Zajímá tě energetická úroveň bytí, ale nevíš, jak různé, často i protichůdné informace převést do praxe?

Potřebovala bys z úrovně chápání přeladit do prožívání?

Tak čaKRAJINA je přesně pro tebe!

Opravdu to chceš? Není cesty zpět…

„Opravdu to chceš?“, zeptalo se tělo.
„Ano, chci. Chci zakořenit své duchovní poznání do hmoty. Chci mít nohy na zemi. Chci tě plně obývat, být si tě vědoma a umět ti naslouchat.“

„Víš, že budeš muset udělat nějaké změny? Hodně změn.“
„Vím a přesto to chci. Ne, přesněji je to takto: vím, a právě proto to chci!“
„Dobře, ale věz, že pak již nění cesta zpět. Když spolu začneme hovořit, budu očeávat, že mi budeš naslouchat. Pokud mé signály budeš ignorovat, bude tě to bolet.“
„Vím, a beru to!“

Ať chcete nebo nechcete, vaše tělo neustále vypráví příběh vašeho života

Už nějakou dobu jsem si všímala, jaké příběhy vyprávějí těla lidí na ulici. Viděla jsem hodně bolesti, zneužívání, neúcty, opovrhování i odsuzování. Těla působila smutně, odevzdaně a rezignovaně.

Viděla jsem i druhou stranu. Ta těla, která byla připojena na lásku svých majitelů, se pohybovala hladce, elegantně a jakoby bez tíže. Přitahovala pozornost a podporovala svého nositele. Vnímala jsem, že jsou celá obydlená a energie jimi proudí od konečků prstů po vrcholek hlavy. Žádná místa nebyla opuštěná, studená, jako u těch bolavých a nepřijatých těl.

Čím víc jsem objevovala krajinu mysli i duše, tím víc mě tělo volalo. Začalo mě učit a právě na druhých lidech mi ukazovalo, jak se projevují různé úrovně nepřijetí.

14010594 - beautiful female body on the beach, perfect shape slim fit figure, sexy woman over pink sunset sky, girl relaxing in bikini, sunbathing tan skin, conceptual image of vacation, spa and summer holidays

Co to vlastně znamená, mít tělo?

Díky této škole jsem pochopila, že tělo je jediná hmotná „věc“, kterou opravdu vlastníme a je s námi od narození až po naše poslední vydechnutí. Vstřebává každou naši myšlenku, každý pocit i každé sousto, kterým ho krmíme. Je to živoucí a neustále se proměňující knihovna našeho života.

Obdivuji ho, ač nikdy neporozumím, jak funguje. Nedokážu si vysvětlit, jak geniální musí být „kompjůtr“, který naše tělo řídí, když vložením jahody do úst začne žaludek produkovat přesně ty sloučeniny, které ji dokáží strávit. Nepochopím, jak naše tělo dokáže ze dvou buňek vybudovat něco tak dokonalého, jako je miminko.

V mém dosavadním vnímání těla jsem dospěla k tomu názoru, že krom fyzické šlupky máme ještě další těla, jemnohmotná. Vím, že je popisují východní nauky, ale záměrně toto učení nestuduji, abych nechala svoji mysl a naciťovací receptory otevřené a neovlivněné.

Pro náš pocit ze sebe sama je zásadní tělo emocionální

Zřetelně vnímám tělo emocionální, které je, dle mého, tvořeno barevným a neustále se přelévajícím fluidem našich pocitů i emocí. Zapisují se do něj reakční mechanizmy, které předurčijí, jak budeme pravděpodobně reagovat na další nový podnět. Dominantní „barva“ našeho emocionálního těla také zásadně ovlivňuje naši náladu a životní postoj.

46949481 - young woman dancing inside cloud of dust

Pochopila jsem, že v sobě toto tělo obsahuje tisíce a tisíce příběhů, které jsme za život nastřádali, a podle nich formuje to tělo fyzické.

Co říkal můj špek na břiše?

Například já jsem měla po porodech dlouho hodně nafouklé a tukem obalené břicho. Často se mě lidé ptali, zda jsem těhotná.

Když jsem se rozhodla tuto oblast propátrat, zjistila jsem, že mi v této tukové „okrase“ bydlí strach z bolestí světa, které bych už neunesla.

A tak jsem se na podvědomé úrovni rozhodla, že tyto bolavé zážitky od svých klientek a ze světa budu skaldovat v břiše. Chovala jsem si je tam jako takové své další miminko.

Jaká přišla úleva, když jsem zjistila, že už v tom nemusím pokračovat a mohu všechny tyto nashromážděné bolesti vypustit! I proto jsem techniku vypouštění bolesti z těla zařadila do mého online kurzu Miluji své tělo. Mám totiž za to, že mnoho žen ve svém břiše, respektive v děloze, podvědomě transformuje negativitu ze svého okolí a léčí tím svět. Ale ono se to dá dělat i fikaněji, aniž bychom přitom musely tuto tíži nosit v sobě.

Podívejte se, jaká změna u mě BEZ úsilí a odříkání nastala, když jsem s touto informací začala vědomě pracovat a vypustila ze sebe tyto negativní energie, nastavila si s tělem přátelský vztah a začala mu mnehom víc naslouchat, než tomu bylo dřív.

Snímek obrazovky 2016-12-30 v 1.20.25

Jedna žena, Veronika Shumavan, která transformačním online programem Miluji své tělo prošla, svá postupná uvědomování popsala a dovolila mi je s vámi sdílet. Možná se v něčem najdete.

Pravdivý příběh, který Veroniku přenesl přes bolest, slzy až k…

„Odsouvala jsem tělo na vedlejší kolej, než přišlo ochromení v podobě bolesti kyčlí a kolen. Od pánve dolů jsem cítila těžkost, únavu a fyzickou bolest.
V tu chvíli jsem si přála, najít cokoli, co by mě vrátilo zpět do vědomí těla. Upřímně jsem si přála poznat, co moje tělo skutečně potřebuje a čím si vzájemně můžeme právě teď pomoci, abychom společně začali prožívat vztah bez vzájemné bolesti.
Už od prvního dne, kdy jsem nastoupila do kurzu Miluji své tělo, jsem vnímala, že spolu s ním odkrývám pravou podstatu těžkosti a fyzické bolesti. Den za dnem jsem sestupovala v meditacích do hloubky, ve které jsem vnímala jemné vedení a podporu Terezky, která mě vedla k rozkrývání osobních příběhů plných utajených emocí.
Uvědomila jsem si, že se na své ženské tělo zlobím. Každý den jsem s příběhem těla  a jednotlivých částí odlupovala slupky, které mě vedly až k podstatě toho, čemu jsem odporovala celý život.
Touha odpojit se od fyzické těžkosti a jít k lehkosti vlastní duše, byla ve mě hluboce zakořeněná, jako bych celý život toužila jen po návratu domů, ovšem bez těla.
Celý program mě dovedl laskavě, přes odpor a nepřijetí, až k pochopení moudrosti vlastního těla. Dokázala jsem se tělu poprvé v životě naplno otevřít a přijmout ho takové, jaké je právě v tuto chvíli. Přijmout své ženské tělo. Jakmile se mi odkryla podstata současného fyzického stavu, porozuměla jsem jeho poselství, pocítila jsem neskutečnou úlevu, lásku a přijetí.

Bez návratu do hmoty není opravdové duchovnosti

Program Terezky mě vrátil zpět do těla, ukázal mi příjemné aspekty vlastního ženství a dovolil mi přijmout tělo ve své jedinečnosti. Přestala jsem mít touhu cokoli na těle měnit.
Přesto se mé tělo viditelně změnilo – za měsíc programu jsem vypustila 4 kila nepřijetí, navrátila se mi životní energie a začala jsem tělu skutečně naslouchat.

Zrod přirozené lásky ke svému tělu jako nový začátek

Právě teď  potřebuji být k vlastnímu tělu jemná, laskavá a trpělivá. Netrápit ho výkonem na sílu. Začala jsem přirozeně méně jíst, neboť jsem pochopila, že všechna doporučení pro mě přestala platit a stačí mi jen velmi malé množství jídla.
Celý program oceňuji za jednu z nejlepších investic mého života. Poprvé všechno ve vztahu k tělu funguje zcela přirozeně zevnitř a to vnější, přestalo být s tímto programem podstatné.

Neměním své tělo, ale způsob, jakým jsem na něj doposud nahlížela.

Doporučuji ho všem ženám, které touží objevit nový vztah k tělu a především ho naplno prožívat, i těm, které chtějí porozumět jádru své ne-moci a neví již kudy kam.“
Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře