Společně se podíváme na to, jak první 3 čakry a jejich témata ovlivňují to, jak se chováme v partnerství, a jaké partnery si přitahujeme.

Na konci se potkáš s jedním ze svých silových zvířat.

Přechod na nový lásko-vod

Terezea kojeníPo půlnoci zalehnout, okamžitě usnout, za dvacet minut vyhrnout tričko. Okamžitě usnout, odhalit ňadro za dalších 60 – 90 minut. V duchu zaklít, usnout. Vyhrnout za 120 minut.

Funět bezmocným vztekem a opět usnout. Odhalit za 60 a ještě jednou v podobném intervalu a hurá, je tu ráno! Budík ukazuje pár desítek minut po šesté a šupky dupky, vzbudit starší děti a chystat svačiny.

Noční savec rozvaleně spí a dělá, že jsem ho celou noc snad budila já.

Království a celou princeznu za nepřerušovaný spánek!

Něco vám to připomíná?

Jela jsem v tomto režimu téměř dva roky a na mých kruzích pod očima by mohli cvičit orangutani.

Trpělivosti mi zůstalo jen minimální nutné množství a elán na blbnutí a spontánní radovánky s dětmi jsem musela vyškrábávat ze dna sebe sama.

Manžel se nejprve nenápadně a následně i nápadně ptal, kdy už to kojení utneme, a jako dárek mi přinesl skleničku se sušenou mátou.

Také by se prý rád vyspal. Také by mě rád zpět ženu, kterou měl rád. Takovou, která mu vracela  jeho vtípky a neházela na něj znavené pohledy podtržené výčitkou a výrazem psa baseta.

Necítila jsem, že je ten čas

Kojení totiž miluju. Miluju ten pocit, že moje tělo umí vytvořit tekutou dokonalost pro rostoucí a sající dokonalost. Miluju, jak je naše nejmlaší dcerka zdravá. Prostě mi to dává smysl. Klidně i 16 x denně, k čemuž jsme se snaživě dopracovaly.

MariHortenzieJedné noci jsem byla obzvlášť bdělá a pozorovala jsem svoje pocity při každém buzení. Právě mi začínala menstruace, která způsobovala přecitlivělost při kojení a i moji větší nelibost při našich nočních dostaveníčkách. Již pár týdnů jsem věděla, že můj vnitřní kohoutek již vyschl, a šlo tedy spíš o mazlení, než výživu.

Ráno jsem se probudila a věděla jsem, že dnes je UŽ

Dopoledne jsme zvládly bez mlíčka a přišlo na řadu odpolední spaní. To se Marion občerstvovala klidně každou minutu. Dudli dudli mámu. Otočit se, zažbleptat, kopnout nohou a znovu dudli dudli mámu. Místo kopnutí tentokrát zařadila třeba figuru vyhazování polštáře z postele. Dudli dudli.

Lehly jsme si spolu do postele a ona se ke mně otočila s otevřeným zobáčkem a šmátrala po prse. Vysvětlila jsem jí, že prsíčko necháme odpočívat a můžeme si místo toho povídat a mazlit. Moc se jí to nelíbilo, a v tu chvíli se mi před vnitřním zrakem zjevila Bohyně kojení.

Byla to nádherná, plná žena v bílém hávu. Vlasy světlé, až do stříbrna, a nesla v rukách džbán s mlékem. Ňadra měla dmoucí a vyzařovala z ní esence ženskosti a sebevědomí.

V představě jsem před ní poklekla a pronesla řeč

24679166_s“Drahá Bohyně kojení, moc ti děkuji za dar, který jsi mi dala. Jsem vděčná za každou kapku mléka, kterou jsem mohla nakrmit svoje tři děti. Klaním se před tvojí moudrostí a s pokorou ti vracím kojící věneček. Cítím, že jsme já i Marion dozrály k tomu, aby se živila pevnou stravou. 

Děkuji také svým prsům, že výborně spolupracovaly a vytvářely dostatek mléka, v dokonalém složení, pro každé z našich dětí. Užila jsem si to a jsem vděčná, že jsem žena.”

Bohyně ode mě převzala věneček. Políbila jsem její bělostné a bosé nohy a rozloučily jsme se.

Marion celou dobu v klidu ležela a já jsem cítila, že teď je ta správná chvilka, abych ji zasvětila do nového stavu věcí.

Nový lásko-vod

Přitulila jsem se k jejímu ani ne dvouletému tělíčku a šeptala jsem jí do ouška, že “meme”, jak jsme kojení říkali, už nebude, ale lásku v podobě zlatého prášku, který z kojení získávala, má k dispozici stále. Jen jí ho teď budu dávat dlaní.

symbol-704076_640Položila jsem  ruku na její bříško a představovala si, jak z mého srdce přes dlaň proudí zlatý prášek mateřské lásky přímo do Mariončina těla. 

A takhle jsem usnuly…

Večer se párkrát zeptala na “meme”, ale stačilo jí položit ruku na solar a uklidnila se. V noci se vzbudila jen jednou a usnula v rymtu mého hlazení. Druhý den začala sama říkat, že “meme pápá”, a vypadala, že je s tím v souladu.

Další uspávání proběhlo s minutovým pláčem, ale ten jsme zažehnaly pohádkou a od té doby, tramtadadá, spíme celou noc. Občas se jednou probudí, ale zase rychle usne.

Co na to moje tělo?

Neměla jsem ani sebemenší pnutí v prsou, tudíž moje teorie vyschlého kohoutku se potvrdila.

Užívám si sladkého spánku a ráno se zase po douhých měsících budím s tím, že vítám nový den.

Jestli jste právě teď v zoombie stavu z nočního kojení, tak posílám internetové obejmutí a přidávám podporu, že to jednou přejde. Zase se vyspíte! Možná to teď vypadá nereálně, ale je to tak.

Přeji všem maminkám i jejich dětičkám radostné a hladké kojení, a až přijde den UŽ, tak se domluvte s Bohyní kojení. Říkala jsem jí, že se jí asi ozvete…

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře