v ní vše, co vím o fyziologii, práci s energií a úrovni mysli.

Dlouhodobý stres je zabiják. Mění naše těla i pocity. Bere nám radost ze života, spontánnost i smích.

V posledních letech se vkradl do naší společnosti v nebývalé míře. Sice meditujeme, pracujeme na sobě, ale... ono to někdy nestačí. Pod palbou zpráv a životních událostí se občas mysl nechce nechat osedlat, a ani meditace ji nezkrotí.

Když jsem se své inspirace ptala, co je teď nejvíc třeba, přišla mi odpověď, že...

⤵︎

... efektivní práce se stresem a strachem.

Bodejť by ne, protože obojí nejenže nám oslabuje imunitu, ale také vytváří živnou půdu pro chronické obtíže, ztrátu zájmu o život i pocit marnosti.

Prošla jsem rituálem, abych se ještě hlouběji propojila se svým posláním a mohla tak efektivněji pomáhat ostatním, a den poté mi byla nadiktována OSMIminutovka.

Najednou jsem věděla, že se bude skládat z:

 • pohybu,
 • práce s dechem,
 • zvuku,
 • vizualizace a
 • afirmace.

Až mě zarazilo, jak to dává smysl a proč jsem na to, sakra, nepřišla dřív?!

OSMIminutovka se tedy skládá ze čtyř částí.

Každá trvá dvě minuty.

 • V první se uvolňujeme, ve druhé uzemňujeme, ve třetí otevíráme a ve čtvrté ukotvujeme.
 • V profesionálním studiu jsem pro ni nahrála hudbu, která je velmi specifická. Každou z částí podtrhuje, a navíc jsem si pohrála i se symbolikou frekvencí. Uzemňující část je v ladění naší planety, zatímco otevírací vibruje v tónu naší korunní čakry.
 • Poslední částí je mnou vedená dvouminutová afirmační meditace.

Ve výsledku je praxe OSMIminutovky podtržená nahrávkou specifické hudby parádně silného comba.

 Přečtěte si níže autentické recenze lidí, kteří ji testovali jako první. Kdybych to měla shrnout, převládalo překvapení, že jen za 8 minut je možné přecvaknout do klidu, a také lidé zažívali hladivý pocit blaha.

Nervový systém má totiž dvě polohy. V té sympatické je zapnutý na řešení nebezpečí - říká uteč, zaútoč, nebo zamrzni. V parasympatickém nastavení naopak relaxuje, tráví, miluje se a sebeléčí.

OSMIminutovka je postavená tak, aby nás přeladila do parasympatiku. Na několika úrovních totiž stimuluje jeho šéfa - bloudivý nerv, který ovlivňuje všechny životně důležité orgány a zásadně ovlivňuje kvalitu našeho života.

Spojila jsem v ní vše, co vím o fyziologii, práci s energií a úrovni mysli. Je to takový výcuc toho nejefektivnějšího z mé 20leté praxe.

Osmiminutovka si mě našla přesně v době, kdy jsem ji potřebovala. Troufám si tvrdit, že mi zachránila život. S meditacemi mám dlouholeté zkušenosti, ale nemám na ně čas.

Osm minut do sebe ode dneška budu investovat minimálně jednou denně a vždycky, když mě rozhodí moje banda puberťáků. Takový pocit vnitřního míru, klidu a pohody jsem v sobě už hodně dávno neměla. Sedím tady a usmívám se. Je mi po ní tak krásně… Mám po dlouhé době pocit, jako by ze mě někdo sejmul deku a já mohla znovu volně dýchat. Znovuzrozená za osm minut…
Bára VeseláVeselá domoškola
Terezko, teď jsem domeditovala a jedním slovem nádhera 😍.

OSMIminutovka jako taková je naprosto úžasná. Před meditací jsem byla po celém dnu v napětí, unavená, bolest hlavy, lehčí podrážděnost. Při meditaci ze mě tohle všechno zázračnou rychlostí spadlo, nejdříve přišlo uvolnění, potom relaxace a úleva a v poslední fázi tvého laskavého vedení i překrásný pocit propojení s vlastním středem a blaženost přítomného okamžiku. Meditace mi trošku připomíná rychlejší efektivnější verzi Osho meditací.

Za mě totální spokojenost a velká vděčnost za další nástroj, který mě vrací do středu a klidu bytí. Moc a moc děkuji. 🙏💕
Kristýna Štěpničková
Uvědomila jsem si, že věta „mám strach“ se mi nějak až moc často objevuje ve slovníku i mysli, a už jsem si přišla jak blázen, protože jsem to nedokázala zastavit… A pak přišla tvoje Osmiminutovka. Napoprvé mi chvíli trvalo, než jsem si uvědomila v přechodech, co mám přesně dělat (moje celoživotní potřeba dělat vše dokonale), a Tebou vedenou meditaci jsem čekala delší (ach ta očekávání, že to bude, jak jsem zvyklá…). Jenže ono je to tak, jak má být… Originální, jedinečné.

Ta hudba je skvěle navozující jednotlivé „sekce“.
Díky první části jsem ze sebe úžasně vytřepala „bordel“ a už se těšila na zklidňující části. Kořeny rostly jak ve zrychleném filmu, Óm zněl tiše, ale pevně, a už při první „finální“ meditaci jsem cítila všeobjímající, láskyplný klid. Moje tělo zářilo příjemným měkkým světlem. A já v tu chvíli byla krásný, pružný a zároveň pevný strom, jistý si svojí velikostí a jedinečností. ... Je to dynamické i zklidňující zároveň a tvůj hlas je zárukou laskavého vedení. Je to geniální. Co víc si přát? Děkuji.
Jana LMwww.mysiuhelnadhledu.cz
Terezka, dnes som si kúpila osemminutovku. Panebože, to je dokonalé dielo! Cítim sa ako zdrogovaná 😀 už dlho sa mi nestalo, že by sa som pri mantre OM usmievala od ucha k uchu a rehotala 😁 a to som mala na💩 deň... Za osem minút zbaviť človeka emočnej záťaže! V tejto dobe toto potrebujeme ako soľ. Pozdvihnúť vibrácie a Tebe sa to podarilo! Ďakujem. S láskou Ťa budem odporúčať ďalej. ❤️
Dagmar Rakovická Čanigováwww.dagmarcanigova.sk
Ďakujem srdečne za osemminútovku. Cez pohyb, prepojenie dychom so zemou, vibráciou s nebom a napokon meditáciou som sa nečakane rýchlo dostal do svojho vnútra, svojej sily, a tam strach nemá miesto.
Feri Láštic
Vypnout, uvolnit se, dát volnost myšlenkám, zvědomit si tělo a cítit svou jedinečnost. Bez vlastní zkušenosti bych těžko věřila, že se do takového stavu dá dostat během 8minutové meditace. Děkuji za krásný dynamicko-meditační zážitek. Zmizelo mi z těla napětí, rozvolnila se záda. S úsměvem na tváři jsem nyní v plynutí. Ráda se k tomuto prožitku budu vracet.
Lenka Št.
Osmiminutovku jsem zkusila poprvé před několika hodinami a cítím, že mi už teď zásadně mění život. Od první meditace jsem ji zopakovala ještě třikrát, pokaždé je to jiné, ale vždycky silné a transformační. Osmiminutovku bych doporučila starým, mladým, velkým i malým. Je to zázrak v malinkém balíčku. Ideální pro maminky, které nemají času nazbyt, nebo tatínky, kteří přijdou unavení z práce. Miluju to, a už vím, čím budu obdarovávat své blízké v nejbližší době. Děkuji, Teri. ❤️🙏🏻
Kamila
Ahoj Terko, tak jsem teď vyzkoušela osmiminutovku, a já upřímně nemám slov! 😍 Něco tak dokonalého jsem ještě v životě nezažila. Přišlo mi to jako 2minuty a když najednou skončila meditace tak jsem si říkala jestli se mi to náhodou nevyplo a chtěla jsem víc 🙈 A ten pocit po? Úplně se vznáším a cítím se jak dlouho ne (od ledna mám stres z práce a letos ho ještě bude hromada), takže ti z celého ♥ děkuju! 🙏🏼 To je přesně to, co jsem potřebovala 😊
Zuzu K.
Dokonalý soulad hudby, barvy hlasu a obsahu způsobí, že Tě meditace rozsvítí a dodá Ti pocit bezpečí a úlevy. Není to jen úžasný zážitek během Osmiminutovky a bezprostředně po ní, ale má mnohem delší přesah přijmutí situce. Celý den jsem pak reagovala klidně, s pocitem odevzdanosti a víry, a myslím, že i dnes. 🙂 Děkuji. ❤️
Nor Man
Vypnout, uvolnit se, dát volnost myšlenkám, zvědomit si tělo a cítit svou jedinečnost. Bez vlastní zkušenosti, bych těžko věřila, že se do takového stavu dá dostat během 8 minutové meditace. Děkuji za krásný dynamicko-meditační zážitek. Zmizelo mi z těla napětí, rozvolnila se záda. S úsměvem na tváři jsem nyní v plynutí. Ráda se k tomuto prožitku budu vracet.
Lenka

Víte co? 

Já jsem OSMIminutovku vybavila i skvělým bonusem. Buddhistickou technikou ochranného zlatého zvonu, kterou jsem pro vás namluvila, abyste si ji mohli poslechnout kdykoliv. Má necelé dvě minutky a vytvoří kolem vás vizualizaci zvonu, který transformuje negaci a proměňuje ji v lásku.

A čeká na vás ještě jeden bonus. Takové malé překvapení v podobě relaxační omalovánky. 

OSMIminutovka vám tedy přinese:

Velmi snadnou techniku, která vás za pomocí čtyř kroků uvede do stavu uvolnění, relaxace a bezpečí.
Podpůrnou techniku zlatého zvonu.
Video, ve kterém vám vysvětlím, jak OSMIminutovku praktikovat a jaké má variace.

Suma sumárum OSMIminutovka nabízí:

 • Za minimnum času, hodně muziky.
 • Příležitost zastavit rozjeté strachu-plné scénáře v hlavě.
 • Čas jen pro sebe.
 • Prožitek, že své pocity můžu poměrně snadno proměňovat.
 • Uvědomění, že strach a stres nejsem já.
 • Postavení se do pozice tvůrce místo oběti.
 • Akt sebelásky, kdy dávám na první místo sebe a svůj vnitřní svět.

A jaká je cena? 

Teď se asi děsíte, jakou pálku si za to řeknu. Působí to totiž jako pěkná pecka, co? A asi vás zajímá, když jste stále tady.

Hodně jsem nad tím přemýšlela a rozhodla jsem se, že OSMIminutovka bude stát stejně jako Sedmiminutovka (Znáte? Skvělá a snadná každodenní praxe bdělé přítomosti v těle.).

To znamená, že za ni zaplatíte

540 Kč + 21 % DPH. To je celkem 654 Kč.

Stojí vám stav blaženosti za pár stovek? Navíc když ho můžete využívat opakovaně zas a znovu? Mně osobně těchto 8 minut přináší podobně slastný pocit, jaký jsme mívala po praktikování dechového cvičení dle Wima Hofa. S tím rozdílem, že OSMIminutovka je kratší a nedochází při ní k poklesu kyslíku v krvi. Je tedy bezpečná pro kohokoliv.

Plus nabízím 14denní garanci vrácení platby.

OSMIminutovka je láskyplným mostem od stresu ke klidu. Pokud by se ukázalo, že vás ale nemá co naučit, nabízím garanci vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení. Stačí mi napsat a já vám pošlu celou částku bez řečí zpátky. Takže nic neriskujete.

Darujte Osmiminutovku

Osmiminutovku můžete také darovat pomocí dárkového poukazu.

Zajímá vás:

V čem se liší od Sedmiminutovky?

Sedmiminutovka je preventivní praxe. Díky ní se učíme pobývat v přítomnosti, vnímat tělo a také se koncentrovat. Největší benefit přináší pravidelným a dlouhodobým užíváním. OSMIminutovka je první pomoc, když jste ve stresu, nebo vám skočil na záda strach. Během pár minut vám pomůže zacítit vnitřní klid. Přirovnala bych to třeba k tomu, že Sedmiminutovka je jako vitamíny, který bereme preventivně. OSMIminutovka je cílený lék, který adresuje akutní situaci. Dohromady tvoří perfektní dvojici.

Je třeba OSMIminutovku dělat denně?

Není to třeba. Je fajn si ji dopřát, když cítíte narůstající stres. Někomu bude vyhovovat jako každodenní rituál po ránu, někdo jiný ji využije třeba jednou měsíčně.

Jsou nějaké kontraindikace?

Nejsou. OSMIminutovka je pro každého, koho si zavolá. Mohou ji praktikovat i těhotné ženy, děti... V těhotenství doporučuji jen zmírnit první část a dělat ji jemňounce. Jen je třeba si uvědomit, že nenahrazuje psychologickou, případně psychiatrickou péči.

Můžu díky ní zažít nějaký odblok?

Na to není stavěná. Je to rychlá první pomoc, která vás vrátí do vašeho středu. Z toho se pak mnohem lépe tvoří a proměňuje, ale jako taková není cíleně terapeutická.

Co když neumím meditovat?

To vůbec nevadí! OSMIminutovka je dynamická praxe, při které využíváme sílu pohybu, dechu i zvuku, které udělají ten kouzelný efekt přeladění do parasympatiku. Není třeba mít schopnost koncentrace či vizualizace. Chce to ovšem do těchto 8 minut jít naplno. Jinak to nebude fungovat.

Co když mě OSMIminutovka nezaujme?

Tak se nic neděje. Napište mi do 14 dní od koupě e-mail a já vám vrátím bez dalších dotazů peníze zpět.

Musím být fyzicky ve formě, abych ji mohla praktikovat?

Vůbec ne. U OSMIminutovky se hýbeme, ale jen jemně, a každý využívá takový rozsah pohybu, jaký mu je vlastní. Pokud dokážete chvilku stát na zastávce autobusu, určitě zvládnete i tuto praxi.

Kdo pro vás OSMIminutovku připravil?

Tereza Kramerová, průvodkyně po krajině mysli.

Na vědomou cestu jsem se vydala před 20 lety a od té doby jsem ochutnala ohromné množství duchovních technik z různých směrů. Každý mě nějak obohatil, ale ten největší klenot jsem našla ve svém nitru. Můžu říct, že mám silné vnitřní vedení, kterému se odevzdávám při rituálech, vedení meditací a které skrze mě psalo i knihu Dívka s havraními křídly.

Plně mu důvěřuji, a když mi po mé otázce, jak mohu lidem teď nejvíce prospět, byla přímo nadiktována OSMIminutovka, ani chvíli jsem neváhala a nahrála ji.

Reakce, jaké v lidech vzbuzuje, mě vede do velké pokory ke Zdroji, ze kterého čerpám. Není to má práce. OSMIminutovka přišla jen skrze mě.