Dárek pro harmonizaci ženské cykličnosti

Jaké jsou asi moje čtenářky?

Představuji si je jako moudré ženy, které zajímají neviditelné souvislosti. Poznávají jemnohmotný svět a tuší, jakou moc má jejich mysl.

Probouzejí se stále víc a víc a zkoumají sebe sama. Uvědomují si, že ten, kdo může změnit jejich život, jsou ony samy.

Většinou mají děti a vychovávají je jinak, než jak je běžné. Vyznávají respekt k druhé bytosti, nehledě na to, zda daný člověk má 50 či 178 cm.

A také jsou cyklické!

Trefila jsem se, že?

Na mých facebookových stránkách nedávno cinklo číslo 10 000 fanoušků a já jsem se rozhodla ho oslavit tak, že právě pro tyto úžasné a výjimečné ženy (pár mužů promine a zašle odkaz na článek svým milým partnerkám) vytvořím něco pro radost.

Oslovila jsem svoji kamarádku, Evu Rybníčkovou z PEPeTA, která mi namalovala i nádherné meditační obrázky pro online transformační kurz Mé nové JÁ, aby nakreslila mandalu. Ale ne ledajakou!

Chtěla jsem, aby měla tyto atributy:

  • byla česká, s českými symboly
  • měla v sobě čtvero ročních období
  • obsahovala 12 měsíců roku a 24 hodin dne
  • symbolicky vyjadřovala ženskou cykličnost

Koukněte, co z toho vzešlo! Stálo nás to mnoho kozultací po chatu, jedno krásné setkání i s našimi hočičkami, kdy jsme jim asistovaly při pikniku a jen napůl oka s nimi hrály pexeso, a Evě se ukázala takhle kráska. Respektive, nechala vést svoji ruku a idea dostala i konkrétní tvar.

Kliknutím na horní obrázek se vám v novém okně otevře soubor s mandalou v .pdf k vytištení a vybarvení

Teď jsem měla chuť vám sem vypsat, co která symbolika znamená, že každá čárka má svůj smysl, ale zastavila jsem se včas. Nechám vás najít vlastní obsahy a vysvětlení, protože to je to pravé právě pro vás, právě v tomto čase a v tomto rozpoložení.

Přeji vám, ať vám mandalka a její vybarvování přinese radost a relax

Zde je pár tipů, jak s ní můžete nadále pracovat:

  • Můžete si do ní při vybarvování vložit záměr a pak ho skrze mandalu nechat dýchat do vašeho prostoru.
  • Je možné na mandale nabíjet vodu, kterou pak následně můžete použít k popíjení, rituálům a podobně. Takováto voda má harmonizující efekt na náš cyklus.
  • Můžete vybarevou mandalu přiložit na dělohu a procitit, jaká energie z ní proudí a jak se z ní vaše ženství raduje.

Tereza Kramerová
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY.
Komentáře