Zajímá tě energetická úroveň bytí, ale nevíš, jak různé, často i protichůdné informace převést do praxe?

Potřebovala bys z úrovně chápání přeladit do prožívání?

Tak čaKRAJINA je přesně pro tebe!

Viagra pro vztah matky a dcery

„Mami, já jsem tak ráda, že tady spolu jsme. Já tě tak miluju!“ objímá mě moje skoro desetiletá dcera a pokládá si na mě hlavu opatrně bokem, aby si z čela nesetřela nalepovací šperk, který dostala v rámci obřadu požehnání matek dcerám.

Je nás čtrnáct dospělých žen a stojíme ve velkém kruhu

Před námi tvoří menší, soustředný kruh naše dcery. Uprostřed hoří svíce, která jen něžně osvětluje naše červené šaty a kůži zdobenou orientální hennou.

Sešeřelou místností se line vůně vonných olejů, kterými jsme se ten den navzájem masírovaly a mísí se s typickým pachem šminek, které přišly na řadu hned poté.

Kruh dcer v pokoře a ruku v ruce naslouchá našim požehnáním, které mezi ně vdechujeme z naší moudrosti a zkušenosti. Vkládáme do jejich duší přání dotýkající se jejich podstaty, ženskosti i životního naplnění.

Následně žehnají ony nám

Je to chvíle, které se dá těžko ustát bez mateřských slz dojetí. Kutálí se nám po tváři slzy za naše dcery, že dostaly možnost prožít sílu ženského červeného stanu již v tomto věku.

Kůtálí se nám po tváři slzy za nás. Za malé holčičky, kterými jsme byly, a které by toto se svými maminkami také tak toužily zažít.

Vyvrcholením je předání  osobních darů, kouzelných krabiček, spojených s mystériem ženství těmto malým-velkým ženám.

Sárinka mi dovolila s vámi část z nich sdílet. Dostala tuto dřevěnou krabičku plnou pokladů, kterou jsem pro ní pomalovala.

Uvnitř našla dopis, který spontánně vyplul z mého středu, když jsem se na tuto akci nesoucí název Mámy a dcery ladila.

Moje milovaná prvorozená Sárinko,

Mé srdce chce, aby to tvé srdce vědělo, že:

  • Ženství je dar.
  • Ukáže ti tvé poklady.
  • Nabídne ti nejvyšší i nejhlubší prožitky.
  • Je požehnané a magické.

Nemusíš se ho učit! Ty už nádhernou ženou JSI.

Jen ji nech rozkvést, až bude ten správný čas.

Stojím za tebou a dávám ti to nejlepší, co jsem se naučila.

Vezmi si prosím jen to, co se ti hodí.

Můžeš se o mě kdykoliv opřít.

Miluji Tě, Tvá maminka

Takové srdečné obejmutí a opakovaného vyznání lásky, kterého se mi dostalo, bych přála každé mámě.

Mám v srdci růžovo a plno

  • Usmívám se při představě, jak poupátko ženského sdílení, vzájemné úcty a přirozené mystiky v našich dcerách vykvete.
  • Naplňuje mě vděčností vize, ve které vidím naše dcery, jak vychovávají svoje dcery v důvěře v život, vlastní tělo i intuici.
  • Blaží mě pomyšlení na to, že jsme do pohárů lásky našich dcer nalily vrchovatou dávku, která může přetékat.

S vděčností děkuji Lucii Harnošové za to, že nám tuto zkušenost v podporující atmosféře bezpečí zprostředkovala.

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře