Zajímá tě energetická úroveň bytí, ale nevíš, jak různé, často i protichůdné informace převést do praxe?

Potřebovala bys z úrovně chápání přeladit do prožívání?

Tak čaKRAJINA je přesně pro tebe!

Trhák, splněná přání a mystický záznam

Jako malá holka jsem si přála být v televizi. A taky jsem chtěla být učitelkou.

Jako velká holka jsem si v počátku své „kariéry“ řekla, že bych chtěla přednášet na Světovém týdnu respektu k porodu (STRP).

Tři přání, která se složila v jeden trojlístek splněného snu

Když jsem byla poprvé oslovena, abych na STRP vedla přednášku, byla jsem potěšená. Moc potěšená. Následně se mi stáhl žaludek, když jsem zjistila, že jsem na programu zapsána v tomtéž čase, jako paní Ivana Königsmarková.

Tak to nikdo nepřijde… Obvolala jsem pár svých kamarádek, jestli by mohly dělat dojem skupiny zanícených posluchaček, abych se v té prázdné místnosti nebála.

Jaké bylo moje překvapení, když mi organizátorka řekla, že se zájemkyně do malého sálu ani nevejdou a „ta tvoje přednáška je trhák!“.

Pár týdnů po trháku jsem zjistila, že styk s tak velkou koncentrací těhotných zanechal na mém těhotenském testu dvě čárky :).

A mám to, říkala jsem si

To se mi to přednášelo o přirozených porodech, když jsem sama svoje první dvě miminka vypustila do vany ve švýcarském porodním domě. Tak teď se ukaž, hrdinko!

Vnitřně jsem věděla, že buď tento můj třetí porod potvrdí to, co jsem mezitím stovky žen naučila a budu moct předávat svoje poznání dál, nebo… raději nemyslet. Druhá varianta pro mě zahrnovala zavření mé praxe pro těhotné a přešaltování na jiný obor zájmu.

A jak se mi to podařilo, si můžete přečíst ZDE.

MariNewbornPrstik-1Deset týdnů po porodu jsem přednášela na STRP podruhé

O mnoho hodin praxe s klientkami bohatší a o jeden mystický porod pravdivější.

„Prosím, mohl byste mi někdo přednášku natočit? Myslím, že by mohla být prospěšná pro mnoho žen“, žádala jsem přátele na svém facebookovém profilu.

Nakonec jsem sehnala kamarádku s malou kamerkou, ale víte jak to je, když si něco upřímně přejete? Pokud to je ku prospěchu, tak se to nějak samo kouzelně zařídí.

Když jsem přišla do perštýnského sálu (tentokrát už velkého), přede mnou stála obrovská profi kamera.
Kamarádce ta její malá přestala v půlce natáčet. Po přednášce za mnou přišla kameramanka od té velké mašinky – Lenka Cingrošová a nabídla mi záznam k dispozici.

Měla prý natočit jen pár minut. Takový medailonek. Jedna porodní asistentka jí poradila, ať to točí celé se slovy: „Bude to skvělý, uvidíš!“

V mailu mi pak paní Lenka napsala: „Díky moc za opravdu překrásnou přednášku. Každý den tam o ní s někým mluvím! Jsem opravdu moc ráda, že mě Natálie upozornila, abych to točila… Bylo to fakt krásný, užitečný, platný nejen pro rodičky.“

Vděčnost a naplnění

A já jsem jen mohla pokleknout na kolena a sepnout ruce před srdcem ve vděčnosti, že mohu předávat to, co mi dává smysl a čím žiju. A navíc, že jsou ženy, které to oslovuje a inspiruje.

Jedna žena, v očekávání narození třetí dcery, mi po shlédnutí videa napsala: „Právě jsem dokoukala záznam tvoji přednášky o mystickém porodu  na youtube a jsem nesmírně vděčná, že se ke mně dostala „zavčas“. Děkuji, děkuji, děkuji. Byla ta spousta odpovědí na mé otázky. Doufám, že mi zbývá ještě pár dní na praktikování nabídnutých rad:-) Při poslechu jsem už prodýchávala 2 kontrakce.
Vše mi krásně zapadá a těším se na vlastní mysticky porod.“

Pokud chcete i vy vidět, jak se mi mé vystoupení s mikrofonem podařilo, co to je záchodová praxe, jak vypadalo mé poporodní vypolštářkované břicho a kde jsem v jejím průběhu měla desetitýdenní Marion, záznam je k dispozici zde.

Kéž je všem ženám umožněno rodit v klidu a bezpečí. Kéž jsou si vědomy své ohromné vnitřní síly a moudrosti.

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře