Je to karmický vztah?

Pokud cítíš, že ve vztahu s partnerem (expartnerem) tě něco drží a ty nevíš proč, tak je možné, že s ním máš karmický vztah.

 Udělej si test zdarma a zjisti to! Test ti zabere maximálně minutu.

Diamantová sekera na bolesti dětí

„Mám tady takovou bouličku, která hrozně bolí.“
„Ukaž? Aj jaj. To je zvětšená uzlina, Theo. Můžeme si s ní trošku pohrát, aby tolik nebolela?“
„Ale jó,“ utrousil můj sedmiletý syn a témeř neznatelně zakroutil očima.

„Jak vypadá ta bolest?“
„Je to červená koule.“
„Co s ní uděláme, aby bylo v tom místě příjemně?“
„Musíš na ní vzít diamantovou sekyrku a odsekat jí.“
Sekám. Prstama lahce poťukávám na uzlinu o velikosti angreštu a vydávám patřičné sekací zvuky, které může vyloudit jen diamantová sekera. Ptám se, zda to dělám dobře a jsem ujištěna, že jsem v odsekávání bolesti témeř profesionál.

„Už to stačí?“
„Jo.“
„Zbylo tam něco, co je ještě nepříjemný?“
„Ještě trochu.“
„Co s tím?“
„Na to chci rakety, který to rozmetaj na kousky.“

Vysílám rakety ze všech stran a přejíždím s patřičným hlasovým doprovodem Theův krk. Na uzlině nechávám rakety vybuchnout a za pár sekund máme hotovo. Theo si ještě přeje, abych celý krk ohladila žlutou pěnou a přitulil se ke mně.

Zmáčknu mu uzlinku a on ani nehlesne. „Už nebolí?“
„Skoro ne.“

Uzlinka se sama do pár dnů vstřebala
a nebylo třeba ji nikterak řešit. Theo už si na ni vlastně ani nevzpomněl.

Takhle jednoduché to je. Skvělé je, že tuto moc máme k dispozici všichni. Stačí se naučit mysl vědomě využívat a zázraky můžou začít.

Pokud se chcete tato snadná a všem dostupná kouzla Mentální harmonizace také naučit, stáhněte si můj eBook Lékárnička v hlavě, který je zdarma k dispozici na TOMTO ODKAZU>>>.

Máte větší ambice a chcete umět svoji mysl používat i pro svoji psychohygienu a naučit se zpracovávat emoce za běhu života? Rádi byste uměli takto harmonizovat i malé děti? Toužíte umět bezpečně ošetřit duševní příčinu tělesných bolístek?

Přijďte na WORKSHOP, kde vás naučím funkční a ověřené techniky Mentální harmonizace, díky kterým se vaše mysl stane přesným chirurgickým nástrojem vždy připraveným přinést úlevu sobě i ostatním. Pokud radši studujete doma, mám pro vás videokurz Lékárnička v hlavě, aneb pomoz sám sobě.

 

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře