Je to karmický vztah?

Pokud cítíš, že ve vztahu s partnerem (expartnerem) tě něco drží a ty nevíš proč, tak je možné, že s ním máš karmický vztah.

 Udělej si test zdarma a zjisti to! Test ti zabere maximálně minutu.

VIDEO: co dělají neurony při emocích

S láskou pracuji a zkoumám svoji mysl i mysl mých klientek. Mám tuto krajinu pěkně osahanou a chodím i do temných koutů myšlenkového lesa, kde nadzvedávám polámané větve, analyzuji mech i houby a snažím se přijít na kloub zvířectvu, které se nám do krajiny mysli dostává.

Fascinuje mě, že tato mnou poměrně abstraktně pojemnovaná práce s myslí má fyziologický základ a dá se vysvětlit za pomoci mozku a jeho procesů. Lékárnička v hlavě, ve kterém učím techniku Mentální harmonizace, mění chování mozku!

Právě o tom jsem si povídala se skvělou fyzioterapeutkou Markétou Strnadovou, autorkou fenomenálního fyzioterapeutického cvičení Vyprošťovák, který právě sama denně cvičím a velmi mi ulevuje od bolesti zad.

Víte, co se děje v mozku, když máte nějakou emoci? Jak se emoce projevují v těle a v mysli? Jak se dá s emocemi pracovat, abyste se cítili dobře? Jak můžete nechat vyhladovět destruktivní neuronové cestičky? V tomto rozhovoru jsme probraly tyto otázky a ještě mnoho dalších souvislostí.

Pojďte s námi strávit zajímavé chvíle při odhalování souvislostí mezi tělem – emocemi a myslí!

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře