Cítíš, že ve svém životě potřebuješ změnu?

Ponoříme se do hlubin a znovu nalezneme své sebevědomí.

Zvu Vás do 8týdenního transformačního kurzu naposledy s mojí podporou.

Píseň: Anděli můj

angel-644636_1280Dnes se vám svěřím s takovou poměrně intimní věcí. Pro mě jsou tak reální, že si ani nedokážu představit, že bych s nimi nebyla v kontaktu. Prosím je o pomoc, když jsou děti nemocné, nebo když nevím, jak dál. Děkuju jim, když se něco podaří, nebo i když se něco nepodaří a vyvázneme z toho živí a zdraví.

Také učím naše děti, aby se nebály požádat andílky o pomoc. Vnímám to jako důležité ukotvení v důvěře, že kdykoliv si řeknou, je jim nabídnuta pomocná ruka a nejsou na světě a na svět samy.

I proto jsem do dětských meditací Paprsky pro dětskou duši zařadila meditaci na setkání se svým andílkem.

Chyběla mi ovšem modlitbička, kterou by si děti mohly říkat ve chvílích, kdy se o ně pokouší strach. Dlouho jsme měli rituál večerního „Andělíčku můj strážníčku, opatruj mi mou dušičku“, ale cítila jsem, že to není ono. Tato krásná a stará modlitba nemluvila našimi slovy a já mám ráda, když nám věci ladí a lícují.

Tak jsem si poprosila mé „horní kamarády“, jak jim říkám, o inspiraci

Napsala se mi dokonce písnička, která obsahuje ve dvou slokách to, co od andělských průvodců potřebuji. Podporu, naději, možnost se u nich schoulit a nabrat sílu. Je to naše rodinná píseň, ale pokaždé, když jsem ji zpívala před přáteli, chtěli se ji naučit. Nedávno jsem dokonce slyšela, jak si ji notuje naše dcera s nejlepší kamarádkou po cestě ze školy. Potěšilo mě to a řekla jsem si, že je možná škoda si ji nechávat jen pro sebe.

Překročila jsem svůj stín a NAHRÁLA jsem ji pro vás

V písmenech bych ji nedokázala odintonovat :).
Nejsem zpěvačka, ale věřím, že jestli se tuto naděje-plnou píseň chcete naučit, máte možnost.

Když jsem ji poprvé uvěřejnila na své facebookové stránce Vědomý život = vědomé mateřství, dostala jsem tolik reakcí, jako nikdy předtím.

Jedna mě obzvlášť zahřála, protože mi dala důkaz, že písnička k dětem hovoří. Tedy nejen k těm mým. Přikládám ji pro inspiraci:

„Terezko, krásná je.. a přidám první zkušenost s ní. Ráno jsem si hrála s dětmi a přitom nakoukla přes mobil na vaše stránky a těšila se, jak si přečtu něco hlubokého a pravdivého. Pustila jsem vaši andělskou písničku a řekla si, že je opravdu pěkná. V tom se dcerka dožadovala opětovného poslechu, znovu a znovu… hned jsem ji uměla a musela zpívat s vámi. Dcerka se přitulila a poslouchala a syn, který není mazlivý, hned přišel taky. Takhle jsme seděli asi 10 minut a dokola zpívali, hladila jsem je a bylo to strašně krásné a dojemné. Děkuji VÁM.“

Nebo: „Ta je krásná! Tam já se po spuštění usmívala a tekly mi zároveň slzičky, jak to na mě silně zapůsobilo a můj roční synek se okamžitě zastavil a koukal jak u vytržení a poslouchal a taky se usmíval. Děkujeme a určitě budeme zpívat také!“

Písničku můžete zpívat jen tak pro radost, nebo když vás přepadne strach či jakýkoliv jiný negativní pocit, dokud necítíte teplo v hrudi a jas v hlavě.

Jestli si ji opravdu zazpíváte, napište mi, jak vám u toho bylo. Mám teď pocit, jako kdybych vyběhla nahatá na Václavák, tak mi vaše slova udělají dobře.

Nechala jsem písničku nasmyčkovat 21 x , aby se dala poslouchat pořád dokola, dle potřeby. Když kliknete na obrázek, začne se vám přehrávat.

Jestli se vám písnička zalíbila tak, že byste si ji sami rádi zabrnkali na nějaký nástroj, zvu vás do svého zpěvníku

Jste na sestě sebelásky a přijetí těla ještě trošku pokulhává? Mohlo by vás zajímat toto tlačítko:

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře