Píseň: Anděli můj

angel-644636_1280Dnes se vám svěřím s takovou poměrně intimní věcí. Pro mě jsou tak reální, že si ani nedokážu představit, že bych s nimi nebyla v kontaktu. Prosím je o pomoc, když jsou děti nemocné, nebo když nevím, jak dál. Děkuju jim, když se něco podaří, nebo i když se něco nepodaří a vyvázneme z toho živí a zdraví.

Také učím naše děti, aby se nebály požádat andílky o pomoc. Vnímám to jako důležité ukotvení v důvěře, že kdykoliv si řeknou, je jim nabídnuta pomocná ruka a nejsou na světě a na svět samy.

I proto jsem do dětských meditací Paprsky pro dětskou duši zařadila meditaci na setkání se svým andílkem.

Chyběla mi ovšem modlitbička, kterou by si děti mohly říkat ve chvílích, kdy se o ně pokouší strach. Dlouho jsme měli rituál večerního „Andělíčku můj strážníčku, opatruj mi mou dušičku“, ale cítila jsem, že to není ono. Tato krásná a stará modlitba nemluvila našimi slovy a já mám ráda, když nám věci ladí a lícují.

Tak jsem si poprosila mé „horní kamarády“, jak jim říkám, o inspiraci

Napsala se mi dokonce písnička, která obsahuje ve dvou slokách to, co od andělských průvodců potřebuji. Podporu, naději, možnost se u nich schoulit a nabrat sílu. Je to naše rodinná píseň, ale pokaždé, když jsem ji zpívala před přáteli, chtěli se ji naučit. Nedávno jsem dokonce slyšela, jak si ji notuje naše dcera s nejlepší kamarádkou po cestě ze školy. Potěšilo mě to a řekla jsem si, že je možná škoda si ji nechávat jen pro sebe.

Překročila jsem svůj stín a NAHRÁLA jsem ji pro vás

V písmenech bych ji nedokázala odintonovat :).
Nejsem zpěvačka, ale věřím, že jestli se tuto naděje-plnou píseň chcete naučit, máte možnost.

Když jsem ji poprvé uvěřejnila na své facebookové stránce Vědomý život = vědomé mateřství, dostala jsem tolik reakcí, jako nikdy předtím.

Jedna mě obzvlášť zahřála, protože mi dala důkaz, že písnička k dětem hovoří. Tedy nejen k těm mým. Přikládám ji pro inspiraci:

„Terezko, krásná je.. a přidám první zkušenost s ní. Ráno jsem si hrála s dětmi a přitom nakoukla přes mobil na vaše stránky a těšila se, jak si přečtu něco hlubokého a pravdivého. Pustila jsem vaši andělskou písničku a řekla si, že je opravdu pěkná. V tom se dcerka dožadovala opětovného poslechu, znovu a znovu… hned jsem ji uměla a musela zpívat s vámi. Dcerka se přitulila a poslouchala a syn, který není mazlivý, hned přišel taky. Takhle jsme seděli asi 10 minut a dokola zpívali, hladila jsem je a bylo to strašně krásné a dojemné. Děkuji VÁM.“

Nebo: „Ta je krásná! Tam já se po spuštění usmívala a tekly mi zároveň slzičky, jak to na mě silně zapůsobilo a můj roční synek se okamžitě zastavil a koukal jak u vytržení a poslouchal a taky se usmíval. Děkujeme a určitě budeme zpívat také!“

Písničku můžete zpívat jen tak pro radost, nebo když vás přepadne strach či jakýkoliv jiný negativní pocit, dokud necítíte teplo v hrudi a jas v hlavě.

Jestli si ji opravdu zazpíváte, napište mi, jak vám u toho bylo. Mám teď pocit, jako kdybych vyběhla nahatá na Václavák, tak mi vaše slova udělají dobře.

Nechala jsem písničku nasmyčkovat 21 x , aby se dala poslouchat pořád dokola, dle potřeby. Když kliknete na obrázek, začne se vám přehrávat.

Jste na sestě sebelásky a přijetí těla ještě trošku pokulhává? Mohlo by vás zajímat toto tlačítko:

Tereza Kramerová
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře
  • Jedinečný příběh pro děti i dospělé

  • Připravujete se na porod?

    Vytvořila jsem pro vás eBook Barevný dech pro hladký porod s MEDITACÍ v mp3 ZDARMA ke stažení

  • Rádi byste manuál na svoji mysl?

    Stáhněte si ZDARMA eBook LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ, aneb 7 zásad Mentální harmonizace pro úlevu na těle i na duchu

  • mensiDuchSrdce

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky