VIDEOKURZ

Lékárnička v hlavě aneb pomoz sám sobě

 • Chcete umět aktivně zacházet se svými pocity a sami ovlivňovat, jak se cítíte?
 • Toužíte vědomě tvořit své zdraví a zlepšovat svoji kondici?
 • Zajímá vás, jak snadno předcházet depresi a pocitu vyhoření?
 • Chtěli byste být dlouhodobě vyrovnanější a spokojenější?

Už vás nebaví žít pod nadvládou mysli a rádi byste svůj život řídili sami?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zde vám v necelých šesti minutách povím, o čem videokurz je a jaký je jeho přínos.

Jedna kamarádka za mnou přišla pro radu. Prý jsem nejklidnější a nejvyrovnanější člověk, kterého zná, a chce to umět taky! Pomyslela jsem si, že by mě měla vidět v některých stresových situacích, ale zároveň jsem si uvědomila, jakou ohromnou změnu jsem v posledních letech se sebou provedla. S minulou verzí mého já je to neporovnatelné.

Jsem spokojenější, rozumím tomu, co se ve mně děje, a zároveň ovládám způsob, jak aktivně pracovat se svým tělem i emocemi. Život mě velmi baví a já si ho užívám.

Jmenuji se Tereza Kramerová a dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Jsem autorkou unikátní metody Mentální harmonizace, která učí lidi, jak zacházet se svojí myslí tak, aby oni řídili ji, a ne naopak.

Ráda naučím používat metodu Mentální harmonizace i vás. Je to snadná a hravá technika pro rychlou práci se sebou sama, ke které nepotřebujete nic jiného než svoji mysl.

Její účinnost je ověřena na tisících spokojených uživatelů.

Netušíte, o jaké metodě zde mluvím?

Pokud jste se s Mentální harmonizací dosud nesetkali, stáhněte si e-book Lékárnička v hlavě, který jsem dala k dispozici zdarma.

V něm se dozvíte, jak tato metoda funguje a uvidíte zároveň i praktickou ukázku na demonstračním videu.

V tomto videokurzu vás naučím techniky, které by měly ovládat už děti v mateřských školách.

 • ...aby rozuměly samy sobě a věděly, co si se sebou počít.
 • ...aby dokázaly vnímat svoje tělo a uměly v něm číst.
 • ...aby si byly vědomy toho, že jsou režiséry svého života a že veškeré schopnosti, které potřebují k tvorbě krásného a zábavného životního filmu, už mají v sobě.

Abychom toto poznání mohli předat mladší generaci, musíme ho nejprve umět používat sami!

Pokud cítíte, že máte ve vědomé práci s vlastní myslí rezervy, podívejte se, co obsahuje tento kurz.

Na jaká témata se můžete těšit?

V prvním videu se dozvíte, jak harmonizace sebe sama funguje, jak mysl ovlivňuje tělo a naopak, a podle čeho zjistíte, že to děláte dobře.

V druhém videu vám prozradím čtyři základní techniky práce ve vlastní mysli. Jedna se používá kdykoliv. Druhá, když se vracíme k minulým prožitkům. Třetí před spaním a ta čtvrtá... To je takový sladký bonbonek.

V tomto videu si ukážeme, jak zpracovat příčinu obtíží. Naučím vás snadnou a ověřenou techniku, která je bezpečná, a přitom dokáže hotové divy.

Vážím si vašeho času, a tak jsem vyškrtala veškerou vatu a chození kolem horké kaše. V minimálním čase nabízím maximální množství informací a svého know-how.

To není vše! Myslela jsem i na vás, kteří máte občas problém se soustředit, a myšlenky vám od Mentální harmonizace odbíhají.

MEDITACE #1

Natočila jsem řízenou meditaci, která vás provede vaším tělem tak, abyste se dokázali soustředit a mohli si v sobě pěkně poklidit. Při pravidelné praxi se to naučíte sami a budete tak mít svoji „lékárničku“ k dispozici kdykoliv a kdekoliv.

MEDITACE #2

Druhá meditace je zaměřena na zpracování příčiny. Je postavena tak, aby vás bezpečně, a přitom efektivně navedla k novému postoji, ve kterém se vám uleví. Mohu říct, že je velmi léčivá a hladící.

Máte rádi dárky? Já moc, a tak jsem pro vás natočila další dvě bonusová videa ZDARMA

Harmonizování dětí

Zde vám odhalím hravou a zábavnou metodu, kterou se dá snadno pomoci dětem od bolestí i splínů. Vybrala jsem ji, protože je rychlá, účinná a dítě při ní nemusí skoro mluvit.

Ukázka z praxe

Přizvala jsem ke spolupráci svoji dceru Sárinku a natočily jsme pro vás přímo ukázku toho, jak snadno lze bonusovou techniku použít. Stačily nám čtyři minuty, a měly jsme hotovo!

Dost pravděpodobně vás také zajímá, na kolik si tento videokurz cením.

Představte si, že se cítíte se svobodní a radostní. A když vám zrovna není úplně dobře na těle nebo na duchu, dokážete pomoci sami sobě i bez mastiček, léků, čajíčků a kapiček. Víte si sami se sebou rady a vědomě proměňujete svůj okolní i vnitřní svět za pomoci toho nejdokonalejšího nástroje, jaký na této planetě existuje – vaší mysli.

Na kolik si toto poznání ceníte vy? A kolik jste nechali naposledy v lékárně?

Já jsem tento kurz ocenila jako dvě balení multivitamínů – 690 Kč + DPH = 835 Kč.

To ale stále není všechno. Přemýšlela jsem, co by vám v počátcích s Mentální harmonizací sebe sama ještě více pomohlo.

Uvědomila jsem si, že na workshopu mají lidé občas potíž přijít na správnou formu otázky, která by vyvolala žádoucí obraz.

Sepsala jsem pro vás tedy třicet základních otázek a zásady toho, jak je vhodně tvořit, aby měly kýžený efekt.

Je to tedy další BONUS, který dostáváte k videokurzu ZDARMA.

S videokurzem Lékárnička v hlavě tak získáte:

 • 3 základní videa
 • 2 meditace
 • 2 bonusová videa
 • 30 vzorových otázek pro inspiraci

Ale hlavně:

 • Naučíte se aktivně pracovat se svými pocity a nahrát si do svého nastavení pohodu a klid.
 • Začnete vědomě tvořit své zdraví a zlepšovat svoji kondici.
 • Rozjedete se na vlně radosti a pohody a zjistíte, jak na prevenci deprese a vyhoření.
 • Ověřená a bezpečná technika práce s příčinou vám přinese okamžitou úlevu.
Ten kurz je úžasný, protože je stručný a je v něm schován poklad. Má hodně vrstev a každý, kdo se do něj pustí, tam najde něco, co ho někam posune. A až ho to posune, může si jej projít znova a najde něco dalšího, co ho zase popostrčí a změní jeho prožívání, a tím i život. A takhle se pomalu, anebo rychle, posune až k pokladu. Ke spojení se sebou sama, které život prozáří a naplní. Doporučuju všem!
Petra Haneloválektorka Spolubytí s dětmi, www.petrahanelova.cz

Abyste opravdu nic neriskovali, mám pro vás GARANCI vrácení peněz do 14 dnů od koupě. Pokud by vás kurz nijak neobohatil, stačí mi napsat, a já vám bez otázek vrátím peníze zpět.

Tak co, jdete do toho? Váš výlet po krajině mysli a vědomá tvorba vašeho osobního životního příběhu začíná kliknutím na toto tlačítko.

Ještě váháte? Přečtěte si, co o kurzu říkají jeho účastníci!

Když jsi mi, Terezo, vstoupila do života, měla jsem radost. Připadalas mi blízká, i když jsme se ještě neviděly. Když jsi pak dala do placu e-book Lékárnička v hlavě, dost jsi mi změnila život. Podpořilas mou důvěru v intuici a moudré tělo a naučila mě takhle rychle (lusknutí prstů) se uzdravovat. A říkala jsem si, že to už je top. Že už to víc nejde. Tak jde. Videokurz Mentální harmonizace mě totiž posunul o několik úrovní výš. Už jen Tvůj pohádkový hlas, láskyplná energie, která z každého videa srší, je zážitek. Ale hlavně jsem ještě víc pochopila souvislosti, dostala úžasné rady a taky se těším, až se budeme harmonizovat i s Emičkou.
Klaudie Fachinelliwww.cestykditeti.cz
Na videokurz jsem se velmi těšila a musím přiznat, že předčil má očekávání. Říkala jsem si, že živý workshop, který Tereza pořádá, nemůže online přenos nahradit. Byla jsem ale mile překvapena pozitivní energií a uvolněnou atmosférou, která i přes obrazovku z Terezčina povídání vyzařuje. Mentální harmonizace je ve videokurzu představena jednoduše, s lehkostí a názornými příklady. Nadchla mě zejména práce s příčinou a metoda přijetí. Už se moc těším, až všechny techniky vyzkouším nejen na sobě, ale i se svými dětmi. Pro začátek velmi oceňuji i dvě krátké meditace, které mi jako začátečníkovi pomohou poprat se s prvními problémy. Děkuji za možnost přivítat mentální harmonizaci v životě své rodiny.
Nina Suchomelováučitelka, http://ninasuchomelova.cz/
Děkuji Ti, Terezo, za Mentální harmonizaci. Je to úžasná metoda, jak pomoci sama sobě i milovaným osobám. Zvládne to opravdu úplně každý. Ukázala jsi mi cestu, jak hravě vyřešit každou krizovější situaci, jak zpracovat staré křivdy i nové bolesti, a to nejlépe hned, jak se objeví. Líbí se mi dělat večerní retrospekci a vlastně si tak „zamést“ v hlavě. ☺ Z vlastní zkušenosti doporučuji mentální harmonizaci pro děti. Je úžasné s nimi pracovat a sledovat, jak se samy uzdravují. Synovi (2,5 r) pomáhá celá řada dopravních prostředků, takže mu přes bolístku jezdím třeba autobusem. Jindy pomůžou jahody, nebo stačí jen pofoukání. Ještě jednou velký dík za harmonické a radostnější dny.
Lucie Gerndtová
Mám další všelék pro sebe i své blízké a klienty. A tím je videokurz Lékarnička v hlavě. Krásně navazuje na e-book Lékarnička v hlavě, ale hlavně díky skvělému pojetí videí i dvou meditací k tomu zafunguje pro všechny, ať už kdy předtím sami se sebou pracovali skrze Mentální harmonizaci, jinými způsoby nebo jsou teprve „začátečníci“. Videa jsou jasná, stručná, a přitom zásadní pro to, abychom se v nich dozvěděli vše, co potřebujeme k „vyléčení“ svých psychických i fyzických bolístek. Kurz je přínosný pro rodiče i jejich děti, včetně bonusového videa o práci s nejmenšími. V tomto kurzu nás Terezka provází milými slovy i inspirací, jak si ulevit nejen od chronických záležitostí, ale i třeba od čerstvé hádky s pošťačkou.
Veronika Hanzlíkováporadkyně v oblasti potravin, http://veronikahanzlikova.cz/
Jsem vystudovaná doktorka medicíny. Chemické léky jsem opustila asi před rokem a vystačím si s mentální očistou, pohybem a sebeláskou. Myslí jako softwarem, kde jsme si každý sám programátorem, jsem se začala zabývat v souvislosti se svým těhotenstvím. Je neuvěřitelně úžasné, jaký potenciál člověk má. (A to nedohlédneme konce!) To, že jsme tvůrci své vlastní reality je nesmírně osvobozující a uklidňující poznání, které přeji zažít každému z nás. Videokurz Mentální harmonizace doporučuji každému alespoň trošičku otevřenému člověku. Uvědomila jsem si, že potřebuju začínat s pravidelnou mentální očistou už dřív, nejlépe ihned po nepříjemné situaci. A jednou za čas si zahrát komplet velký divadlo sama sobě a věnovat si ten čas. Tahle investice se dlouhodobě vyplatí. Doteď jsem řešila jen akutní situace, např. bolesti hlavy. Tam už jsem si praxí našla konkrétní obraz a umím si ulevit mnohem rychleji než dřív. Nadchnula mě metoda „Vlna harmonie“ a bonusové video pro děti! Děkuji!!! Je mi příjemná forma videa a poslechu meditací namísto čtení. Na Terezku se hezky dívá, vysílá mi krásnou žensky něžnou a pečující energii. Její hlas pohladí na duši. Vše pochopitelně vysvětleno, jak funguje. Teď už jen praktikovat. Srdečně doporučuji! Ať se nám hezky dýchá, nenosíme si břímě na zádech a neutápíme se v křivdách minulosti! Je to jen na vás.
Petra Zdobinská www.petrazdobinska.cz
Už nejakú dobu sledujem Terezine články, ponáram sa do meditácií, a tak viem, akým je láskavým a citlivým sprievodcom pri práci s vlastnou mysľou. Napriek tomu videokurz predčil moje očakávania! Z videí a Terezinho prejavu cítiť tak príjemnú, podpornú a láskavú energiu, že po uplynulom stresujúcejšom období som mala pocit, že sa harmonizujem už len samotným počúvaním. ☺ Techniky, ktoré učí, sú jednoduché, hravé, ale pritom hlboké a účinné. Prekvapilo ma, ako rýchlo som sa s jej pomocou vedela v meditácii ponoriť do problému, odhaliť koreňovú príčinu a ako jednoducho a rýchlo prišlo zlepšenie. Vôbec to nebolo náročné ako pri niektorých iných metódach, úľava prišla do pár minút. Bez námahy, bez priveľkého pitvania sa vo veciach, kreatívne, hravo, dokonca zábavne. Ja som sa až smiala pri niektorých obrazoch, ktoré sa mi objavovali v mysli. ☺ Mentálna harmonizácia by sa mala učiť už na školách! Množstvo ľudí by si tak sami a s ľahkosťou dokázali poradiť so svojimi ťažkosťami.
Zuzana Koščováwww.zuzanakoscova.sk