Zajímá tě energetická úroveň bytí, ale nevíš, jak různé, často i protichůdné informace převést do praxe?

Potřebovala bys z úrovně chápání přeladit do prožívání?

Tak čaKRAJINA je přesně pro tebe!

Chlapečku, nevzdávej to!

Milý, při těch chvilkách na hřišti, kdy máme možnost se vidět, nemám příležitost ti říct, co cítím. Moc dobře vím, že jsi si rodiče sám vybral a věděl jsi, do čeho jdeš. Z moudrosti před početím jsi jistě vnímal jejich těžké osudy, nastartované komplikovaným dětstvím. Věřím, že jsi je chápal a řekl sis, že jim pomůžeš.

Snad tě počáteční nadšení nepřešlo. Nebo přešlo? Občas to tak vypadá

Prosím, pochop je, když ti říkají, že jsi hysterický, protože pláčeš, když upadneš. Je přirozené toužit po uklidnění v mámině náruči, když je okolní svět pro tebe příliš hrbolatý nebo veliký.

Prosím, koukej na ně soucitnýma očima, když ti říkají potvůrko a mrško. Oni to tak nemyslí. Věř, je v tom i velký kus citu.

Prosím, odpusť jim, když tě nazývají asociálem. Možná nedokážou prohlédnout až dovnitř, do tvé citlivé duše, která tak touží po kontaktu. To, že ti navazování vztahů zatím moc nejde, je v pořádku. Však máš ještě čas.

Prosím, dokaž je pak ráno obejmout, když tě nechají plakat v noci samotného v postýlce a volat o pomoc tak dlouho, až se z toho žalu a vzdoru poblinkáš. Zřejmě netuší, jak moc je pro tebe jejich přítomnost  důležitá a uklidňující.

Neměj jim prosím za zlé, že o tobě v tvé přítomnosti nehezky mluví. Pravděpodobně si neuvědomují, jak do detailu vše vnímáš, a že všemu rozumíš.

Prosím, miluj je stále, ikdyž tě nedokáží pochválit

Je ti rok a půl a máš toho ješte spoustu před sebou. Maminka i tatínek mají své bolístky, a proto tě nedokáží každé ráno s úsměvem přivítat a říct ti, že tě milují.

Jejich košíček citu, který toužili naplnit láskyplnými prožitky s jejich vlastními rodiči, je pravděpodobně prázdný.

Ovšem můžete na prožívání a sdílení lásky společně pracovat!

Pomalinku, krůček za krůčkem, se můžete osvobodit z bolesti způsobené zamrznutím citu a přítomností přílišného očekávání. Třeba i tví rodiče kdysi v dětství marně toužili po pohlazení a útěše, a tato bolavá prázdnota se předává z generace na generaci.

Můžete se toho navzájem moc naučit a pomoci si se ze začarovaného kruhu vymanit!

Moudrý, rozumím, proč se nechceš lidem dívat do očí

Vím, že je to někdy těžké. Dokonce moc těžké, ale máš všechny předpoklady pro to, abys to zvládl a nechal své srdce otevřené.

Věřím ti!

Tereza Kramerova
Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ a BAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>. Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA. Za objevný považuji i svůj PětiKlíč, který probouzí samoléčebný potenciál našeho těla. Hmotným ztělesněním mé lásky k práci s myslí je kniha s napínavým příběhem DÍVKA S HAVRANÍMI KŘÍDLY. Pro vědomé rodiče tu taky něco mám! Račte kouknout na KOMPAS PRO RODIČE.
Komentáře