Meditace

Jsem dost dobrá

Zažíváš často pocit, že všichni jsou v něčem dobří, jenom ty nemáš co nabídnout?

Připadáš si často trapná, příliš obyčejná, zbytečná?

Máš dojem, že na co sáhneš, to se zákonitě pokazí, co řekneš, to je propadák?

Nejspíš to, co Tě svazuje a nedovoluje Ti žít naplno, je pocit "nejsem dost dobrá".

  • Chtěla by sis připadat uznávaná, cítit se sebejistá a nepochybovat o své hodnotě?
  • Cítíš, že máš právo na život v hojnosti a lásce, a přitom se Ti toho pořád nedaří dosáhnout?
  • Ráda bys zažívala pocit, že jsi v pořádku, krásná a uznávaná přesně taková, jaká jsi?

Mám tu pro Tebe jedno prožitkové řešení!

Nahlédni do svého nitra, dovol si odhodit pochyby o sobě samé a prožij si svou skutečnou

KRÁSU

SEBEJISTOTU

HODNOTU

JEDINEČNOST

 

Naše hodnota totiž není určována tím, co si o nás myslí druzí lidé, ale tím, jak vnímáme samy sebe.

V meditaci Jsem dost dobrá dostaneš příležitost tento pocit očistit a postavit se do své síly.

Navíc mám pro Tebe ještě jedno překvapení, které má velmi léčivý účinek. Za chvíli ti o něm povím.

V meditaci Jsem dost dobrá:

  • Pochopíš, že Tvoje hodnota je nezávislá na okolí.

  • Získáš příležitost prožít si, jak úžasná jsi, když odložíš posuzování.

  • Necháš se prostoupit duhou sebelásky a zažiješ úlevu, že jsi v pořádku přesně taková, jaká jsi.

Jmenuji se Tereza Kramerová a jsem průvodkyně po krajině mysli. Dlouho jsem žila s pocitem nedostatečnosti a nikdy jsem si nepřipadala dost štíhlá, inteligentní, sexy, duchovní, zajímavá...

Pak jsem díky sebepoznání přišla na to, že neexistuje žádná dokonalá budoucí Tereza. Jediná Tereza, kterou mám k dispozici, je ta, jejíž srdce cítím ve své hrudi. Zamilovala jsem se do ní a změnil se mi celý svět.

Díky pocitu, že jsem dost dobrá, teď prožívám mír se sebou i s vnější realitou. Je to tak nádherné a utišující, že toto své poznání nabízím skrze prožitek v meditaci s vděčností i Tobě.

Ještě než klikneš na objednávku, doporučuji Ti číst dál, protože pro Tebe mám velmi zajímavou nabídku!

V 15 minutách projdeš laskavým přeladěním vnímání sebe sama a začneš si užívat pocit sebehodnoty, sebejistoty a sebeuznání.

Takto o meditaci mluví ženy, které už ji prožily:

Pokud občas chodíte s hlavou sklopenou a očima zabodnutýma hluboko do země, asi znáte pocit "nejsem dost dobrá". I já ho znám velmi důvěrně a snažím se ho postupně zbavovat už nějaký čas. Mám ho v sobě usazený hluboko. Provází mě už od dětství a pořád se mi vrací. Tato meditace je skvělá. Budu ji procházet pravidelně po probuzení, ať se hned ráno naladím na program: "Jsem dost dobrá". Vím, že mám schopnost svítit stejně jako každý na tomto světě. Pracuju na tom a doporučuju tuto meditaci nejen těm, kteří "nesvítí", ale i těm, kteří třeba jen občas pohasínají.
Libuška Fáberovámaminka na mateřské
Moc si cením toho, co Terka vytvořila. Má to sílu. Na svém těle jsem během meditace ucítila “hmatatelné” změny. Rozpustily se mi strachy nahromaděné v oblasti ramen a šíje. Celé moje tělo jakoby “vklouzlo” do pocitu, že jsem dost dobrá. Jako by to v něm najednou bylo otištěno. Začala jsem cítit, že všem buňkám mého těla najednou nic nebrání vyzařovat lásku. S naprostou samozřejmostí. A jak náročné se to zdálo předtím. Terčin láskyplný a pokojný hlas mě vedl meditací na mé dno. Avšak při procházce po něm jsem prožívala sounáležitost, něžné pohlazení po duši a pomaloučku se ten pocit rozpouštěl. Cítím, že každá buňka mého těla začíná zářit vibrací lásky. Děkuji ❤
Hanka Šilarováhttps://praceprozivot.cz
Vím, že Terezčiny meditace jsou jemné, citlivé a krásné. Tato meditace ale překonala moje očekávání. Cítila jsem se opravdu celá, celičká v naprostém bezpečí. Vrátila mě do dětských let, kdy jsem ležela u babičky pod její nadýchanou peřinou a věděla jsem, že mě nemůže nic zlého potkat. Chci tím říct, že i tahle meditace je nádherná a citlivá, nejen hudbou, ale hlavně Terezčinýn příjemným hlasem, ze kterého je cítit tolik lásky a laskavosti. Opravdu jsem se po celou dobu cítila v naprostém bezpečí, a co je důležité, samy se mi přirozeně ukazovaly všechny obrazy v meditaci. Šlo to úplně samo a spontánně. Děkuji, cítím se nyní opečovaná a v duši šťastná.
Irena Duškováwww.irenaanna.cz
Prezivala som prave tazke dni a chvile. Akoby sa vsetko okolo mna rucalo. Bola som na pokraji sil, vycerpana a hlavne v pocite, ze je to moja vina, lebo nie som dost schopna to vsetko zabezpecit tak, aby to bolo na 110 %. Viem, ze som na seba prisna a kriticka, ale nedokazem s tym nic robit, miesto toho sa este viac bicujem a snazim aj za inych. Zahanam tak pocit, ze som to ja, kto zlyhal. Odrazu ako keby mi tuto meditaciu poslal niekto zhora. Ponorila som sa do nej a hned mi doslo, ze som robila vsetko, ako som prave najlepsie vedela. Hrozne sa mi ulavilo a prestala som sa obvinovat. Miesto toho som si uvedomila dary a talenty, ktore mam. Vyhnala som ten slizky a lepkavy pocit zo svojej hlavy a nahradila spokojnostou a harmoniou. Pustim si ju vzdy, ked mi bude tazko. Uz viem, ze som ovela lepsia ako si pripustam.
Slávka Ramsováwww.slavkaramsova.sk

Kolik takový prožitek stojí?

 

Přibližně tolik, co půlhodinová masáž zad. Akorát místo uvolňování svalů se necháš opečovat sebeláskou a zažiješ příjemné uvolnění a úlevu v pocitu, že je prima být sama sebou.

Meditaci Ti pošlu e-mailem ve formátu mp3. Můžeš ji poslouchat online, nebo si ji stáhnout do mobilu či počítače.

Tento zážitek jsem ocenila na 390 Kč

To ale rozhodně není všechno!

Momentálně máš možnost získat meditaci v balíčku s další mimořádnou meditací, která má obrovský potenciál!

Nahrála jsem totiž jedinečnou meditaci, která nemá ve světě obdoby.

Zjistila jsem, že má hluboce léčivý účinek. Představuji Ti:

Meditaci Setkání s placentou

 

Možná Ti to přijde zvláštní a nechápeš, proč by ses měla s placentou potkávat. Možná Ti to připadá úplně padlé na hlavu. 

Já jsem totiž ve své praxi zjistila, že většina z nás si s sebou nese primární placentární trauma, které má mnoho projevů. Třeba se v něčem z toho také poznáš.

Placentární trauma se dle mých zkušeností s klientkami projevuje takto:

Pocitem PRÁZDNOTY

a neuspokojení

Potřebou se DOSYTIT

jídlem, sexem, nakupováním

Pocitem ZTRÁTY

aniž by se vědělo, co chybí

Jestli jsou Ti některé tyto pocity povědomé, je možné, že i Tvoje podvědomí v sobě nese bolest ze ztráty placenty, která pro Tebe byla životadárným zdrojem živin a byla součástí Tvého těla.

V meditaci Setkání s placentou dostaneš příležitost tuto bolest utišit, dosytit se láskou a začít se zase cítit celistvá.

Než si uděláš definitivní názor, přečti si prosím tyto reference.

Je to nádhera! Tvoj mäkký hlas v spojení s láskavými a liečivými obrazmi... hneď som sa cítila ako u mamy v brušku. Pri spojení s placentou som mala veľmi silný zážitok prepojenia sa s Vesmírom a zažila som stav dychberúceho rozšíreného vedomia. Zrazu som bola všetkým a všetko bolo mnou. Moja placenta svetielkovala ako nočná obloha posiata hviezdami a ja som sa v tom spojení doslova kúpala v blaženosti. Takéto stavy zažívam pri meditácii, no doteraz som mala pocit, že za nimi "niekam" musím ísť. Pri tejto meditácii sa mi ale stalo, že ten obraz sa nahral hlboko do mojej bunkovej pamäti a stal sa mojou súčasťou. Odvtedy mám pocit, že stačí, že SOM. A uz len ten pocit ma napĺňa blahom. :) Ďakujem z celého srdca:)
Stanka Sobolováhttp://stankasobolova.sk
Milá Terezko, je to už pár dní, co pozoruji nevídané změny ve svém těle, ale i ve svém životě. Děkuji Ti, že jsi mi dala možnost zažít, jaké to je, když dočerpáme energii, která zmizela spolu s placentou. Teprve teď si připadám celistvá a v pořádku. Dokonalá ve své nedokonalosti. Právě taková, jaká jsem. Nemám potřebu zajídat pocit neúplnosti a nedostdobráctví. Připadám si sytá snad jen pouhou existencí a jídlo si teď doopravdy vychutnávám. Od porodu mě provázela bublina, která se rozpínala v mém břiše. Bydlel v ní velký chlad a především obrovská prázdnota, kterou jsem se neustále snažila něčím vyplnit. Jídlem, nabitým programem, spoustou aktivit. Nic z toho mi ale nedělalo radost. Zato teď mám radost z bytí.
Anna Křivánkováhttp://annakrivankova.cz

Meditace Setkání s placentou se nedá koupit samostatně.

Můžeš ji získat pouze v balíčku s meditací Jsem dost dobrá. Každá má hodnotu 390 Kč, ale dobře si uvědomuji, že o placentárním traumatu mnoho lidí neví, a tak tuto meditaci nabízím v rámci osvěty za symbolickou cenu 110 Kč.

Místo 780 Kč (2 x 390) zaplatíš tedy jen 500 Kč za OBĚ meditace.

Kliknutím na jedno z těchto tlačítek se dostaneš na objednávkovou stránku. Po vyplnění údajů a zaplacení ti přijde e-mail s odkazem na meditaci/meditace, které si můžeš poslechnout online, anebo si je stáhnout do svého počítače nebo mobilu, a poslouchat je kdykoliv, kdy na ně budeš mít náladu.

Pokud zjistíš, že moje meditace pro Tebe nejsou to pravé, nabízím GARANCI vrácení peněz. Stačí mi napsat do 14 dnů od koupě a já Ti bez otázek vrátím peníze zpět.
Tereza Kramerováautorka