0 žen
při porodu barevně dýchalo

Milá Terezko, chtěla jsem ti poděkovat za tvou práci a říct ti, že má obrovský smysl to co děláš. Dva dny před porodem mého třetího děťátka se mi do ruky dostal tvůj eBook o Barevném dechu a přišlo to akorát vhod. Rodila jsem v porodnici a měla jsem úžasný porod podle mých představ. Hodně jsem se při kontrakcích soustředila na dech a barvami se uvolňovala, chodila si a zpívala a vůbec to nebolelo. Taky jsem byla vděčná za zmínění důvěry v lidi. Takhle jsem si přivolala dobrý personál a cítila se v porodnici v bezpečí. Jsem ráda, že jsi.

Ivana Jirkovámaminka 3 dětí

Barevné dýchání mi v průběhu porodu hodně pomohlo. V nemocničním porodním pokoji bylo chladno, úplně jsem se klepala zimou. Začala jsem se tedy soustředit na nadechování žluté a oranžové barvy. Jak spolu s dechem tyto dvě barvy vstupovaly do mého těla, bylo mi tepleji, třes ustal, já se uvolnila a v porodu se mi pokračovalo mnohem lépe.

Monika Tesařovápodnikatelka, maminka 4 dětí

Rodila jsem třikrát a vím, jak křehký je porodní proces. A také vím, jakou sílu má naše mysl a jak ji můžeme při tomto tak mimořádném okamžiku využít v prospěch svůj i děťátka.

V eBooku BAREVNÝ DECH PRO HLADKÝ POROD (Uvolňující meditace a průvodce čtyřmi předpoklady pro pohodový příchod vašeho děťátka na svět)

vám nabízím techniku barevného dechu, která vám pomůže pracovat na vědomém uvolnění těla.

eBook jsem vybavila vedenou MEDITACÍ, abyste mohla barevně dýchat kdykoliv, když budete mít čas a chuť.

Váš e-mail se u mě bude mít jako v bavlnce. Spam nemám ráda a z databáze se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím.

Chci Ti moc poděkovat. Právě jsem si stáhla Tvůj druhý ebook "O barevném dechu". V průběhu jsem se rozplakala, je to tak hezky napsané, tak něžně. Prosvětlilo to oba mé porody a připomnělo mi tu krásu zrození. Obrovským přínosem byl pro mě bod "důvěra v lidi". Dá se to aplikovat na mnoho situací! Děkuji! Jak kdyby se mi otevřelo okno a "docvaklo" sezení u Tebe po porodu Terezky. Takové okno upřímné a laskavé lásky, které budu pravidelně větrat barevným dechem!

Lenka Jourovámaminka 2 dětí

Moc děkuji, nádherně napsáno. Měla jsem oči plné slz. Plně s tím souzním a přesně tyto informace jsem doteď marně hledala. Děkuji za všechny maminky, které neprožily první porody tak, jak by měly a mohly, a u dalších už vědí, co nechtějí/chtějí, ale neví, jak toho dosáhnout.

Emma Eliášovámaminka 4 dětí, na mateřské dovolené

Dobrý deň Terezka, včera som si stiahla ebook " Barevný dech". Síce nie som tehotná, ale aplikovala som si ho vcera vecer pred spanim koli napatiu ktore som mala cez den. Zafungoval, lebo som sa prebrala na to ako sa mi menia farby v tretom oku. Dnes som ho skusila pred pohovorom a v zivote som nebola taka uvolnena a kludna. Aj pohovor prebiehalal v uvolneni a v smiechu Emotikona wink. Dakujem a krasny den zelam.

Zuzana A.