Potřebuješ opečovat svoje nervy?

Nervy jsou napnuté k prasknutí, noc byla probdělá a ty si říkáš, jak ještě dlouho to takhle můžeš vést dál, než se něco po*ere.

Tak Lázně pro nervy jsou přesně pro Tebe!

VIDEO: Ego a Rumburakův plášť

Uvědomujete si svoje ego? Já jo. Většinou. Krom chvil, kdy je tak skvěle maskované, že ho neprokouknu :) .

Nebojuji s ním. Vím, že je také v životě potřeba, a dává mi cennou zpětnou vazbu o tom, kým v daném okamžiku jsem, a kde jsou má slabá místa.

Mám ozkoušeno, že když se dostanu do situace, která je pro mé ego důležitá, a já ho nechám být iniciativní, necítím se ve výsledku dobře.

Nechci se hádat a argumentovat, nechci vyhrávat na úkor někoho druhého.

Chci být sama sebou. Tou nejlepší verzí sebe sama, kterou právě umím žít.

Chci být schopna říct svoji pravdu, ale zároveň i umět mlčet.

Chci umět vyslechnout bez potřeby vysvětlovat.

Chci umět vysvětlit bez potřeby být pochopena.

Chci umět přijmout nepochopení a nevztahovat ho ke své hodnotě.

Chci se cítit hodnotná, i když si to o mně nemyslí ostatní.

… a já to tak většinou žiju. Pomáhá mi k tomtu tato snadná technika, kterou můžete praktikovat i vy. Stačí vám na to vaše mysl a deset sekund soustředění. To jde, co?

Zaujala vás hravý přístup k mysli, který je ověřený, funkční a snadný? Koukněte se na můj videokurz Lékárnička v hlavě aneb pomoz sám sobě, nebo přijďte rovnou na WORKSHOP! Bývají skvělé.

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře