Víte, že prospíme třetinu života?

Asi vás ani nepřekvapí, že kvalita spánku určuje, jak se budeme v průběhu dne cítit.  Pokud večer usnete jak dudek a ráno se probouzíte svěží, tak tu neztrácejte čas.

Pokud ovšem večer nemůžete dlouho usnout nebo se v noci často budíte a zíráte do stropu a ne a ne znovu zabrat nebo se ráno budíte s pocitem, že by to chtělo zůstat v posteli několik dalších hodin, mám pro vás tip, jak to proměnit.

Sama jsem zažila, jaké to je, kojit po nocích každých 45 minut a ráno vstávat s otázkou, jak ten den vůbec přežiju. Byla jsem chodící zombie a od té doby dokážu vydatný a posilující spánek docenit.

― Tereza Kramerová ―
Autorka meditace

Neslibuju, že umím zařídit, abyste prospali celou noc a ráno vyskakovali z postele
s nadšením. Ani nedokážu naprogramovat vaše miminko, aby se v noci nebudilo.

Ale co pro vás můžu udělat, je to, že vás naučím hlubokému uvolnění.

Uvolnění je totiž zodpovědné za to, že se náš sympatický nervový systém přepne do parasympatického, tedy do toho nastavení, ve kterém umíme odpočívat, spát a regenerovat.

Natočila jsem pro vás 20minutovou meditaci pro klidný spánek.

V této meditaci:
* prosvětlíte svou mysl * hluboce se uvolněníte * rozplynete se sami v sobě.
Také vás naučí všímat si dechu a pracovat s pauzou mezi výdechem a nádechem.

Abyste měli dost podnětů,

přizvala jsem ke spolupráci tři 
mimořádné specialistky

Veroniku Jelínkovou

Zapálenou biohackerku a autorku knihy Hoř pomalu, která se s vámi ve videu podělí o své tipy, jak hacknout spánek, aby byl kvalitní.

Olinku Buškovou

Specialistku na Feng-šuej a vášnivou labužnici života, která pomáhá lidem uklízet hlavy a tvořit soulad mezi životním prostorem a myslí. Přichystala pro vás pojednání o tom, jak si nachystat ložnici, aby byla útulným přístavem bezpečí a partnerské vášně.

Lenku Medvecovou Tinkovou

Antropoložku z projektu Prosím spinkej, která je odbornicí na dětský spánek. Nachystala pro vás desatero dětského spánku a také pojednání, jak se se spánkem skamarádit i jako rodič miminka či batolete.

Přidávám bonusové video i ode mě - Terezy Kramerové

A já jsem pro vás, krom meditace, natočila také video, ve kterém se s vámi podělím o to, jak můžete moment před usnutím využít pro sebeléčení, pomoc ostatním a práci se záměrem.

Aby byly všechny informace přehledné a snadno dohledatelné, nachystala jsem pro vás členskou sekci, ve které budete mít vše hezky pospolu.

Meditaci tak budete moci poslouchat online, nebo si ji stáhnout v mp3.

Kolik tahle paráda stojí?

Cenu jsem nastavila na 440 Kč + DPH = 532 Kč.

Chápu, že tato meditace nemusí vyhovovat všem. Proto jsem se rozhodla být férová. Kdybyste do 14 dnů od koupě zjistili, že na vás nefunguje a není pro vás přínosem, vrátím vám peníze zpátky.

Tak co, jdete do toho?

 Možná by vás mohly inspirovat prožitky lidí, kteří s meditací už nějaký čas pracují:

Mám za sebou složité a náročné období. Upřímně si už dlouho nepamatuji, co to je, se pořádně vyspat. A i když únavou usnu, tak se probudím 10x za noc. Hned po prvním poslechu jsem se „konečně“ vyspala o dost lépe. Za celé období, kdy jsem meditaci poslouchala, jsem se vzbudila v noci jen jednou, a to v období, kdy vrcholily přípravy na realitní konferenci pro více než 1000 lidí, kterou jsem spoluorganizovala, a byl to mazec.

Poslouchám tuto meditaci skoro denně a její vliv na moje usínání i kvalitu spaní je super. Navíc mám i nějaká veselejší rána a myslím, že to oceňuje i moje rodina. Díky moc za tohohle pomocníčka, kterého si navíc může dovolit opravdu každý!
Ivana Cikánkováwww.ivanacikankova.cz
Meditace na mě působí hezky jednoduše, ale účinky jsou velmi hluboké, jak jde do všech vrstev. Nejen do fyzického těla. Když se mi podařilo usnout během meditace, spánek měl uplně jinou kvalitu a byla jsem mnohem odpočatější.
Mirka Pelánková
Terezko, dál testuji meditaci na usínání... A nejenže už se mi „daří“ ji nedoposlouchat a některé části regulérně „zaspat“, ale dokonce jsem si i jednou už „objednala sen“ a on mi byl doručen... To se to pak úlevně usíná! 🙂 Navíc se mi daří znovu i v „mikro probuzenich“ okamžitě usnout, což zásadně mění kvalitu spánku. Ještě jednou děkuji.
Mika Bene
Meditka je skvelá. Funguje tak dobre, že som vždy po pár minútach zaspala, aj keď som si ju schválne pustila v čase, kedy sa mi NEchcelo spať. Musela som ju pustiť niekoľkokrát, a vždy až od minúty, kedy som si už nepamätala... aby som sa dozvedela, o čom je, a otestovala ju. Nech som pustila v 1. alebo 10. minute, do 4-5 minút už som bola v sníčku.
Miriam Štolfováwww.miriamstolfova.sk
Milá Terezko,
děkuji Ti z celého srdce za možnost otestovat Tvé nekompromisní uspávadlo. Bála jsem se, zda pro něj máma, která v noci nepočítaněkrát kojí a ráno chce být funkční i pro starší děti, nebude moc těžký kalibr. Možná by i byla, ale meditace to elegantně vyřešila po svém.

Jako mávnutím kouzelného proutku celé ty poslední dva týdny nemám doma kojence, který mě v noci potřebuje dvakrát do hodiny, ale jen dva- až třikrát za celou noc. Ta meditace je splněný sen kojící mámy. Bez ohledu na to, jak pozdě jdu spát či kdo a proč mě budí, usínám rychle (až mě mrzí, že z meditace nevnímám více než prvních pár minut), spím kvalitně, přitom kratší dobu, a hlavně po nekonečných osmi letech se probouzím odpočatá (a často sama od sebe dříve než děti). Nenacházím slova, která by alespoň přibližně vyjádřila vděčnost nejen mou, ale i celé mé rodiny, neb s odpočatou mámou je doma o poznání veseleji. Děkuji!
odpočatá Athi