Někdy je ten osobní rozvoj pořádná fuška.

Jenže ono nejde pořád jen makat.

Po nádechu přichází výdech. Po práci jsou koláče.

A já teď pro vás jeden koláček mám. A vůbec vám nezvedne krevní cukr. :D Naopak.

Dovede vás do relaxace, pohody a třeba vás i doprovodí ke spánku.

Když už injekci, tak raději bez následků

SariMichaelskaMá velká učitelka, prvorozená Sárinka, mě za pomoci svého křehkého zdraví (respektive občasného NEzdraví) provedla celou řadou léčebných, podpůrných i transformačních technik.

Jsme stále na cestě a můžu říct, že už snad vidíme na obzor.

Nasbíraly jsme mnoho zkušeností od detoxikace, odparazitování, klasickou homeopatii, kineziologii, přes čínské byliny, české byliny, nevímodkudjsou byliny, až po práci s příčinou a duchovními souvislosti. A to jsem na leccos ještě zapomněla.

V poslední době jedeme v kúře, která mi dává velký smysl

S naší milou homeopatkou, Janou Balušíkovou z poradny Modrý had, jsme se vrátily na počátek Sárinčina života.

Byla mým prvním dítětem a tak jsem ji, matka jedna nezkušená, nechala záhy očkovat dle očkovacího kalendáře. Spojitosti s atopickým exémem jsem si nevšímala, nicméně když Sárinka onemocněla pneumokokovým zápalem plic dva měsíce po očkování proti pneumokokům, už mi začínalo svítat.

Tímto onemocněním se rozjel náš kolotoč plicních obtíží

Jana nás zná už dlouho a naposledy mi v poradně řekla, že by bylo vhodné Sári detoxikovat po prodělaném očkování, protože z hlediska konstituční homeopatie jsme už ušly dlouhou cestu, nicméně zátěž na dýchání zůstává.

A to se začaly dít věci!

Sarah krátce po první dávce homeopatické detoxikační kůry dostala horečku. Ráno byla zase zdravá, nicméně večer teplota opět vystoupala přes 39 stupňů. Takto to šlo asi týden, kdy už jsem nevydržela a vzala ji na rozbor krve. Paní doktorka mi hlásila, že máme naprosto zdravou holčičku. Žádné hodnoty nebyly zvýšené.

S rozvolněním detoxikace horečka ustoupila a bylo jasné, že si tímto tělo zpětně odžívalo aktivizaci imunity přes zvýšení teploty.

Kůru ještě nemáme dokončenou, protože to je běh na delší trať, ale rozhodně tuto možnost nápravy spouště po očkování považuji za velmi zajímavou a hodnou propagace. U nás má už po dvou měsících užívání blahý dopad na zdraví dcery. Ventolin na rozširování průdušek, který dřív tu a tam, obzvláště v podzimním období, potřebovala použít, jsme již dlouho neaplikovali.

Zamyslela jsem se nad tím, co by vás v této záležitosti mohlo zajímat a zeptala jsem se Jany na pár otázek.

Jak jsi přišla na to, že je potřeba děti po očkování detoxikovat?

Často řeším potíže malých dětí. Během povídání si dělám i časovou osu, takže pak hezky vidím, kdy potíže začaly a co se v té době dělo. Řada z nich nereagovala na zvolené konstituční homeopatikum, nebo byla odezva jen velmi malá. Jako by něco bránilo. Což mě přivedlo k potřebě nějakým dalším způsobem pořešit očkování, pokud se zmíněné obtíže datují od vakcinace.

Jakým způsobem kúra probíhá?

Při podání vycházím z metody holandského lékaře a homeopata dr. Tinuse Smitse, který homeopatickou detoxikaci začal jako první užívat v praxi. V určitém schématu se podává homeopatikum z příslušné vakcíny. Často je potřeba „projet“ vakcíny opakovaně, případně proložit konstitučním či situačním homeopatikem. Je to případ od případu. Ke každému je nutné přistupovat individuálně a naladit postup na míru.

Jaké mohou být reakce na probíhající detoxikační kúru? U nás je to bylo docela bouřlivé.

Někdy jsou reakce poněkud intenzivnější, ale to může být u každého homeopatika. Jedná se zpravidla o výkyvy nálad, může se objevit horečka, zvýrazní se stávající obtíže nebo se objeví cokoliv z potíží minulých. Většinou je to ale v řádu hodin nebo několika dnů a netřeba do situace příliš zasahovat.

Máš už nějaké zpětné vazby od rodičů, jejichž děti tímto prošly? Zlepšil se jim zdravotní stav?

Zpětnou vazbu mám. Celkový stav se lepší, mizí alergie, a to nejen podle subjektivních pocitů, ale i dle laboratorních vyšetření, děti začínají lépe spát, jsou klidnější, kontinuálně přibírají a rostou atp. Někdy je to ale běh na dlouhou trať a hodně záleží na charakteru obtíží.

Myslíš, že by měly touto procedurou projít všechny děti, nehledě na to, jestli mají zdravotní komplikace?

To je na zvážení každého rodiče. Já to u svých dětí tak dělám. Dvě starší byly očkované přesně dle očkovacího kalendáře, nejstaršímu jsem i něco přidala. Před 15, 20 lety jsem bohužel ještě neměla informace a zkušenosti, co mám teď. U nejmladší jsem už opatrná, začátek očkování měla výrazně posunutý a dostane jen nezbytné minimum.

Jak je možné, že se o takto účinné, přitom šetrné a i relativně levné metodě globálně neví?

Asi ze stejného důvodu, proč se masivněji nepoužívá homeopatie při léčbě ve zdravotnických zařízeních. Pro vědeckou obec je nepřijatelná a šarlatánská, protože nebyl ve studiích prokázán její účinek. Metodika, kterou používají, však není vhodná pro testování homeopatických léků. Pokud bude totiž skupina lidí např. s chronickou rýmou, každý dostane velmi pravděpodobně jiné homeopatikum.

Výběr je založen i na mentálním a emočním stavu. Ne jen na diagnóze. Ostatně i u ní se zohledňují individuální projevy. Ať už je to konzistence či barva sekretu, nebo to, zda je postiženému lépe na čerstvém vzduchu nebo v teplé místnosti, touží po chladných nápojích či vyhledává horký čaj. Není tedy možné podání shrnout do jednoho léku a kontrolní skupině podat placebo.

Dalším důvodem patrně bude to, že se o vedlejších účincích očkování stále příliš nemluví, resp. je velmi těžké domoci se toho, aby byly obtíže uznané jako následek očkování. Řada se také neprojeví hned a razantně, ale přijde pomalu, plíživě. Ovšem smutný jihomoravský případ ze září 2014, kdy došlo k úmrtí miminka v den očkování hexavakcínou a případ byl uzavřen jako syndrom náhlého úmrtí bez souvislosti s vakcinací, dává tušit, že v tomto ohledu cokoliv prokázat je nesmírně obtížné.

Navíc dokud budou pediatři zodpovědní za nežádoucí účinky, vůbec se nedivím, že se nehrnou, aby je uznali. Podhlášenost NÚ u SÚKlu je tak značná a jedná se v zásadě o začarovaný kruh, protože kde nejsou potíže, není potřeba řešení. Rodiče však mohou nežádoucí účinky po vakcinaci na SÚKL sami nahlásit prostřednictvím elektronického formuláře.

Dodatek z facebookové diskuze pod článkem:
Terezko, děkuji za článek a pro váhavé přidávám zkušenost blízké kamarádky resp. její prvorozené, plně naočkované dcery v doporučovaném schématu, tj. od malinkého miminka. Řešily spolu tři roky kde co, včetně nočních děsů, až holčičce paní homeopatka „naordinovala“ detox po očkování. A děly se věci – holčička měla stejné příznaky jako kdysi po očkování, jen s tím rozdílem, že teď o nich dokázala mluvit. Ukrutně ji tři dny bolela hlava tak, že měla autistické příznaky a tloukla hlavičkou o zem. Tolik to bolelo. Tehdy jako miminko to neuměla říci. „Jen“ hodně plakala. (Spousta pediatrů na to řekne“to je normální“, kdyby dospělý měl takto ukrutné bolesti, určitě by jej neodbyli s tím, že je to normální. U miminek se to jaksi toleruje…)
Nejzásadnější na tom je to, že po náročném detoxu se z neustále mrzuté a zamračené holčičky „najednou“ stala veselá, zdravá, zpívající si holčička, klidná a pohodová. Po nočních děsech nejsou ani památky.

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře