Potřebuješ opečovat svoje nervy?

Nervy jsou napnuté k prasknutí, noc byla probdělá a ty si říkáš, jak ještě dlouho to takhle můžeš vést dál, než se něco po*ere.

Tak Lázně pro nervy jsou přesně pro Tebe!

I vaše dítě umí vidět se zavázanýma očima, akorát to nevíte [VIDEOukázky]

Přiznám se, že i když se považuju za poměrně otevřenou ženu, myslela jsem si, že ty děti, které s černými brýlemi skládají puzzle, čtou a hrají fotbal, normálně vidí. Představovala jsem si to tak, že brýle jsou poloprůhledné, aby byla část zraku zachována a aktivovala se schopnost domýšlet si obrazy, které jsou vidět jen nezřetelně. Teorie dobrá, že?

A jak to bylo doopravdy?

Nasadila jsem si černé brýle a zjistila, že jsou totálně neprůhledné. Viděla jsem velké… černo. Marně jsem hledala záblesk světla, který by absolutní tmu prozářil. Že by se s touto maskou mělo dát něco vidět mi přišlo naprosto nemožné. Pak mi Romana Sejk-Černická, která metodu intuitivního vidění dle Marka Komissarova učí, dala radu, a já se „zakoukala“ do sluníčka. Najednou se mi u koutku pravého oka začala ukazovat světlá skvrna.

Připadalo mi to, jako když někdo osvětlí černý papír baterkou. Následně jsem díky tomuto místu byla schopná vidět i barvy papírů, které mi Romana dávala před obličej. Vypadalo to tak, že se tento průzor rozzářil danou barvou. Myslela jsem si, že to bylo tím, že slunce prosvítilo plast brýlí, a proto jsem viděla.

Zase blbě!

Až za pár hodin jsem zjistila, že to nebylo sluníčkem. Černé brýle jsou certifikované jako dokonale neprůhledná meditační pomůcka a navíc to „očíčko“ vnímá každý jinde. Na videu si můžete všimnout, že děti mají hlavu trošku nastranu. To proto, že koukají právě tím svým průzorem. S pravidelným tréninkem se tato oblast zvětšuje, až se může rozšířit přes celé zorné pole.

Na kurzu jsem viděla 15 dětí, z nichž každé se na dovednost intuitivního vidění rozpomenulo hned po prvním lekci, takže to, co vidíte na videu, je běžné a dost pravděpodobně to umí i vaše děti. Jen o tom ani vy, ani ony nevíte.

To je pecka, co?

Legrace je, že po mně moje děti chtěly, abych skládala kostičky a dělala další dovednosti, které je Romana naučila, protože jim to přijde lehké a přirozené. Vysvětlila jsem jim, že zatím vidím jen barvy a probleskují mi jen malinké dírečky, přes které vidím skrz. Navíc růžovou a červenou si občas spletu. Hodlám na tom zapracovat, protože jsem už po pár minutách tréninku cítila, jak se aktivuje 6. čakra a mozek se zapojuje úplně jiným způsobem, než na jaký jsem zvyklá.

Pokud vás metoda také zaujala, poslechněte si přímo Romanu, která vám poví, na čem je založená, a proč se po osvojení si intuitivního vidění dětem i celým rodinám mění životy. Já jsem u všech dětí na kurzu viděla velikou radost z vlastních pokroků a všechny se na tréninky těšily, nehledě na to, jestli jim byly 4, nebo 13 let.

Pokud máte chuť obohatit vnitřní život i vašeho dítěte a láká vás nechat ho si sáhnout na sílu probouzejícího vědomí, Romaniny kurzy najdete na TÉTO stránce.

Za mě jen dodávám, že jsme požehnaní, že žijeme v době, kdy máme možnost dostat se k učení, které bylo dřív sdíleno jen z mistra na učně.

Okénko pro skeptiky

Této metodě se pověnoval i spolek Sisyfos a pan Kyša přišel na to, že je to celé pouťový trik a kouká se škvírou u nosu. Jeho hodinovou přednášku na toto téma, včetně toho, jak to sám předvádí, můžete shlédnout ZDE.

Přiznám se, že mě zviklal, ale pak jsem se pokusila si nasadit brýle tak, abych si udělala průzor, a musela jsem je mít viditelně stranou, aby se mi tam udělala taková škvíra, kterou by bylo vidět. Asi to je tím, že nemám zlomený nos, jako pak Kyša. Samozřejmě nevím, jak to mají malé děti, které mají i menší obličej a brýle nemusí tak dobře sedět.

Pak jsem si vzpomněla na trénink s Romanou a to, že vedla děti k tomu, aby zavíraly oči. Ať už pod maskou, nebo i bez ní. I tak dokázaly poznávat barvy. Říkám si, že kdyby to mělo celé být jen laciný podvod, tuhle část tréninku by s dětma dělat nemohla. Navíc, jedna holčička dokázala opakovat její pohyby, i když Romana byla za ní.

Dále je tu celá řádka dětí, které se díky intuitivními vidění zbavily brýlí, a to i 7 dioptrií, což mi nepřijde jako špatný výstup „cirkusové dovednosti“. Jednu takovou holčičku můžete vidět v TOMTO článku.

Navíc, pan Komissarov udělal pokus, kdy jedna žena poznávala barvy se zalepenými plaveckými brýlemi a druhá měla masku se senzorama světla, které by odhalily, kdyby měla škvíru u nosu, a četla z knihy. Na video se můžete podívat TADY.

Pořad Na vlastní oči, který zmiňuje i pak Kyša, můžete zkouknout přímo ZDE. Nejzajímavější mi přijde část s nevidomým člověkem. U něj se vidění projevilo jako vědění.

Takže je to teda podvod?

Nemyslím si. Připouštím, že je možné, že někdo kouká škvírou. Zajímavé je, že děti nejprve viděly barvy a časem se přidávaly další dovednosti – struktura, tvary, vidění na dálku, zavírání očí atd., což byl postupný proces a schopnost vidět se rozvíjela. Říkám si, že kdyby měly průhlednou škvíru, viděly by hned všechno. Pro mě je tato technika i nadále zajímavá a hodna testování. Jsem přesvědčená, že rozvíjí intuici a pomáhá dětem se soustředním.

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře