Už několik dní jsem ležela s bolestí ledvin a jater v posteli. Bolel mě každý pohyb. Bolest neodcházela ani bez pohybu. Mluvila jsem se svým tělem a omlouvala se mu, že jsem ho nevnímala dřív a nechala to dojít tak daleko. Chodila jsem na vitamínové infuze s vidinou větší energie a neposlouchala křičení mých orgánů: „Už dost!“ Došlo mi, jak důležité je propojení s moudrostí mého těla, a krom pravidelné dávky modlitby jsem zapnula sebe-regenerační procesy na maximum.

Zažila jsem obrovskou pokoru před moudrostí mého těla, které se začalo rychle uzdravovat a posílalo mi do cesty informace, které mě v tomto procesu podpořily. Právě proto jsem se rozhodla udělat živou meditaci na svém Instagramu vedomy_zivot s tématem zažehnutí sebeopravných mechanizmů.

Připojilo se k ní více než 1 200 lidí a byla to obrovská síla.

Společně jsme se vydali k prapodstatě

Setkali jsme se se strážcem zárodečné buňky, což je naše první fyzická forma po splynutí spermie a vajíčka. V zárodečné buňce je vše. Informace o tom, jak budeme vypadat, jaké budeme mít slabosti i přednosti. Je to kuchařka, podle které se naše tělo vyvinulo.

Dostali jsme příležitost zapnout svou SUPERSCHOPNOST harmonizace a regenerace na maximum.

Reakce na tuto meditaci byly ohromné! Lidem se měnila těla přes noc, a dostala jsem řadu žádostí, abych tuto meditaci dala do prodeje, protože to byla prý moje nejsilnější živá meditace.

Přečtěte si, co o ní účastníci napsali:

⤵︎

Meditaci předcházelo také přípravné období

V něm jsme na víkend vynechali některé „mňamky“, které nás oddalují od naslouchání vnitřnímu hlasu. Rozhodla jsem se, že tímto obdobím provedu i vás. Natáhla jsem ho na 3 dny (to je jak nic!) a natočila jsem vám k němu videa, abyste pochopili, proč dočasně eliminujeme právě toto.

Uvědomuji si, že tento proces odkládání může být poměrně nekomfortní. Proto jsem meditaci vybavila dalším videem, ve kterém vám poradím 4 hacky, které vám pomůžou překonat chvíle, kdy vám bude ouvej. Jedním z těchto pomocníků je i dech. V samostatném videu vás naučím techniku DOUBLE, která zabere půl minuty a krásně zklidní nervovou soustavu.

4 videa

Pro přípravné 3denní období.

4 hacky

Aneb co dělat, když je těžko.

1 dechová technika

Na zklidnění.

1 meditace

Plus zpětné vazby a rady.

A ještě jeden bonus k tomu!

Jako BONUS pro vás mám půvabně ilustrovaný ZPOVĚDNÍČEK, který si vytisknete a díky koučovacím otázkám nahlédnete do toho, jak to v sobě máte nastavené a co vás ovládá.

Na kolik si tuhle parádu cením?

Kdybych měla cenu určovat podle přínosu, který pro vás setkání se strážcem zárodečné buňky může mít, byla by cena čtyřciferná. Ale nebojte. Nastavila jsem ji citelně nižší.

Kolik peněz necháváte obvykle u kadeřnice?

Tato meditace vás neostříhá, ale za podobnou sumu získáte:

  • záznam živé meditace z Instagramu,
  • mp3 verzi meditace,
  • video reakcí a dotazů účastníků, ve kterém je řada zajímavých postřehů a vhledů,
  • 5 videí k přípravě,
  • další video s dechovým cvičením DOUBLE,
  • a jako bonus ZPOVĚDNÍČEK.

To vše za 500 Kč + 21 % DPH, tedy sakum prdum za 605 Kč.

Zní to jako číslo nočního autobusu, ale je to číslo, které vás doveze do řídicího centra vašeho těla.

Možná vás napadají tyto otázky:

Můžu si meditaci udělat i bez přípravy?

Určitě. Tři přípravné dny jsou volitelné. Umožňují pravdivější náhled na své automatické volby a nevědomý přístup k tělu. Nicméně pokud vás to neoslovuje, budete mít užitek z meditace i tak. Je jen na vás, jak budete se Supertělem zacházet.

Lze meditaci použít i opakovaně?

Ano! Doporučuji dát si pár měsíců odstup a pak se do ní vnořit znovu. Budete zase jiným člověkem a i prožitek a informace budou jiné. Přijde mi moc fajn si pravidelně opečovat tělo zevnitř a zkontrolovat, nakolik je vaše super opravovací schopnost aktivovaná.

Je vhodná i pro těhotné?

Rozhodně. Vaše tělo i miminko budou mít z takového prožitku užitek. Meditaci jsem doprovázela na muzikoterapeutické nástroje. Krásně vás vibračně opečují. Meditace Supertělo je vhodná i pro děti, pokud o ni projeví zájem.

Co když jsem zrovna oslabená nemocí? Mohu meditovat?

Ano! Naopak, bude to pro vás posilující. Můžete meditaci praktikovat i vleže. Pokud u ní usnete, nic se neděje. Podvědomí informace dostane.

Co když mi meditace nesedne?

I to se může stát. Nic není pro všechny. Pokud mi napíšete do 14 dní od koupě, vrátím vám bez řečí peníze.

Přeju nám všem laskavost a těla, kterým je nasloucháno a jsou otevřená zázrakům.