Toužíš vypnout kolotoč myšlenek v hlavě?

Potřebuješ si odpočinout od neustálého hluku a chaosu?

Tak má pro tebe a tvoje děti užasný večerní rituál.

[VIDEO]: Léčení sám sebou pro děti i dospělé

Jako bych se vrátila do dětství. Pšíkala jsem tak, že jsem ani nemohla mluvit a z hlavy jsem měla dunící sud. Oči měly barvu zapadajícího slunce a z nosu mi vytékala Niagára. Alergie? Že by za to mohla ta krásná koťátka?

Netušila jsem, že cesta z tohoto nepříjemného stavu je tak snadná a rychlá!

Byla jsem zrovna na semináři Intuitivního vnímání dětí, kde jsem se od lektorky Romany Sejk-Černické naučila autopatickou techniku první pomoci. Trvalo to minutku a výsledek se dostavil okamžitě. Na semináři jsem viděla další případy, kdy tato technika okamžitě ulevila, že jsem se rozhodla Romanu požádat o rozhovor.

V tomto videu se autopatickou první pomoc rovnou naučíte!

Jsem přesvědčená o tom, že když naše děti vybavíme tímto poznáním a k tomu je naučíme, jak pracovat se svými emocemi, třeba za pomoci Mentální harmonizace, nebo v akutních situacích PětiKlíčem, dáme jim to nejlepší věno do vědomého a spokojeného života. Protože ten poklad… ten leží uvnitř každého z nás. Jen vědět, jak ho najít, a jak s ním pracovat.

Nechť je toto video dalším kamínkem do vaší mozaiky sebe-vědomého člověka a slouží k dobru všech cítících bytostí!

Pokud chcete do darů autopatie víc proniknout a takto léčit třeba i chronické obtíže, vnořte se do ostrova poznání na stránce Autopatie.cz

Po zveřejnění videa mi napsala jedna žena svoji zkušenost s autopatií a dětmi, tak ji sem kopíruji:

„S aplikací autopatie na dětech jsem začala asi před pěti lety. V té době měla dcerka 4 roky a měla problémy se sluchem. Na ORL nám řekli, že má zvětšenou nosní mandli, a že by s ní měla jít na operaci. Jelikož zastávám názor, že každý orgán v těle k něčemu slouží a konzultaci s MUDr. Lebenhartem, který je velký zastáncem autopatie, jsem se rozhodla, že problém vyřešíme jinak.

Začali jsme s vařenou slinou, kterou jsme pak kombinovali s dechem, potence 6 litrů, skončili jsme na 12l. Zhruba po 5 týdnech byl sluch v pořádku, ale nosní mandle a mluvení přes nos zůstalo. Podařilo se mi 3 roky přemlouvat pana doktora na ORL, ať s operací počká. Autopatii jsme nasadili vždy, když byl nějaký zdravotní problém. Jednoho dne nám bylo sděleno, že je vše v pořádku a do zprávy od lékaře napsáno, že po aplikaci autopatie potíže ustaly.

Další případ je se synem, který od malinka kašlal. Ano, mělo to jistě i svou psychosomatickou příčinu. Jeho kašel mě dohnal k tomu, že jsem zvedla zadek a začala se sebou něco dělat i já. Kašel přicházel v intervalech a já byla čím dál tím vyčerpanější. Syn měl tehdy něco ke třem letem a autopatii dělat nechtěl. Ale pak jsme začali s potápěčskými brýlemi, aby synovi náhodou nekápla kapky vody z aplikovaného autopatického preparátu do oka. Nakonec si vodu z lahvičky na 6. čakru aplikoval sám.

Po různých pokusech, kdy jsme vařili dech a byli už na potenci 15l a výsledek byl sice dobrý, ale ne super, jsem navštívila seminář autopatie, kdy mně pan Čehovský doporučil dech nevařit a prolít 20l, čož je potence opravdu vysoká. Kašel zmizel, a když se objevil, udělali jsme opět toto.

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře