Vytvořme dětem přátelský vesmír

Mám dar. Když se chci něco nového naučit či rozvinout, pošle mi život do cesty opravdického profíka. Takového, před kterým padám na zadek, otevírám hlavu i srdce a s radostí nasávám jeho jedinečné know how a zkušenosti.

Peter Sasín z NLP Akademie je jedním z nich. Na čtyřdenním semináři Ultimativní úvod do NLP jsem zažila, jak během 5 minut vyléčil jedné účastnici fóbii z létání, naučila jsem se techniky, které během minuty dokáží otočit smutek ve smích, a dostala jsem tolik inspirace ke vědomé komunikaci s ostatními i sama se sebou, že jsem neváhala a poprosila Petra o rozhovor.

Odpovídá v něm, krom jiného, i na otázky: Jak ovlivňujeme děti tím, jak o nich mluvíme? Co dělají s dětským světem klasické pohádky? Jaký předmět ve školách chybí? Jak jim připravit bezpečný svět? Jak nedostat chřipku?

Měním svůj původní plán na přepsání rozhovoru a nabízím vám ho zde formou podcastu, který si poslechnete kliknutím na obrázek.

Užijte si ho tak, jak jsem si ho užila já a budu ráda, když mi do komentáře napíšete, jaká myšlenka pro vás byla zásadní a odnesete si ji s sebou do svého života. A ještě radši budu, když tento rozhovor nasdílíte svým přátelům, protože to, co v něm Peter říká, má potenciál proměnit naši společnost ke lepšímu.

Snímek obrazovky 2016-07-30 v 13.53.55

POZOR, mimořádná příležitost!

Peter Sasín a NLP Akadémia v září chystají svůj jednečný kurz NLP Practitioner i v Praze. Rozhodla jsem se, že je podpořím a zpropaguji, protože to, co jsem se sama na kurzu naučila, je poklad pro mě, mé blízké i klienty na celý život. Nepřeháním. Na čtyřdenním kurzu jsem získala techniky pro okamžitou transformaci negativních pocitů a posílení pozitivních. Dále komunikační strategie, kotvy pro utvrzení žádoucích stavů a vymazání nežádoucích informací. Docvaklo mi spoustu souvislostí a už teď vím, že si dodělám celý dvanáctidenní kurz. Své nadšení jsem vyjádřila v minutovém videu.

Pokud se rozhodneš se také vzdělávat a naučit se věci, které ti okamžitě (ano, výsledky jsem viděla a hlavně cítila hned!) změní život směrem ke spokojenosti a dobrému pocitu, napiš do poznámky v přihlášce heslo „Vědomý život“ a přepošli mi potvrzení přihlášky na e-mail tereza.kramerova@seznam.cz. Já ti pak, jako dárek, pošlu meditaci HARMONIE SKRZE ŽIVLY v mp3, která zatím není k prodeji a dá se získat jen tímto způsobem.

Supply Company

P.S. Jestli dumáš nad tím, že seminář je moc drahý, tak z mého pohledu to za změnu životního postoje, jedinečné know-how a možnost pomáhat sobě i ostatním, stojí. Je to skvělá investice do sebe sama a svého štěstí. Tak třeba na shledanou v září v Praze na NLP Practitioner!

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře
  • Jedinečný příběh pro děti i dospělé

  • Připravujete se na porod?

    Vytvořila jsem pro vás eBook Barevný dech pro hladký porod s MEDITACÍ v mp3 ZDARMA ke stažení

  • Rádi byste manuál na svoji mysl?

    Stáhněte si ZDARMA eBook LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ, aneb 7 zásad Mentální harmonizace pro úlevu na těle i na duchu

  • mensiDuchSrdce

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky