Společně se podíváme na to, jak první 3 čakry a jejich témata ovlivňují to, jak se chováme v partnerství, a jaké partnery si přitahujeme.

Na konci se potkáš s jedním ze svých silových zvířat.

Písnička Anděli můj pro chvíle, kdy je ouvej

V této písničce je NĚCO. Asi je to tím, jak mi byla seslaná. Nejsem skladatelka, a přesto slyším písničky, které zaznamenávám, a pak s úžasem a vděčností zjišťuji, že přinášejí dotek čehosi nehmatatelného.

Jako kdyby se jejich poselství při poslechu a zpěvu začalo zhmotňovat.

Píseň Anděli můj je jednou z 15 autorských písní alba Oceánem hvězd, které jsme nahráli společně se skvělým muzikantem Karlem Chodorou.

Vím, že ji máte rádi. Vím, že si ji zpívají maminky při porodu. Pak děti, když se bojí. Vím také, že je zpívaná na různých rituálech a provádí vás chvílemi, kdy je ouvej.

Jsem za to moc vděčná, a proto jsem pro vás připravila DAR

Kliknutím na tento obrázek se vám spustí celá píseň Anděli můj v jedinečné aranži – s harfou. Součástí je i krátká vizualizace, kdy vás váš andílek zahalí do svých hebounkých křídel.

Račte si ji užít!

 

Jestli se vám líbila, budu ráda, když mi ji pomůžete dostat mezi lidi. Moc bych si přála, aby za pár let zlidověla a stala se stejnou odrhovačkou, jako třeba Holka modrooká.

Vím, že zprostředkovává krásné a pečující chvíle v napojení na vyšší sféry, čehož nám je, v tomto nabušeném transformačním období, velmi třeba.

Jestli vám taková hudba vyhovuje a jste připraveni na další nášup laskavosti, poslechněte si další ukázky našich písní mantrového stylu TADY>>>.

KĚŽ JSOU ŠŤASTNY VŠECHNY BYTOSTI

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře