Zajímá tě energetická úroveň bytí, ale nevíš, jak různé, často i protichůdné informace převést do praxe?

Potřebovala bys z úrovně chápání přeladit do prožívání?

Tak čaKRAJINA je přesně pro tebe!

Píseň: Pochodeň hoří

Psal se den 21.12. 2012, na který byla „naplánovaná“ apokalypsa

Neskočili jsme na strach a sešli jsme se v počtu 20 lidí v mé meditárně na rituálu Objevení světla v nás.

Každý, kdo se účastnil, prošel desetikrokovou přípravou, kdy se každý den plnily úkoly, abychom se daného dne všichni sešli připravení.

Co vše se při rituálu dělo je za hranicí chápání a já nemám svolení o tom veřejně psát. Myslím, že nikdo z přítomných nezapomene, protože jsme měli možnost prožít a doslova si sáhnout na duchovní svět a jeho pravidla.

Srdce mi buší, jen když o tom píšu. Mám slzy v očích a cítím hlubokou vděčnost, že jsem mohla být „trubkou“ skrze níž hrál život sám svoji dokonalou symfonii.

Já sama jsem se na rituál připravovala velmi zodpovědně a dostávala jsem vize, které se měly naplnit. Součástí jedné vize byla i tato píseň – mantra, o kterou se s vámi ráda podělím. Zpívali jsme ji na konci rituálu a kdyby nad námi nebyl strop, tak by nás vynesla až do vesmíru.

Můžeme ji chápat jako oslavnou píseň v základním významu slov, nebo můžeme každý verš uchopit jako symboliku vnitřních procesů, které se dějí v každé živé bytosti.

Vyberte si, jaký přístup vám osobně sedí, a klidně si najděte své vlastní vysvětlení toho, o čem se v ní zpívá.

Terezka, včera som si púštala mantru ktorá mi nedávala zmysel. Hlavne som nerozumela vete v lásce jsme doma, ale vlasy sú doma. Hovorila som si čože veď ja jej nerozumiem. Myslela som si že sa lúčite zo zimou a oslavujete príchod jari. Dnes ráno pri spievaní mi to prišlo, čo pre mňa znamená. Je to odkaz – keďže som bojovala s temnotou a svetlom, je čas pustiť to negatívne a prijať to, že mám v sebe lásku a svetlo. Neviem to ani opísať, čo sa stalo. Bolo to akoby mi niečo otvorilo srdce a spadlo to a teraz je tam pokoj a láska. Krásna mantra, vďaka za teba. Zuzana

Mantra Pochodeň hoří má 21 opakování a spustí se, když kliknete na tento obrázek.

Pochodeň hoří, už není zima, vyšlo sluníčko, v lásce jsme doma…

14821663_s

Přeji této mantře, ať najde uši, které chtějí slyšet a sklouzne do srdcí, která chtějí milovat

S láskou Tereza

P.S. při smyčkování došlo k malému rozhození rytmu, ale věřím, že to vašim vnitřním metronomům nevadí :)

 

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře