Společně se podíváme na to, jak první 3 čakry a jejich témata ovlivňují to, jak se chováme v partnerství, a jaké partnery si přitahujeme.

Na konci se potkáš s jedním ze svých silových zvířat.

Porod císařským řezem v duchovních souvislostech

V této přednášce vám povím vám příběh Karly, která měla porodní trauma z dvou císařských řezů, a osvobodila se od něj, když pochopila hlubší souvislosti.

Možná budet překvapení, jak hluboko jsme se s jejím příběhem dostaly!

Pokud jste císařský řez také zažily, neznamená to, že v sobě nesete stejnou příčinu. Chtěla jsem tímto příběhem z praxe ukázat na to, že vše, co se děje, má svůj hluboký smysl a hlavně, že porod sekcí NENÍ selhání.

Také vám řeknu, jak se můžete na plánovaný císařský řez připravit, abyste byla opečovaná jak vy, tak miminko. Jedna část je věnovaná i tatínkům u porodu.

Na konci přednášky dávám tip na jednoduchou hru, která děti moc baví a pomáhá nejen jim, ale i maminkám zpracovat případné porodní trauma.

Po přednášce za mnou přišel jeden nadšený pár a říkali, že to, co jsem v ní předávala, mělo pro ně velikou hodnotu a je platné pro celý život.

Ano, je!

Je jedno, na kterou oblast žití tyto principy použijeme. Z hlediska mysli a následného prožívání to je poměrně univerzální návod na spokojený život. Schválně to otestujte!

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře