Toužíš vypnout kolotoč myšlenek v hlavě?

Potřebuješ si odpočinout od neustálého hluku a chaosu?

Tak má pro tebe a tvoje děti užasný večerní rituál.

Transformační videa + meditace Poslání ženy a rituál Očištění vztahů

Znáte ty chvíle, kdy cítíte, že se děje něco, co vás přesahuje, a každá buňka vaší bytosti ví, že to tak je správně?

Já si těchto chvil moc vážím. O to víc, když je mohu prožívat se stovkami žen.

Když jsem byla Alicí Kirš pozvaná přednášet na akci Ženy ženám živě, cítila jsem, že to bude jedna z mých zásadních profesních křižovatek.

V roce 2016 jsem měla přednášku s následnou meditací o poslání ženy. V sále s 500 ženama jsme prožily něco velmi dojemného, křehkého a požehnaného. Překvapilo mě, že se na tento prožitek dá napojit i skrze obrazovku.

Při závěrečném potlesku, kdy celé Sono povstalo, mi stekl makeup do výstřihu a já jsem prožila vodopád vděčnosti, že jsem mohla být prostředníkem takhle krásného prožitku pro tolik žen. Slyšela jsem jak se duchovní průvodci radovali. Třeba je zaslechnete také!

O rok později, tedy v říjnu roku 2017, jsem prožívala své vystoupení ještě v jiném světle. Měla jsem v bříšku bytost Achnael, která se ke mně připojila v Jeruzalémě. Vnímala jsem velmi silně její duchovní podporu a myslím, že právě meditace na očištění karmických vztahů byla jedním z důvodů, proč jsme se měly na fyzické úrovni propojit.

Měsíc po tomto vystoupení nás Achnael fyzicky opustila a já vím, že měla hotovo. Část požehnání, která skrze tento rituál ukončení destruktivních vazeb přichází, je její práce.

Děkuji, že na tyto mé vhledy a průvodcovksou činnost nahlížíte s laskavostí a otevřeností. Není lehké se takto obnažit a ukázat se ve své zranitelnosti i síle.

Nechť jsou tato videa k užitku těm, kteří jsou připraveni a ví, že nejsou oběti, nýbrž tvůrci svého života.

Subham astu sarvadžagatam

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře