Toužíš vypnout kolotoč myšlenek v hlavě?

Potřebuješ si odpočinout od neustálého hluku a chaosu?

Tak má pro tebe a tvoje děti užasný večerní rituál.

Jaký příběh vypráví vaše domácnost o vaší duši?

Byla jsem otrokem. Stále ještě částečně jsem, ale už se mi podařilo rozmáchnout křídla svobody a dostat se nad pocit zavalenosti věcmi a hmotou obecně.

Díky Míše Vodenkové Polákové, se kterou vám přináším rozhovor, jsem pochopila, jak souvisí stav mého domu, agenda mých věcí a můj vnitřní svět.

Prošla jsem ohromou očistou i duchovním procesem odpoutávání. Zjistila jsem, jak jinak můžu vnímat dárky, než jako závazek a někdy i zátěž. Prožila jsem si, že s tříděním prostoru třídím i svoje emoce a dostávám se pod šlupku, kde mohu najít své staré, již nefunkční vzorce smýšlení a vyhodit je také!

Vyzpovídala jsem Míšu, koučku úklidu, abyste i vy mohli zažehnout jiskru procesu odlehčování a vyladění domova do toho stavu, kdy vás plně podporuje a můžete v něm spočinout v pocitu bezpečí a správnosti.

Probraly jsme také populární téma děti a úklid a já si z něj odnáším prima poznatek pro naši rodinu.

Míša pro vás sepsala i pár tipů, jak můžete zbavování se vašeho nepořádku nastartovat. Naleznete je tomto článku. Přečtěte si ho ovšem až po poslechu. Bude vám to vše dávat větší smysl!

Půlhodinový podcast přehrajete kliknutím na tento obrázek

Snímek obrazovky 2016-12-02 v 23.17.57

 

Chcete se uklidit i vaši mysl za pomoci eBooku Lékárnička v hlavě? Stačí kliknout na toto tlačítko a za chvilku máte eBook ve vaší e-mailové schránce

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře