• Stalo se vám někdy, že jste si připadali vykořenení? Nebo naopak odstřihnutí od inspirace a vesmíru?
  • Nebo jste měli pocit, že energie neproudí a máte někde špunt či žábu sedící na prameni?

Pocit odpojení často nebývá jen pocitem, ale popisem jemnohmotné reality, kdy energie tělem neproudí.

Může to pak mít za následek:

  • stagnaci (fyzickou i prožitkovou);
  • pocit zahlcení (protože se energie hromadí na jednom místě);
  • černé myšlenky (způsobené energetickým kalem, který nemůže odcházet);
  • nedostatek elánu a radosti (protože všechny body zmíněné výše);

Pokud se vás něco z toho týká, nebo máte chuť zharmonizovat základní dva proudy energie, které sytí naše tělo i duši, jste tu správně. 

Vytvořila jsem pro vás meditaci Propojení NEBESKÉ a ZEMSKÉ energie, ve které: ⤵︎

  • Necháte prorůst své kořeny do země a svou korunu do nebe.
  • Dovolíte energetickým špuntům, aby se rozpustily.
  • Necháte se pohýčkat nebeskou i zemskou energií.
  • Umožníte svému tělu, aby si doplnilo přesně ty esence a jemnohmotné kvality, které potřebuje.

Co vás po meditaci čeká?

Hluboká relaxace

Pocit harmonie

Síla konat své vize

Příliv energie

Podpora při půstu pokračovat dál

Napojení na zdroj prány

Kdybyste si jasnovidně poměřili velikost a vyladění čaker před a po meditací, viděli byste, že jste jiným člověkem. Nejen při půstu oceníte vyšší množství prány, energie, které díky této praxi získáte.

Co o meditaci řekli lidé, kteří jí už prošli?

Tak soustredena na meditaci jsem dlouho nebyla. Celou meditaci me provazely silne az hmatatelne vibrace.

V zemskem jadru bylo temno a tamni sila byla opravdova, az jsem mela strach, velky respekt. Citila jsem zem.

Oproti tomu nebesa byla prosvetlena, lehka, vzdusna, heboucka, citit byla voda, teplo a cerstvy vzduch.

Kdyz jsem energie nechala propojit, citila jsem se kompletni, v bezpeci. Pocit, ze nic jineho v zivote nepotrebuju.

Citila jsem uctu a podekovani za svoje telo, ktere je silne, pevne, ukotvene a stejne lehke a muze se vznaset. Slastny pocit, bych rekla.
Katka Bártová
Technika Zmizik na mlsnou: Tak tohle bylo perfektni 😄 Moje mlsna sedela naprosto jednoznacne uprostred hrudi. Fialova, gumova, strapata, poskakujici a do ksichtu se mi vysmivajici priserka.

Mlsna byla po sladkem. Sladke melo zazehnat chybejici sebelasku. Najednou jsem chovala svoje mnohem mensi ja v naruci. Pusinkovala tu malou holcicku. Hrala si s ni. Smaly jsme se. Zarily ji oci a usmivala se. Bylo to kouzelny.

Citila jsem, jak se mi zasycuje ta dira v hrudi. Zeptala jsem se sama sebe, jestli mam jeste chut na to sladke. A uz to nebylo potreba.

Kdyz jsem uvidela priserku na dlani, byla svetlejsi a mensi a uz neposkakovala. Stala tam nehnute. Koukala na me a pokrcila rameno, jak kdyby rikala, uz tu nemam co delat. Usmaly jsme se na sebe, daly si placaka a puf, zmizela.

Wow! Za tohle teda specialni dik. Sladky me ovlada co si pamatuju a nikdy jsem si to nespojila s emoci.
Katka Bártová
Terezka nadhera, svoju mlsnu som si dokonale predstavila vo svojom bruchu a prisla som aj na to, ze som si vlasnte sladkostami, kolacikmi... nahradzala lasku, objatia a stastie so svojim partnerom, co ma pri meditacii rozplakalo,prezivame za posledne 2-3roky narocne obdobie ktore sa snazime spolocne zvladnut a ja som to zacala zajedat a popritom sa uzavierat do seba. Pri meditacii som zaroven pochopila ze nemozem obvinovat neustale partnera za to co sa deje vo mne a okolo mna. Ja ti dakujem za tvoje meditacie. ❤❤❤🙏
Sylvia
Terezko, meditaci jsem si pustila večer před spaním. Trošku jsem se bála abych neusla, ale! Neusla. Byla to opravdu bomba. To vědomí, že jdu do jádra země, a vědomě si odtud mohu stáhnout energii🙏🏼❤️ a potom do nebe, a obě tyto energie se spojit v sobě. . . Nepopsatelně krásně jsem se cítila. Zalila mne zlatá energie bezpečí, klidu, lehkosti a jemnosti, která trvá i teď ráno po probuzení. Úplně ten hlavní pocit, který mě mile překvapil, je však celistvost. Myslela jsem si, že je již součástí mně, ale po Vaší meditaci vím, že nebyla. A tak moc děkuji, protože teď ji cítím velmi jistě🙏🏼 . Technika zmizíku je boží, jsem zvědavá na dnešní večer, kdy mě tyto chutě přepadají. Příšerku mám živě před sebou a věřím, že emoce, které v ní jsou, si zpracuji postupně😊.
Klára Dittrich
Zmizík mi ukázal, že to byl hlad po sebelásce! Jedl jsem, abych přibral, protože mam štíhlou atletickou postavu a chtěl jsem víc “zapadnout” do společnosti (to je debilita co? taky už to vidim😂), nehledě na to, že je to nezdravý. Tu trhlinu v sobě jsem zaplnil láskou a květinama a hnědá huňatá příšerka se vypařila. Byla v hrudi. No hustý!💛 Teď konečně k propojení: Cítil jsem se tak božsky, soustředěně a jasně. Cítil jsem všechno strašně moc intenzivně a potom, co vaše vedení skončilo, jsem seděl ještě hodinu v těch úžasných energiích, který mnou proudily.🤯 Měl jsem oči zavřený a cítil jsem silný propojení s přírodou. Bylo to zvláštní. Mý tělo se celou hodinu zvětšovalo a mý vědomí procházelo každičkou buňku. Končetiny byly jako největší tunely a břicho s hrudí jako ten největší sál, co si jen umíte představit. Boží zkušenost! Děkuju, cítím obrovskou vděčnost
Jan Havlíček

A co cena?

Zvolila jsem svoji obvyklou meditační. Za toto dotankování energie mi pošlete jen

390 Kč + DPH = 472 Kč

To je cena, kterou ušetříte za jídlo při jednodenním půstu.

A já vám k tomu přohodím ještě jeden vychytanej BONUS. ⤵︎

Krátká meditace Zmizík na mlsnou

Je to hravá niterná práce, při které nebudete mlsnou potlačovat vůlí, ale proměníte její energii tak, abyste se vyvlékli z otěží chutí a závislosti (ať už na sladkém, alkoholu, cigaretách, kávě či dalších nezdravých pochutinách).

Obě meditace jsou postavené tak, abyste na ně měli čas i v každodenním shonu a když je se naučíte, můžete je provádět i bez mého vedení kdykoliv a kdekoliv. Bude stačit jen chvíle, ve které se budete moci na pár minut vnořit do sebe.

Pokud jste členové PŮSTária, budou pro vás obě tyto meditace velkou oporou, protože v napojení na zemsko-nebeskou energii a s nástroji, jak pracovat s mlsnou, se půstuje mnohem snáz.

OBJEDNÁVKA