Cítíš, že ve svém životě potřebuješ změnu?

Ponoříme se do hlubin a znovu nalezneme své sebevědomí.

Zvu Vás do 8týdenního transformačního kurzu naposledy s mojí podporou.

Vzpomínka ze středu dělohy

Seděly jsme na zemi a já jsem uklízela rozsypané pastelky a papíry. Ona, jen tak mezi řečí ve svých půvabných dvou a půl letech, začala vyprávět: „Když jsem byla v bžíšku, tam se mi líbilo. Já čekala na tatínka, až zaťuká.“

Vzhledem k tomu, že se jednalo o pobyt v mém břiše a o mého muže, zbystřila jsem a vyjasnila situaci: „A co se stalo, když zaťukal?“

„A ven, sem šla!“

TypicDošlo mi, že jsem již několik dní přenášela a porod se stále nerozbíhal, dokud jsme jeden večer s manželem neudělali společnou meditaci a každý za sebe, přitom v pospolitosti, nepromluvili do bříška.

Marion byla na světě následující ráno a narodila se přesně v desetiminutovém rozmezí, které jí večer tatínek doporučil.

Pokud si chcete přečíst celý příběh, sepsala jsem ho do článku: Pojď, domluvíme se, jak se narodíš.

Takže ona čekala na tatínka, až se jí bude plně věnovat a udělá si čas na to, aby si s ní ze srdce promluvil! Ne jen občasné pohlazení a opusinování bříška, ale regulérní dostaveníčko ve vnitřním světě.

Dává to smysl!

Dává smysl,

  • abychom přistoupili na to, jak moc duchovní bytosti naše děti jsou.
  • že si mnoho dětí pamatuje pobyt v děloze a dokonce i ještě dřív (O tom bych vám také mohla vyprávět. Chcete? Není to už moc?).
  • že tyto informace, které přinášejí, mají potenciál změnit naše zatuhlá přesvědčení o tom, co malé děti vnímají, a jak funguje naše mysl a vzpomínky.
  • že si ponechávají otevřené napojení na duchovní svět a nehrajou s námi autoritářskou hru „já jsem ten velkej a ty, malej, budeš poslouchat“.
  • že jejich respekt získáme pravdivostí především sami k sobě a pravdivým chováním.
  • že nás nutí nacházet nové přístupy, které jsme sami nikdy nezažili, a které pramení v naší schopnosti vcítit se do dětské duše.
  • že přicházejí přávě teď, když je svět v pořádném guláši.
  • že nás nenápadně štelují, abychom si vytunili partnerství a založili ho na lásce, úctě, respektu a otevřené komunikaci!

Mně osobně dává smysl děti učit pracovat s tím nejdoknalejším nástrojem, který provází každou sekundu jejich života – s jejich MYSLÍ.

Nedokážu ani popsat, jak ohromný může mít dopad, když začneme kultivovat naši mysl, naučíme se s ní kreativně a konstruktivně zacházet, a pak to vše naučíme naše děti.

Právě proto si beru na pomoc a nabízím do širého světa skvělou a hravou Mentální harmonizaci a dětské meditace Paprsky pro dětskou duši.

Věřím, že až tato generace dětí vyroste, vnese do společnosti opravdické hodnoty lidství.

Také věřím, že se časem lidé začnou rozpamatovávat na časy, které jsou dosud za clonou zapomění. Naše děti již toto poznání často otevřené mají. Pojďme jim pomoci se tyto vzpomínky uchovat a poučit se z nich.

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře