[VIDEO]: Léčení sám sebou pro děti i dospělé

Jako bych se vrátila do dětství. Pšíkala jsem tak, že jsem ani nemohla mluvit a z hlavy jsem měla dunící sud. Oči měly barvu zapadajícího slunce a z nosu mi vytékala Niagára. Alergie? Že by za to mohla ta krásná koťátka?

Netušila jsem, že cesta z tohoto nepříjemného stavu je tak snadná a rychlá!

Byla jsem zrovna na semináři Intuitivního vnímání dětí, kde jsem se od lektorky Romany Sejk-Černické naučila autopatickou techniku první pomoci. Trvalo to minutku a výsledek se dostavil okamžitě. Na semináři jsem viděla další případy, kdy tato technika okamžitě ulevila, že jsem se rozhodla Romanu požádat o rozhovor.

V tomto videu se autopatickou první pomoc rovnou naučíte!

Jsem přesvědčená o tom, že když naše děti vybavíme tímto poznáním a k tomu je naučíme, jak pracovat se svými emocemi, třeba za pomoci Mentální harmonizace, nebo v akutních situacích PětiKlíčem, dáme jim to nejlepší věno do vědomého a spokojeného života. Protože ten poklad… ten leží uvnitř každého z nás. Jen vědět, jak ho najít, a jak s ním pracovat.

Nechť je toto video dalším kamínkem do vaší mozaiky sebe-vědomého člověka a slouží k dobru všech cítících bytostí!

Pokud chcete do darů autopatie víc proniknout a takto léčit třeba i chronické obtíže, vnořte se do ostrova poznání na stránce Autopatie.cz

Tereza Kramerová
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY.
Komentáře
  • Jedinečný příběh pro děti i dospělé

  • Připravujete se na porod?

    Vytvořila jsem pro vás eBook Barevný dech pro hladký porod s MEDITACÍ v mp3 ZDARMA ke stažení

  • Rádi byste manuál na svoji mysl?

    Stáhněte si ZDARMA eBook LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ, aneb 7 zásad Mentální harmonizace pro úlevu na těle i na duchu

  • mensiDuchSrdce

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky