Zajímá tě energetická úroveň bytí, ale nevíš, jak různé, často i protichůdné informace převést do praxe?

Potřebovala bys z úrovně chápání přeladit do prožívání?

Tak čaKRAJINA je přesně pro tebe!

[VIDEO]: Technika, která napravuje dětské sebevědomí

Napadlo vás někdy, jaké by to bylo, kdyby se dal vrátit čas a mohli bychom napravit, co se nepovedlo, když se narodily naše děti?

Nebo jste si říkali, že by bylo fajn v nich tu lásku a péči, kterou po narození dostaly, upevnit, aby z ní mohly stále čerpat?

Ať tak či onak, přináším vám snadnou a příjemnou hru, která má veliký terapeutický charakter

  • Doplňuje jejich citovou nádrž.
  • Přepisuje primární zápisy z porodu, pokud nebyl optimální.
  • Opečovává dětské sebevědomí.
  • Posiluje pozitivní nastavení mysli a přijetí života.
  • Podporuje pocit, že je tu dítě správně a vítané.
  • Nechává lásku volně proudit a posiluje důvěru a vazbu mezi mámou a dítětem.
  • Proměňuje minulost i budoucnost skrze zážitek v přítomnosti.
  • Upevňuje pocit, že svět je dobré a vlídné místo pro život.

Tato hra na porod je vhodná pro maminky s dětmi v předškolním věku. Obzvlášť děti po těžkých porodech, nebo ty, které přišly na svět císařským řezem, z ní budou mít veliký užitek.

Současně se tím uvolňuje pocit viny v ženách, které jsou přesvědčené, že se jim porod nepovedl tak, jak si představovaly.

Takže jak vidíte, tato hra přináší plnou náruč požehnání. Jak se dělá se dozvíte v tomto pětiminutovém videu:

P.S. Příště použiju lepší světlo, ať nejsem tak bubákovatá. Věřím ale, že obsah tuhle nedokonalost vyvážil ;)

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře